'Carlo Ancelotti-soap krijgt nieuwe twist'

130
'Carlo Ancelotti-soap krijgt nieuwe twist'

Real Madrid trok woensdagavond na een spektakelstuk aan het langste eind tegen Napoli en deed daarmee een uitstekende zaak. Door de 4-2-overwinning zijn ze immers met nog een speeldag te gaan al zeker van groepswinst in de Champions League. Ook in La Liga staat de Koninklijke weer aan de leiding.

Het gaat Real dus voor de wind, ondanks dat er toch de nodige onzekerheid heerst in het Bernabeu. Dat heeft vooral te maken met de soap die intussen toch al een jaar aan de gang is rond de toekomst van Carlo Ancelotti. De Italiaanse coach is na dit seizoen einde contract.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Seleção

De voorbije maanden werd al uitvoerig gespeculeerd dat Ancelotti in de zomer aan de slag zou gaan als bondscoach van Brazilië en dat blijkt zeker niet uit de lucht gegrepen. The Athletic onthult nu dat de 64-jarige zelfs een intentie-overeenkomst getekend zou hebben om de leiding over de Seleção te gaan nemen.

Bindend is die overeenkomst echter niet en dus bleef Ancelotti de voorbije maanden de deur ook open houden voor een verlengd verblijf bij Real. Op dit moment ligt er nog geen concreet voorstel op tafel, maar binnen de club klinkt het wel dat dat er zal komen als de huidige lijn doorgetrokken wordt.

Real wil echter eerst afwachten hoe het seizoen zich ontwikkelt vooraleer de knoop definitief door te hakken over de toekomst van Ancelotti. Die kan vanaf januari wel officieel onderhandelen met de Brazilianen, die dan ook van plan zijn om de gesprekken aan te knopen.

Manchester United

Het einde van de soap is dus nog niet in zicht. Het enige wat wel met zekerheid gezegd lijkt te kunnen worden, is dat Ancelotti volgend seizoen ofwel Real, ofwel Brazilië zal coachen. De voorbije dagen werd hij ook gelinkt aan Manchester United, maar dat is geen optie.

Ancelotti moet kiezen voor...

Meest recent

Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

37
37
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

15
15
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

25
25
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

39
39
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

62
62
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

10
10
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

45
45
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

287
287
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

145
145
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

170
170
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

68
68
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

123
123
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

85
85
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

63
63
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

131
131
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

287
287
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

64
64
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

203
203
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

128
128
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

474
474
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

164
164
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

318
318
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

118
118

Meer sportnieuws