TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi én Meunier terug naar JPL, vertrekker bij Antwerp'

637 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi én Meunier terug naar JPL, vertrekker bij Antwerp'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Jupiler Pro League

De voorbije jaren keerden al een aantal Rode Duivels terug naar de Jupiler Pro League en er zouden er snel nog twee kunnen volgen. Michy Batshuayi is bij Fenerbahçe op de bank beland en er zouden alvast twee Belgische clubs aan zijn mouw trekken. Club Brugge toont interesse, maar vooral Antwerp zou concreet zijn. De Great Old zou al gesprekken gevoerd hebben met de spits.

Daarnaast lijkt ook een terugkeer van Thomas Meunier niet uitgesloten. De rechtsachter is bij Borussia Dortmund helemaal op een zijspoor beland en lijkt sowieso in januari te vertrekken. Hij geeft aan dat hij ook een voorstel uit België zal bekijken.

Bij Antwerp zullen ze in januari wellicht afscheid nemen van minstens één speler. Yassine Ben Ahmed geeft aan dat hij de Bosuil wil verlaten, want de 20-jarige linksachter komt zelfs bij Young Reds niet meer aan de bak. De Algerijn zou zelfs transfervrij mogen vertrekken.

Ook een transfer van Arthur Vermeeren lijkt slechts een kwestie van tijd. Het 18-jarige goudhaantje ziet nu nog een grootmacht zich melden voor zijn diensten, want ook Liverpool zou hem nu op het verlanglijstje gezet hebben. De concurrentie op Anfield zou wel enorm zijn voor Vermeeren.

Bilal El Khannouss lijkt volgende zomer KRC Genk te gaan verlaten. De vraag is alleen waar zijn toekomst precies zal liggen. De jonge Marokkaan droomt zelf van La Liga en sluit een transfer naar de Serie A uit. Er is echter ook interesse uit de Premier League, waar Liverpool en Tottenham hem in het vizier zouden hebben. Genk wil meer dan 15 miljoen euro vangen.

Standard lijkt dan weer één van zijn sterkhouders gratis de deur uit te zien wandelen. Merveille Bokadi is einde contract en de onderhandelingen over een verlenging lijken stilaan op een dood spoor te zitten. De Rouches willen immers geen financiële risico's nemen voor de blessuregevoelige verdediger, die zelf zijn zinnen gezet zou hebben op een lucratieve overgang naar het Midden-Oosten.

Moet Batshuayi naar België terugkeren?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

30
30
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

26
26
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

151
151
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

120
120
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

35
35
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

329
329
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

139
139
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

417
417
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

106
106
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

318
318
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

672
672
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

504
504
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

146
146
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1081
1081
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

175
175
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

655
655
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

245
245
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

507
507
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

250
250
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

276
276
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1251
1251
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

634
634

Meer sportnieuws