Janssen benoemt Antwerps manco na nieuwe pijnlijke avond

door
Janssen benoemt Antwerps manco na nieuwe pijnlijke avond

De Champions League is voor Antwerp een calvarietocht geworden, zo is alsmaar meer de vaststelling. De Great Old dreigt alsmaar meer te belanden in het benijdenswaardige clubje met ploegen die de groepsfase afsloten zonder punten, want ook de vijfde wedstrijd ging verloren.

Ook op het veld van Shakhtar Donetsk moest Antwerp een nederlaag slikken. Deze keer werd het 1-0 na een goal van Matviyenko in het openingskwartier. Daarna weerde de landskampioen zich wel nog kranig, maar scoren lukte niet meer.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Janssen benoemt pijnpunt Antwerp

Er zat meer in, was voor de zoveelste keer in deze campagne de vaststelling. Ook bij Vincent Janssen. "Neen, deze nederlaag had zeker niet gehoeven", beaamde de spits bij VTM. "Het is een beetje het verhaal van onze Champions League-campagne. Thuis tegen Shakhtar hadden we minstens een punt moeten pakken, op Porto hadden we minstens een punt moeten pakken."

De Nederlander weet ook waar het probleem van zijn ploeg ligt. "Het zijn de details die het verschil maken. Op dit niveau krijg je een paar kansen per wedstrijd, misschien zelfs maar één. Die moet je dan afmaken. En dat doen we niet", beseft hij immers.

Spijt van Shakhtar

Vooral op de thuismatch tegen Shakhtar zullen ze bij Antwerp met veel spijt terugkijken. Na een sterke eerste helft stonden ze toen bij de rust 2-0 voor, maar in de tweede helft stortten ze nog helemaal in en na een aantal vermijdbare tegendoelpunten verloren ze nog met 2-3.

Antwerp heeft nu nog één kans om de nul weg te vegen, maar dat wordt een helse klus. Op 13 december is het immers FC Barcelona dat nog op bezoek komt op de Bosuil.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

18
18
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

453
453
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

150
150
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

63
63
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

73
73
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

308
308
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

137
137
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

225
225
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

88
88
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

241
241
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

428
428
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

183
183
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

528
528
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

256
256
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

153
153
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

116
116
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179

Meer sportnieuws