TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi én Meunier terug naar JPL, vertrekker bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi én Meunier terug naar JPL, vertrekker bij Antwerp'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Jupiler Pro League

De voorbije jaren keerden al een aantal Rode Duivels terug naar de Jupiler Pro League en er zouden er snel nog twee kunnen volgen. Michy Batshuayi is bij Fenerbahçe op de bank beland en er zouden alvast twee Belgische clubs aan zijn mouw trekken. Club Brugge toont interesse, maar vooral Antwerp zou concreet zijn. De Great Old zou al gesprekken gevoerd hebben met de spits.

Daarnaast lijkt ook een terugkeer van Thomas Meunier niet uitgesloten. De rechtsachter is bij Borussia Dortmund helemaal op een zijspoor beland en lijkt sowieso in januari te vertrekken. Hij geeft aan dat hij ook een voorstel uit België zal bekijken.

Bij Antwerp zullen ze in januari wellicht afscheid nemen van minstens één speler. Yassine Ben Ahmed geeft aan dat hij de Bosuil wil verlaten, want de 20-jarige linksachter komt zelfs bij Young Reds niet meer aan de bak. De Algerijn zou zelfs transfervrij mogen vertrekken.

Ook een transfer van Arthur Vermeeren lijkt slechts een kwestie van tijd. Het 18-jarige goudhaantje ziet nu nog een grootmacht zich melden voor zijn diensten, want ook Liverpool zou hem nu op het verlanglijstje gezet hebben. De concurrentie op Anfield zou wel enorm zijn voor Vermeeren.

Bilal El Khannouss lijkt volgende zomer KRC Genk te gaan verlaten. De vraag is alleen waar zijn toekomst precies zal liggen. De jonge Marokkaan droomt zelf van La Liga en sluit een transfer naar de Serie A uit. Er is echter ook interesse uit de Premier League, waar Liverpool en Tottenham hem in het vizier zouden hebben. Genk wil meer dan 15 miljoen euro vangen.

Standard lijkt dan weer één van zijn sterkhouders gratis de deur uit te zien wandelen. Merveille Bokadi is einde contract en de onderhandelingen over een verlenging lijken stilaan op een dood spoor te zitten. De Rouches willen immers geen financiële risico's nemen voor de blessuregevoelige verdediger, die zelf zijn zinnen gezet zou hebben op een lucratieve overgang naar het Midden-Oosten.

Moet Batshuayi naar België terugkeren?

Meest recent

'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

26
26
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

98
98
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

138
138
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

188
188
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

243
243
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

80
80
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

154
154
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

118
118
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

295
295
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

70
70
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

145
145
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

187
187
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

203
203
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

95
95
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

87
87
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

237
237
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

296
296
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

168
168
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

231
231
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

191
191
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

32
32
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

366
366

Meer sportnieuws