TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi én Meunier terug naar JPL, vertrekker bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Batshuayi én Meunier terug naar JPL, vertrekker bij Antwerp'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Jupiler Pro League

De voorbije jaren keerden al een aantal Rode Duivels terug naar de Jupiler Pro League en er zouden er snel nog twee kunnen volgen. Michy Batshuayi is bij Fenerbahçe op de bank beland en er zouden alvast twee Belgische clubs aan zijn mouw trekken. Club Brugge toont interesse, maar vooral Antwerp zou concreet zijn. De Great Old zou al gesprekken gevoerd hebben met de spits.

Daarnaast lijkt ook een terugkeer van Thomas Meunier niet uitgesloten. De rechtsachter is bij Borussia Dortmund helemaal op een zijspoor beland en lijkt sowieso in januari te vertrekken. Hij geeft aan dat hij ook een voorstel uit België zal bekijken.

Bij Antwerp zullen ze in januari wellicht afscheid nemen van minstens één speler. Yassine Ben Ahmed geeft aan dat hij de Bosuil wil verlaten, want de 20-jarige linksachter komt zelfs bij Young Reds niet meer aan de bak. De Algerijn zou zelfs transfervrij mogen vertrekken.

Ook een transfer van Arthur Vermeeren lijkt slechts een kwestie van tijd. Het 18-jarige goudhaantje ziet nu nog een grootmacht zich melden voor zijn diensten, want ook Liverpool zou hem nu op het verlanglijstje gezet hebben. De concurrentie op Anfield zou wel enorm zijn voor Vermeeren.

Bilal El Khannouss lijkt volgende zomer KRC Genk te gaan verlaten. De vraag is alleen waar zijn toekomst precies zal liggen. De jonge Marokkaan droomt zelf van La Liga en sluit een transfer naar de Serie A uit. Er is echter ook interesse uit de Premier League, waar Liverpool en Tottenham hem in het vizier zouden hebben. Genk wil meer dan 15 miljoen euro vangen.

Standard lijkt dan weer één van zijn sterkhouders gratis de deur uit te zien wandelen. Merveille Bokadi is einde contract en de onderhandelingen over een verlenging lijken stilaan op een dood spoor te zitten. De Rouches willen immers geen financiële risico's nemen voor de blessuregevoelige verdediger, die zelf zijn zinnen gezet zou hebben op een lucratieve overgang naar het Midden-Oosten.

Moet Batshuayi naar België terugkeren?

Meest recent

Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

3
3
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

61
61
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

156
156
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

105
105
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

33
33
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

38
38
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

37
37
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

185
185
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

316
316
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

127
127
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

87
87
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

206
206
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

462
462
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

349
349
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

111
111
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

370
370
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

432
432
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

120
120
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

26
26
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

92
92
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

87
87
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

119
119
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

193
193
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

190
190

Meer sportnieuws