TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi én Meunier terug naar JPL, vertrekker bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi én Meunier terug naar JPL, vertrekker bij Antwerp'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Jupiler Pro League

De voorbije jaren keerden al een aantal Rode Duivels terug naar de Jupiler Pro League en er zouden er snel nog twee kunnen volgen. Michy Batshuayi is bij Fenerbahçe op de bank beland en er zouden alvast twee Belgische clubs aan zijn mouw trekken. Club Brugge toont interesse, maar vooral Antwerp zou concreet zijn. De Great Old zou al gesprekken gevoerd hebben met de spits.

Daarnaast lijkt ook een terugkeer van Thomas Meunier niet uitgesloten. De rechtsachter is bij Borussia Dortmund helemaal op een zijspoor beland en lijkt sowieso in januari te vertrekken. Hij geeft aan dat hij ook een voorstel uit België zal bekijken.

Bij Antwerp zullen ze in januari wellicht afscheid nemen van minstens één speler. Yassine Ben Ahmed geeft aan dat hij de Bosuil wil verlaten, want de 20-jarige linksachter komt zelfs bij Young Reds niet meer aan de bak. De Algerijn zou zelfs transfervrij mogen vertrekken.

Ook een transfer van Arthur Vermeeren lijkt slechts een kwestie van tijd. Het 18-jarige goudhaantje ziet nu nog een grootmacht zich melden voor zijn diensten, want ook Liverpool zou hem nu op het verlanglijstje gezet hebben. De concurrentie op Anfield zou wel enorm zijn voor Vermeeren.

Bilal El Khannouss lijkt volgende zomer KRC Genk te gaan verlaten. De vraag is alleen waar zijn toekomst precies zal liggen. De jonge Marokkaan droomt zelf van La Liga en sluit een transfer naar de Serie A uit. Er is echter ook interesse uit de Premier League, waar Liverpool en Tottenham hem in het vizier zouden hebben. Genk wil meer dan 15 miljoen euro vangen.

Standard lijkt dan weer één van zijn sterkhouders gratis de deur uit te zien wandelen. Merveille Bokadi is einde contract en de onderhandelingen over een verlenging lijken stilaan op een dood spoor te zitten. De Rouches willen immers geen financiële risico's nemen voor de blessuregevoelige verdediger, die zelf zijn zinnen gezet zou hebben op een lucratieve overgang naar het Midden-Oosten.

Moet Batshuayi naar België terugkeren?

Meest recent

Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

0
0
Leko: "Na ons zijn zij de best voetballende ploeg in België"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

7
7
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

187
187
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

78
78
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

68
68
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

311
311
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

337
337
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

96
96
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

199
199
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

603
603
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

298
298
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

204
204
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

56
56
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

30
30
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

243
243
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

83
83
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

524
524
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

192
192
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

187
187
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

420
420
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

406
406
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

313
313
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

157
157
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

240
240

Meer sportnieuws