Deila broedt op grote verrassing bij afwezigheid Vanaken

door stemmen
Deila broedt op grote verrassing bij afwezigheid Vanaken

Club Brugge mag dan wel al zeker zijn dat het overwintert in de Conference League, toch kan het zich niet permitteren om donderdagavond tegen Besiktas op zijn lauweren te rusten. Niet alleen moet de groepswinst nog veiliggesteld worden, elk resultaat blijft ook onder een vergrootglas liggen.

Dat heeft vooral te maken met het feit dat Club wisselvallig blijft presteren in de competitie. Afgelopen weekend won het wel nog eens van OH Leuven, maar helemaal overtuigend was de prestatie aan Den Dreef ook niet. Vooral de vele gemiste kansen waren achteraf een thema.

LEES OOK: 'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

Club zonder Vanaken tegen Besiktas

In Istanboel zal Club zich dus opnieuw moeten bewijzen, maar dat zal het zonder Hans Vanaken moeten doen. De aanvoerder zit immers een schorsingsdag uit omdat hij in de Conference League al drie gele kaarten pakte. Dat is balen voor Club, want Vanaken had in de eerste vier wedstrijden telkens gescoord.

Het betekent ook dat Ronny Deila een oplossing zal moeten vinden op het middenveld. Op zijn persconferentie woensdag liet de Noorse trainer nog niet echt in zijn kaarten kijken, al liet hij wel uitschijnen dat hij zou kunnen verrassen.

Gaat Deila verrassen?

"Er zijn veel opties - we hebben een brede selectie. Ik denk in de eerste plaats aan namen als Jutglá, Zinckernagel of Vetlesen, maar het kan ook zijn dat we het tactisch anders gaan aanpakken in een andere formatie", tekende Het Laatste Nieuws immmers op.

Sowieso zal Club het iets anders moeten aanpakken zonder zijn kapitein. "Eén op één is Hans alleszins niet te vervangen", beseft Deila immers. "Het zal er voor zijn vervanger op aankomen z'n eigen kwaliteiten in de verf te zetten. Het is aan ons om te tonen dat we het ook zonder Vanaken kunnen."

Wie moet Vanaken vervangen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

21
21
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

50
50
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

77
77
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

65
65
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

157
157
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

177
177
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

139
139
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

123
123
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

469
469
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

687
687
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

406
406
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

210
210
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

123
123
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

415
415
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

301
301
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

432
432
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

438
438
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws