'AA Gent zorgt voor verrassende wending met Louwagie'

door
'AA Gent zorgt voor verrassende wending met Louwagie'

Vincent Mannaert kondigde aan dat hij na het seizoen stopt als CEO van Club Brugge. Bij AA Gent is de toekomst van Michel Louwagie ook nog onduidelijk. Het Laatste Nieuws komt met een opvallend bericht over de CEO van de Buffalo's.

Louwagie zou aanvankelijk aan het eind van het seizoen stoppen bij AA Gent, maar vooralsnog kwam daar nog geen officieel bericht over. HLN weet dat de ervaren rot mogelijk toch nog langer aan boord gaat blijven.

Louwagie gaat bijtekenen

Bij de overname door Sam Baro werd eerst afgesproken dat Louwagie nog tot de zomer van 2024 zou verder blijven werken in zijn huidige functie, zodat het proces geleidelijk aan verliep. Het klikt echter tussen Baro en Louwagie en dat zou wel eens positieve gevolgen kunnen hebben.

De kans is volgens HLN zelfs best groot dat Louwagie na Nieuwjaar gaat bijtekenen in de KAA Gent Arena. Louwagie blijft zo de grote sportieve baas van AA Gent.

Wat met Vanhaezebrouck?

Baro zal na het seizoen wel de voorzitter worden van AA Gent. Ivan De Witte geeft dan de scepter officieel over. Hij hoopt dat de Buffalo's dan kunnen vieren met een Beker van België of zelfs een landstitel.

De toekomst van Hein Vanhaezebrouck is nog onduidelijk. Die gaf nog geen duidelijkheid over zijn toekomst en voor het seizoen gaf hij aan dat het misschien zijn laatste seizoen was bij de club. Daar komt na Nieuwjaar wellicht ook meer informatie over. Wordt dus nog vervolgd.

Een goede zet van AA Gent?

Meest recent

'Beslissing gevallen: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

7
7
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

67
67
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

85
85
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

36
36
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

86
86
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

120
120
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

332
332
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

295
295
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

209
209
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

235
235
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

200
200
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

129
129
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

139
139
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

63
63
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

183
183
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

456
456
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

404
404
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

293
293
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

146
146
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

450
450
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

847
847
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

292
292
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

244
244
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

187
187

Meer sportnieuws