Deila broedt op grote verrassing bij afwezigheid Vanaken

door
Deila broedt op grote verrassing bij afwezigheid Vanaken

Club Brugge mag dan wel al zeker zijn dat het overwintert in de Conference League, toch kan het zich niet permitteren om donderdagavond tegen Besiktas op zijn lauweren te rusten. Niet alleen moet de groepswinst nog veiliggesteld worden, elk resultaat blijft ook onder een vergrootglas liggen.

Dat heeft vooral te maken met het feit dat Club wisselvallig blijft presteren in de competitie. Afgelopen weekend won het wel nog eens van OH Leuven, maar helemaal overtuigend was de prestatie aan Den Dreef ook niet. Vooral de vele gemiste kansen waren achteraf een thema.

LEES OOK: "Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Club zonder Vanaken tegen Besiktas

In Istanboel zal Club zich dus opnieuw moeten bewijzen, maar dat zal het zonder Hans Vanaken moeten doen. De aanvoerder zit immers een schorsingsdag uit omdat hij in de Conference League al drie gele kaarten pakte. Dat is balen voor Club, want Vanaken had in de eerste vier wedstrijden telkens gescoord.

Het betekent ook dat Ronny Deila een oplossing zal moeten vinden op het middenveld. Op zijn persconferentie woensdag liet de Noorse trainer nog niet echt in zijn kaarten kijken, al liet hij wel uitschijnen dat hij zou kunnen verrassen.

Gaat Deila verrassen?

"Er zijn veel opties - we hebben een brede selectie. Ik denk in de eerste plaats aan namen als Jutglá, Zinckernagel of Vetlesen, maar het kan ook zijn dat we het tactisch anders gaan aanpakken in een andere formatie", tekende Het Laatste Nieuws immmers op.

Sowieso zal Club het iets anders moeten aanpakken zonder zijn kapitein. "Eén op één is Hans alleszins niet te vervangen", beseft Deila immers. "Het zal er voor zijn vervanger op aankomen z'n eigen kwaliteiten in de verf te zetten. Het is aan ons om te tonen dat we het ook zonder Vanaken kunnen."

Wie moet Vanaken vervangen?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

180
180
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

244
244
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

173
173
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

513
513
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

742
742
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

190
190
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

237
237
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

662
662
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

374
374
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

320
320
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

185
185
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

204
204
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

327
327

Meer sportnieuws