Deila broedt op grote verrassing bij afwezigheid Vanaken

door
Deila broedt op grote verrassing bij afwezigheid Vanaken

Club Brugge mag dan wel al zeker zijn dat het overwintert in de Conference League, toch kan het zich niet permitteren om donderdagavond tegen Besiktas op zijn lauweren te rusten. Niet alleen moet de groepswinst nog veiliggesteld worden, elk resultaat blijft ook onder een vergrootglas liggen.

Dat heeft vooral te maken met het feit dat Club wisselvallig blijft presteren in de competitie. Afgelopen weekend won het wel nog eens van OH Leuven, maar helemaal overtuigend was de prestatie aan Den Dreef ook niet. Vooral de vele gemiste kansen waren achteraf een thema.

LEES OOK: ‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Club zonder Vanaken tegen Besiktas

In Istanboel zal Club zich dus opnieuw moeten bewijzen, maar dat zal het zonder Hans Vanaken moeten doen. De aanvoerder zit immers een schorsingsdag uit omdat hij in de Conference League al drie gele kaarten pakte. Dat is balen voor Club, want Vanaken had in de eerste vier wedstrijden telkens gescoord.

Het betekent ook dat Ronny Deila een oplossing zal moeten vinden op het middenveld. Op zijn persconferentie woensdag liet de Noorse trainer nog niet echt in zijn kaarten kijken, al liet hij wel uitschijnen dat hij zou kunnen verrassen.

Gaat Deila verrassen?

"Er zijn veel opties - we hebben een brede selectie. Ik denk in de eerste plaats aan namen als Jutglá, Zinckernagel of Vetlesen, maar het kan ook zijn dat we het tactisch anders gaan aanpakken in een andere formatie", tekende Het Laatste Nieuws immmers op.

Sowieso zal Club het iets anders moeten aanpakken zonder zijn kapitein. "Eén op één is Hans alleszins niet te vervangen", beseft Deila immers. "Het zal er voor zijn vervanger op aankomen z'n eigen kwaliteiten in de verf te zetten. Het is aan ons om te tonen dat we het ook zonder Vanaken kunnen."

Wie moet Vanaken vervangen?

Meest recent

Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

8
8
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

6
6
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

25
25
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

26
26
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

53
53
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

72
72
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

30
30
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

102
102
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

171
171
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

397
397
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

319
319
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

282
282
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

235
235
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

179
179
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

151
151
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

96
96
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

293
293
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

461
461
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

193
193
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

227
227
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

315
315
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

498
498
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

280
280
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

95
95
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

949
949

Meer sportnieuws