Verhaeghe en Mannaert reageren op onderlinge 'vete'

286 stemmen
Verhaeghe en Mannaert reageren op onderlinge 'vete'

Vincent Mannaert zal in de zomer van 2024 afscheid nemen als CEO van Club Brugge. Dat maakten beide partijen gisteren bekend. De afgelopen maanden waren er meer en meer geluiden dat Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert niet meer door een deur zouden kunnen. Ze reageerden op die verhalen.

Mannaert ontkrachtte die geruchten. "Moest de verstandhouding zo slecht geweest zijn, zouden wij twee hier nu niet zo zitten", zei Mannaert.

LEES OOK: Bart Verhaeghe doet grote onthulling rond Club-avontuur

Persoonlijkheden

"Uiteraard zijn wij allebei uitgesproken persoonlijkheden. Als je twaalf jaar samenwerkt, kan het al eens botsen. Maar wij hebben altijd de gave behouden om dat gewoon uit te praten. Dat is altijd zo gebleven. We zijn altijd transparant geweest naar elkaar toe”, vertelde hij nog.

Het was al een tijdje duidelijk dat de aanpak van Mannaert niet altijd op gejuich werd onthaald. Hij verklaarde nadien dat hij een alcoholprobleem had, waardoor hij soms uit de bocht ging met zijn aanpak.

Geen ruzie

"Wat mijn privéproblematiek betreft, daar hebben we het een tijd geleden over gehad. Ik heb daar de nodige stappen in gezet en ik doe dat nu nog. Ik ben daarin goed geëvolueerd. Daar zijn spanningen rond ontstaan, maar we hebben dat altijd matuur uitgepraat."

Verhaeghe sprak ook over de ‘vete’ tussen hem en Verhaeghe. “Het runnen van een voetbalclub vraagt veel van een mens, Vincent heeft dat goed gedaan. Hij blijft aandeelhouder en blijft dus verbonden aan de club. Hij is een vriend en ik ben hem heel dankbaar."

Gaat Club het vertrek van Mannaert goed kunnen opvangen?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

153
153
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

44
44
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

17
17
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

121
121
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

171
171
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

158
158
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

399
399
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

123
123
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

170
170
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

170
170
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

229
229
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

320
320
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

185
185
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

442
442
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

183
183
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

117
117
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

552
552
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

255
255
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

356
356
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

169
169
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws