Ervaren Rode Duivel toch naar het EK?

door
Ervaren Rode Duivel toch naar het EK?

Domenico Tedesco heeft de nodige keuzes gemaakt en bepaalde spelers komen niet meer in aanmerking voor een selectie. Zij passen duidelijk niet in zijn manier van spelen. Commentator Filip Joos laat de deur toch open voor één ervaren Belgische aanvaller.

Dries Mertens werd sinds het WK van vorig jaar niet meer opgeroepen voor de Rode Duivels. Tedesco ziet het duidelijk niet meer zitten in de 36-jarige aanvaller. Joos denkt dat Mertens nog mag hopen op het EK.

LEES OOK: Oktoberfest loopt uit de hand: Sané compleet door het lint

Mertens nog van waarde bij Galatasaray

"Turkije is niet een van vijf grote competities. De wedstrijden van Galatasaray komen minder in beeld. Maar we zien hem wel in de Champions League op Manchester United heel slim een penalty forceren, waardoor Galatasaray daar dit seizoen nog ging winnen. Het is niet dat hij uitgerangeerd is", zegt hij aan Sporza. Mertens is er wel invaller, maar met 4 goals en 5 assists in 1.024 minuten was hij wel nog bepalend.

Joos denkt dat Mertens toch nog stiekem mag hopen op het EK. Al moeten er dan toch wel de nodige blessures volgen bij de Rode Duivels. 

Mertens toch nog kanshebber voor het EK?

"Ik blijf veel respect hebben voor de voetballer Dries Mertens. Ik blijf ook denken dat mocht er iets gebeuren met Lukaku en Openda, dat Mertens dan nog in aanmerking komt. En daar hoopt hij tóch nog een heel klein beetje op, dat is ook mooi", zegt Joos.

Toch is de kans héél klein dat Mertens ook dan kans maakt. Michy Batshuayi krijgt immers ook de voorkeur als derde spits en op de flanken zijn er méér dan opties genoeg.

Zal Mertens ooit nog eens voor de Rode Duivels spelen?

Meest recent

RSCA als voorbeeld voor minder niveau in Jupiler Pro League?

Tot op heden werden de fans in de Jupiler Pro League niet verwend. De eerste tien speeldagen waren ...

11
11
Spitsenkwestie Duivels: De Bilde trekt keiharde conclusie

De Rode Duivels staan voor een cruciaal tweeluik op weg naar het WK, want ze treffen straks hun ...

20
20
Waanzin in 1B: gewezen toptalent 9 matchen geschorst

Er viel vorig weekend heel wat te beleven in de Challenger Pro League. Er was onder meer de topper ...

33
33
'Neymar greep naast knaltransfer door... De Bruyne'

Enkele jaren geleden was Neymar nog één van de grootste sterren van het mondiale ...

32
32
'Rode Duivels slikken enorme Tielemans-domper'

Vrijdag staan de Rode Duivels voor een belangrijke opdracht, want dan krijgen ze het bezoek van ...

62
62
'Union bibbert na laatste nieuws over Pocognoli'

Het is stilaan een ijzeren wet bij Union dat het na elk succes zijn belangrijkste pionnen zal ...

52
52
'Kassa voor Club: derde grootmacht meldt zich voor Ordoñez'

Club Brugge haalde in de zomer al meer dan 80 miljoen euro op met uitgaande transfers. Dat cijfer ...

175
175
Tom Waes breekt volledig: 'Ernstig misbruik duikt op'

Na een bewogen jaar staat Antwerp-fan Tom Waes weer op, dat bewijzen de kijkcijfers van Reizen Waes. ...

119
119
'Renard te laat: Anderlecht grijpt naast toptalent'

Sinds de aanstelling van Olivier Renard als sportief directeur varen ze bij Anderlecht een andere ...

179
179
Club Brugge jubelt: 'nieuwe Vermant' staat al klaar

Club Brugge heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jeugdopleiding en dat levert ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Onverwachte toptransfer Club, Gent shopt in VS'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

190
190
Steven Gerrard haalt ongezien uit: “Egoïstische losers!”

Net zoals de Rode Duivels had de Engelse nationale ploeg niet zo heel lang geleden een gouden ...

59
59
Oktoberfest loopt uit de hand: Sané compleet door het lint

Het is Oktoberfest in München en voormalige Bayern-speler Leroy Sané keerde even terug ...

124
124
Castagne klopt zichzelf op de borst bij Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het deze interlandperiode op tegen Noord-Macedonië en Wales. Bondscoach ...

30
30
'Bom bij Union SG: grootmacht wil Pocognoli wegkapen'

De trainers van Union SG liggen jaarlijks goed in de markt. Ze versierden allen een transfer na hun ...

297
297
Op zoek naar minuten: "Logisch dat Garcia mij niet opriep"

Rudi Garcia maakte vorige week zijn selectie bekend en ondertussen zijn de Rode Duivels bezig met ...

66
66
Lommel SK pakt uit met indrukwekkend nieuws

Lommel SK wil dit seizoen de promotie naar de Jupiler Pro League afdwingen, maar dat wordt zeker ...

59
59
Zware keuze voor Garcia: "Aan de coach om te kiezen"

Timithy Castagne kende al een zeer mooie carrière. Hij speelde voor KRC Genk en in de Serie A ...

51
51
'Knaltransfer Debast: Europese grootmacht ligt op de loer'

Zeno Debast is een van de vele jonge Belgische die zich goed ontwikkelt. De centrale verdediger van ...

247
247
'Hasi baalt: Anderlecht geeft stevige transferboodschap'

RSC Anderlecht heeft een heel ruime kern, maar er is een groot onevenwicht in de selectie. Vooral op ...

405
405
Na dubbele dreun Union: winterse toptransfer op komst?

Union SG heeft niet bepaald een goede beurt gemaakt vlak voor het ingaan van de interland-break. Na ...

128
128
Onthuld: 'Dit denkt United-staff écht over Lammens'

Hij moest er enkele weken op wachten, maar afgelopen weekend maakte Senne Lammens dan toch zijn ...

389
389
René Van der Gijp in shock: 'Op staande voet ontslagen'

René van der Gijp is doorgaans goed voor een lach en een kwinkslag. Onze Noorderbuur maakt ...

104
104
'Club ontketent titanenstrijd: monsterbod in de maak'

Club Brugge haalde tijdens de voorbije transferperiode ruim 80 miljoen euro op met de verkoop ...

545
545
Garcia keihard aangepakt: "Hij móét in deze selectie zitten"

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd van vrijdag ...

236
236

Meer sportnieuws