'AA Gent zorgt voor verrassende wending met Louwagie'

door
'AA Gent zorgt voor verrassende wending met Louwagie'

Vincent Mannaert kondigde aan dat hij na het seizoen stopt als CEO van Club Brugge. Bij AA Gent is de toekomst van Michel Louwagie ook nog onduidelijk. Het Laatste Nieuws komt met een opvallend bericht over de CEO van de Buffalo's.

Louwagie zou aanvankelijk aan het eind van het seizoen stoppen bij AA Gent, maar vooralsnog kwam daar nog geen officieel bericht over. HLN weet dat de ervaren rot mogelijk toch nog langer aan boord gaat blijven.

Louwagie gaat bijtekenen

Bij de overname door Sam Baro werd eerst afgesproken dat Louwagie nog tot de zomer van 2024 zou verder blijven werken in zijn huidige functie, zodat het proces geleidelijk aan verliep. Het klikt echter tussen Baro en Louwagie en dat zou wel eens positieve gevolgen kunnen hebben.

De kans is volgens HLN zelfs best groot dat Louwagie na Nieuwjaar gaat bijtekenen in de KAA Gent Arena. Louwagie blijft zo de grote sportieve baas van AA Gent.

Wat met Vanhaezebrouck?

Baro zal na het seizoen wel de voorzitter worden van AA Gent. Ivan De Witte geeft dan de scepter officieel over. Hij hoopt dat de Buffalo's dan kunnen vieren met een Beker van België of zelfs een landstitel.

De toekomst van Hein Vanhaezebrouck is nog onduidelijk. Die gaf nog geen duidelijkheid over zijn toekomst en voor het seizoen gaf hij aan dat het misschien zijn laatste seizoen was bij de club. Daar komt na Nieuwjaar wellicht ook meer informatie over. Wordt dus nog vervolgd.

Een goede zet van AA Gent?

Meest recent

Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

16
16
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

43
43
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

118
118
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

104
104
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

153
153
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

131
131
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

89
89
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

536
536
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

300
300
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

125
125
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1149
1149
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

684
684
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

57
57
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

601
601
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1322
1322
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

550
550
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

580
580
'El Ouahdi richting exit: Genk drukt door voor opvolger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

265
265
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

485
485
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1086
1086
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

411
411
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

335
335
'Done deal: Club Brugge op zucht van derde zomeraanwinst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis tot dusver twee nieuwkomers in huis. Die ...

853
853
Voorbereiding: Genk speelt gelijk, Charleroi klopt Beveren

Binnen minder dan drie weken gaat de bal alweer aan het rollen in de Jupiler Pro League. Onze ...

104
104

Meer sportnieuws