TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi én Meunier terug naar JPL, vertrekker bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi én Meunier terug naar JPL, vertrekker bij Antwerp'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Jupiler Pro League

De voorbije jaren keerden al een aantal Rode Duivels terug naar de Jupiler Pro League en er zouden er snel nog twee kunnen volgen. Michy Batshuayi is bij Fenerbahçe op de bank beland en er zouden alvast twee Belgische clubs aan zijn mouw trekken. Club Brugge toont interesse, maar vooral Antwerp zou concreet zijn. De Great Old zou al gesprekken gevoerd hebben met de spits.

Daarnaast lijkt ook een terugkeer van Thomas Meunier niet uitgesloten. De rechtsachter is bij Borussia Dortmund helemaal op een zijspoor beland en lijkt sowieso in januari te vertrekken. Hij geeft aan dat hij ook een voorstel uit België zal bekijken.

Bij Antwerp zullen ze in januari wellicht afscheid nemen van minstens één speler. Yassine Ben Ahmed geeft aan dat hij de Bosuil wil verlaten, want de 20-jarige linksachter komt zelfs bij Young Reds niet meer aan de bak. De Algerijn zou zelfs transfervrij mogen vertrekken.

Ook een transfer van Arthur Vermeeren lijkt slechts een kwestie van tijd. Het 18-jarige goudhaantje ziet nu nog een grootmacht zich melden voor zijn diensten, want ook Liverpool zou hem nu op het verlanglijstje gezet hebben. De concurrentie op Anfield zou wel enorm zijn voor Vermeeren.

Bilal El Khannouss lijkt volgende zomer KRC Genk te gaan verlaten. De vraag is alleen waar zijn toekomst precies zal liggen. De jonge Marokkaan droomt zelf van La Liga en sluit een transfer naar de Serie A uit. Er is echter ook interesse uit de Premier League, waar Liverpool en Tottenham hem in het vizier zouden hebben. Genk wil meer dan 15 miljoen euro vangen.

Standard lijkt dan weer één van zijn sterkhouders gratis de deur uit te zien wandelen. Merveille Bokadi is einde contract en de onderhandelingen over een verlenging lijken stilaan op een dood spoor te zitten. De Rouches willen immers geen financiële risico's nemen voor de blessuregevoelige verdediger, die zelf zijn zinnen gezet zou hebben op een lucratieve overgang naar het Midden-Oosten.

Moet Batshuayi naar België terugkeren?

Meest recent

Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

5
5
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

147
147
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

72
72
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

50
50
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

241
241
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

216
216
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

65
65
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

115
115
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

177
177
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

160
160
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

51
51
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

258
258
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

536
536
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

79
79
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

158
158
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

156
156
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

484
484
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

368
368
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

251
251
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

263
263
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

224
224
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

154
154
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

168
168
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

70
70
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

216
216

Meer sportnieuws