'Carlo Ancelotti-soap krijgt nieuwe twist'

130
'Carlo Ancelotti-soap krijgt nieuwe twist'

Real Madrid trok woensdagavond na een spektakelstuk aan het langste eind tegen Napoli en deed daarmee een uitstekende zaak. Door de 4-2-overwinning zijn ze immers met nog een speeldag te gaan al zeker van groepswinst in de Champions League. Ook in La Liga staat de Koninklijke weer aan de leiding.

Het gaat Real dus voor de wind, ondanks dat er toch de nodige onzekerheid heerst in het Bernabeu. Dat heeft vooral te maken met de soap die intussen toch al een jaar aan de gang is rond de toekomst van Carlo Ancelotti. De Italiaanse coach is na dit seizoen einde contract.

LEES OOK: ‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Seleção

De voorbije maanden werd al uitvoerig gespeculeerd dat Ancelotti in de zomer aan de slag zou gaan als bondscoach van Brazilië en dat blijkt zeker niet uit de lucht gegrepen. The Athletic onthult nu dat de 64-jarige zelfs een intentie-overeenkomst getekend zou hebben om de leiding over de Seleção te gaan nemen.

Bindend is die overeenkomst echter niet en dus bleef Ancelotti de voorbije maanden de deur ook open houden voor een verlengd verblijf bij Real. Op dit moment ligt er nog geen concreet voorstel op tafel, maar binnen de club klinkt het wel dat dat er zal komen als de huidige lijn doorgetrokken wordt.

Real wil echter eerst afwachten hoe het seizoen zich ontwikkelt vooraleer de knoop definitief door te hakken over de toekomst van Ancelotti. Die kan vanaf januari wel officieel onderhandelen met de Brazilianen, die dan ook van plan zijn om de gesprekken aan te knopen.

Manchester United

Het einde van de soap is dus nog niet in zicht. Het enige wat wel met zekerheid gezegd lijkt te kunnen worden, is dat Ancelotti volgend seizoen ofwel Real, ofwel Brazilië zal coachen. De voorbije dagen werd hij ook gelinkt aan Manchester United, maar dat is geen optie.

Ancelotti moet kiezen voor...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

10
10
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

32
32
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

70
70
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

10
10
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

104
104
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

185
185
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

260
260
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

251
251
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

38
38
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

264
264
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

65
65
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

36
36
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

140
140
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

131
131
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

77
77
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

55
55
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

58
58
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

61
61
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

362
362
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

66
66
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

150
150
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

95
95
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

158
158
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

191
191

Meer sportnieuws