TRANSFERUURTJE: 'Still naar gevallen topclub, Anderlecht shopt in Nederland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Still naar gevallen topclub, Anderlecht shopt in Nederland'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht zijn ze al druk op zoek naar versterking voor januari. Onder meer een doelman willen ze nog halen en daarvoor kijken ze nu ook in Nederland. Paars-Wit zou namelijk interesse tonen in Rome Jayden Owusu-Oduro, een 19-jarige doelman van (Jong) AZ die ook deel uitmaakt van de kern van Jong Oranje. Hij zou een dikke 2 miljoen euro moeten kosten, terwijl ook Wolverhampton op de loer ligt. Daarnaast probeert AZ zijn contract nog te verlengen.

Aan uitgaande zijde is er een transfer in de maak voor Benito Raman. De pocketspits gaf al aan dat hij in de zomer zeker zal vertrekken, maar mogelijk lonkt een exit in januari al. Er wordt geopperd dat hij weleens zou kunnen terugkeren naar Schalke 04, want Raman gaf al aan open te staan voor een terugkeer naar Duitsland en met Karel Geraerts staat een Belg aan het roer bij zijn ex-club.

Heel wat eersteklassers zullen zich in januari nog versterken. Opvallend genoeg zouden er bij KRC Genk en Antwerp daarvoor momenteel geen plannen op tafel liggen. De twee topclubs zijn nochtans niet aan hun beste seizoen bezig, maar desondanks zou er geen kwaliteitsinjectie verwacht moeten worden.

RWDM wil wel nog extra Belgen binnenhalen en zou daarvoor lonken naar Beerschot. De promovendus zou zijn oog laten vallen hebben op Mardochée Nzita, die als linksachter dit seizoen al vier keer wist te scoren in de Challenger Pro League.

Buitenland

Will Still gooit ook dit seizoen weer hoge ogen bij Stade Reims en dat zorgt ervoor dat onze 31-jarige landgenoot weleens een opvallende transfer zou kunnen gaan maken. Hij zou immers hoog op het verlanglijstje staan van Olympique Lyon, dat weggezakt is naar de laatste plaats in de Ligue 1 en alweer op zoek is naar een nieuwe coach. Na amper twee maanden werd Fabio Grosso immers alweer ontslagen.

Romelu Lukaku zou volgend seizoen weleens een straffe terugkeer in de Premier League kunnen maken. Het lijkt voor AS Roma een moeilijke zaak te worden om hem te houden en daar zou Newcastle United van willen profiteren. De Magpies zoeken nog een ervaren goalgetter en voor hen zou het prijskaartje van 38 miljoen euro dat Chelsea verlangt geen probleem mogen vormen.

Is Still al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

12
12
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

5
5
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

164
164
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

41
41
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

310
310
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

65
65
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

271
271
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

398
398
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

251
251
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

186
186
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

150
150
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

122
122
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

474
474
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

439
439
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

100
100
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

158
158
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

398
398
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

235
235
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

386
386
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

226
226
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

893
893
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

227
227
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

169
169

Meer sportnieuws