Verhaeghe en Mannaert reageren op onderlinge 'vete'

door
Verhaeghe en Mannaert reageren op onderlinge 'vete'

Vincent Mannaert zal in de zomer van 2024 afscheid nemen als CEO van Club Brugge. Dat maakten beide partijen gisteren bekend. De afgelopen maanden waren er meer en meer geluiden dat Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert niet meer door een deur zouden kunnen. Ze reageerden op die verhalen.

Mannaert ontkrachtte die geruchten. "Moest de verstandhouding zo slecht geweest zijn, zouden wij twee hier nu niet zo zitten", zei Mannaert.

LEES OOK: Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

Persoonlijkheden

"Uiteraard zijn wij allebei uitgesproken persoonlijkheden. Als je twaalf jaar samenwerkt, kan het al eens botsen. Maar wij hebben altijd de gave behouden om dat gewoon uit te praten. Dat is altijd zo gebleven. We zijn altijd transparant geweest naar elkaar toe”, vertelde hij nog.

Het was al een tijdje duidelijk dat de aanpak van Mannaert niet altijd op gejuich werd onthaald. Hij verklaarde nadien dat hij een alcoholprobleem had, waardoor hij soms uit de bocht ging met zijn aanpak.

Geen ruzie

"Wat mijn privéproblematiek betreft, daar hebben we het een tijd geleden over gehad. Ik heb daar de nodige stappen in gezet en ik doe dat nu nog. Ik ben daarin goed geëvolueerd. Daar zijn spanningen rond ontstaan, maar we hebben dat altijd matuur uitgepraat."

Verhaeghe sprak ook over de ‘vete’ tussen hem en Verhaeghe. “Het runnen van een voetbalclub vraagt veel van een mens, Vincent heeft dat goed gedaan. Hij blijft aandeelhouder en blijft dus verbonden aan de club. Hij is een vriend en ik ben hem heel dankbaar."

Gaat Club het vertrek van Mannaert goed kunnen opvangen?

Meest recent

Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

17
17
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

2
2
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

40
40
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

152
152
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

76
76
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

354
354
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

129
129
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

116
116
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

143
143
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

111
111
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

201
201
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

180
180
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

197
197
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

318
318
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

232
232
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

381
381
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

165
165
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

179
179
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

109
109
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

239
239
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

878
878
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

231
231
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

584
584
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

408
408
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

266
266

Meer sportnieuws