Engelsen steigeren na late penalty PSG: "Het is walgelijk"

178 stemmen
Engelsen steigeren na late penalty PSG:

Dinsdagavond kregen we in de Champions League alweer enkele spectaculaire ontknopingen te zien. Geen was echter zo veelbesproken als die van de wedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Newcastle United. Daarin wist de Franse kampioen op de valreep nog een punt te redden.

PSG had het zichzelf moeilijk gemaakt door al in het openingskwartier een vermijdbare goal te slikken. Donnarumma ging in de fout op een schot van Almiron en duwde de bal in de voeten van Isak, die het geschenk dankbaar uitpakte. Daardoor was PSG al snel op achtervolgen aangewezen.

Newcastle moest na die goal achteruit, maar leek lange tijd wel stand te gaan houden. Tot in de 97ste minuut de bal plots op de stip ging voor PSG. Newcastle-verdediger Livramento kreeg een voorzet eerst tegen de borst en zo belandde de bal tegen zijn arm. De VAR was onverbiddellijk en riep de scheidsrechter naar het scherm, met een penalty als gevolg. Mbappé zette die ook om.

Een goal met grote gevolgen, want daardoor gaat PSG en niet Newcastle als nummer twee de slotspeeldag in. Dat betekent dat de Magpies hun lot niet langer in eigen handen hebben, want ze moeten zelf winnen van AC Milan en hopen dat het al geplaatste Dortmund nog PSG zal kloppen.

In Engeland deed de penalty dan ook heel wat stof opwaaien. "Het is een walgelijke beslissing", foeterde analist Tim Sherwood bij Sky Sports. "Het is belachelijk. Dit is toch niet mogelijk!"

Ook Ally McCoist haalde zwaar uit. "Als dat een penalty is, dan kunnen we er evengoed mee ophouden", sneerde hij bij TNT Sports. "Dit is net geen diefstal." Hij kreeg daarbij ook steun van zijn collega Jermaine Jenas. "Wat moet Livramento met zijn armen doen? Ik ben woest. De spelers van Newcastle zijn bestolen."

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Was het een penalty?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

109
109
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

27
27
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

28
28
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

89
89
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

85
85
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

66
66
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

118
118
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

148
148
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

124
124
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

166
166
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

375
375
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

247
247
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

796
796
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

499
499
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

535
535
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

699
699
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

345
345
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

531
531
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2211
2211
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws