TRANSFERUURTJE: 'Still naar gevallen topclub, Anderlecht shopt in Nederland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Still naar gevallen topclub, Anderlecht shopt in Nederland'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht zijn ze al druk op zoek naar versterking voor januari. Onder meer een doelman willen ze nog halen en daarvoor kijken ze nu ook in Nederland. Paars-Wit zou namelijk interesse tonen in Rome Jayden Owusu-Oduro, een 19-jarige doelman van (Jong) AZ die ook deel uitmaakt van de kern van Jong Oranje. Hij zou een dikke 2 miljoen euro moeten kosten, terwijl ook Wolverhampton op de loer ligt. Daarnaast probeert AZ zijn contract nog te verlengen.

Aan uitgaande zijde is er een transfer in de maak voor Benito Raman. De pocketspits gaf al aan dat hij in de zomer zeker zal vertrekken, maar mogelijk lonkt een exit in januari al. Er wordt geopperd dat hij weleens zou kunnen terugkeren naar Schalke 04, want Raman gaf al aan open te staan voor een terugkeer naar Duitsland en met Karel Geraerts staat een Belg aan het roer bij zijn ex-club.

Heel wat eersteklassers zullen zich in januari nog versterken. Opvallend genoeg zouden er bij KRC Genk en Antwerp daarvoor momenteel geen plannen op tafel liggen. De twee topclubs zijn nochtans niet aan hun beste seizoen bezig, maar desondanks zou er geen kwaliteitsinjectie verwacht moeten worden.

RWDM wil wel nog extra Belgen binnenhalen en zou daarvoor lonken naar Beerschot. De promovendus zou zijn oog laten vallen hebben op Mardochée Nzita, die als linksachter dit seizoen al vier keer wist te scoren in de Challenger Pro League.

Buitenland

Will Still gooit ook dit seizoen weer hoge ogen bij Stade Reims en dat zorgt ervoor dat onze 31-jarige landgenoot weleens een opvallende transfer zou kunnen gaan maken. Hij zou immers hoog op het verlanglijstje staan van Olympique Lyon, dat weggezakt is naar de laatste plaats in de Ligue 1 en alweer op zoek is naar een nieuwe coach. Na amper twee maanden werd Fabio Grosso immers alweer ontslagen.

Romelu Lukaku zou volgend seizoen weleens een straffe terugkeer in de Premier League kunnen maken. Het lijkt voor AS Roma een moeilijke zaak te worden om hem te houden en daar zou Newcastle United van willen profiteren. De Magpies zoeken nog een ervaren goalgetter en voor hen zou het prijskaartje van 38 miljoen euro dat Chelsea verlangt geen probleem mogen vormen.

Is Still al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

3
3
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

34
34
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

120
120
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

135
135
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

144
144
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

36
36
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

82
82
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

224
224
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

182
182
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

269
269
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

160
160
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

283
283
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

144
144
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

450
450
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

216
216
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

416
416
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

731
731
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

98
98
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

70
70
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

282
282
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

226
226
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

153
153
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

81
81
Fans Club keren zich helemaal tegen duo: "Bol het af!"

Club Brugge gaat door moeilijke weken. Het verloor maar liefst drie van zijn vijf laatste ...

909
909
Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

46
46

Meer sportnieuws