Janssen benoemt Antwerps manco na nieuwe pijnlijke avond

door
Janssen benoemt Antwerps manco na nieuwe pijnlijke avond

De Champions League is voor Antwerp een calvarietocht geworden, zo is alsmaar meer de vaststelling. De Great Old dreigt alsmaar meer te belanden in het benijdenswaardige clubje met ploegen die de groepsfase afsloten zonder punten, want ook de vijfde wedstrijd ging verloren.

Ook op het veld van Shakhtar Donetsk moest Antwerp een nederlaag slikken. Deze keer werd het 1-0 na een goal van Matviyenko in het openingskwartier. Daarna weerde de landskampioen zich wel nog kranig, maar scoren lukte niet meer.

LEES OOK: Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Janssen benoemt pijnpunt Antwerp

Er zat meer in, was voor de zoveelste keer in deze campagne de vaststelling. Ook bij Vincent Janssen. "Neen, deze nederlaag had zeker niet gehoeven", beaamde de spits bij VTM. "Het is een beetje het verhaal van onze Champions League-campagne. Thuis tegen Shakhtar hadden we minstens een punt moeten pakken, op Porto hadden we minstens een punt moeten pakken."

De Nederlander weet ook waar het probleem van zijn ploeg ligt. "Het zijn de details die het verschil maken. Op dit niveau krijg je een paar kansen per wedstrijd, misschien zelfs maar één. Die moet je dan afmaken. En dat doen we niet", beseft hij immers.

Spijt van Shakhtar

Vooral op de thuismatch tegen Shakhtar zullen ze bij Antwerp met veel spijt terugkijken. Na een sterke eerste helft stonden ze toen bij de rust 2-0 voor, maar in de tweede helft stortten ze nog helemaal in en na een aantal vermijdbare tegendoelpunten verloren ze nog met 2-3.

Antwerp heeft nu nog één kans om de nul weg te vegen, maar dat wordt een helse klus. Op 13 december is het immers FC Barcelona dat nog op bezoek komt op de Bosuil.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

36
36
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

53
53
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

92
92
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

96
96
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

71
71
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

39
39
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

210
210
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

325
325
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

76
76
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

509
509
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

266
266
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

103
103
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

118
118
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

394
394
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

330
330
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

801
801
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

300
300
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

59
59
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

296
296
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

285
285
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

43
43
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

96
96

Meer sportnieuws