'PSG strikt Braziliaanse goudklomp voor neus Chelsea'

door
'PSG strikt Braziliaanse goudklomp voor neus Chelsea'

Paris Saint-Germain staat dinsdagavond voor een belangrijk duel in de Champions League. De Parijzenaren kijken Newcastle United in de ogen in de strijd om een ticket voor de volgende ronde. In de marge van die wedstrijd lijkt PSG nu een transferstrijd te gaan winnen.

PSG verliest maar beter niet, want dan heeft het zijn lot niet meer in eigen handen op de slotspeeldag. De spanning is dus te snijden in de Franse hoofdstad, waar ze dit seizoen of in de toekomst de Champions League eens hopen te winnen.

Daarvoor wordt nu al een basis gelegd, en verschillende gerichte transfers kunnen daarbij helpen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is PSG sterk geïnteresseerd in de diensten van Gabriel Moscardo. Meer nog: de club staat op het punt om de onderhandelingen te starten.

LEES OOK: Verbazing alom: Xavi Simons kiest voor deze topclub

Ook Chelsea toont interesse in Moscardo

Concurrentie is er onder meer van Chelsea, maar volgens Romano zijn de Blues nog niet van plan om een openingsbod te doen. De weg lijkt zo open te liggen voor PSG, dat in de 18-jarige middenvelder een ster van de toekomst ziet.

Tot midden 2026 bij Corinthians

Moscardo heeft momenteel nog een contract tot midden 2026 bij Corinthians, de club waar hij doorbrak en het grote publiek hem leerde kennen. Hij heeft momenteel 23 duels op de teller staan voor de hoofdmacht. Daarin pakte hij maar liefst 8 gele kaarten.

Moscardo moet volgens Transfermarkt momenteel 1,5 miljoen kosten, maar die prijs zal ongetwijfeld snel de lucht ingaan wanneer de onderhandelingen ook effectief gestart worden.

Wie zal Moscardo strikken?

Meest recent

'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

99
99
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

214
214
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

107
107
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

274
274
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

219
219
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

755
755
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

727
727
Anderlecht schaamt zich diep: Hatenboer-farce escaleert

Hij moest het gezicht van een nieuw tijdperk worden. Vandaag zit Cédric Hatenboer bij de ...

725
725
Messi heeft héél verrassend nieuws te melden

Argentinië won gisteren met 3-0 van Venezuela. Lionel Messi scoorde twee keer in wat wellicht ...

174
174
‘Coucke kookt van woede: clash met Vandenhaute’

Bij RSC Anderlecht bakten ze er heel weinig sinds Marc Coucke de club overnam. De afgelopen vijf ...

989
989
Wat vindt De Bruyne écht van Garcia? Eerste oordeel

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

192
192
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

228
228
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

284
284
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

259
259
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

208
208
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

817
817
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

399
399
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

237
237
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

936
936
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

458
458
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

329
329
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

457
457
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1662
1662
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

479
479
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

716
716

Meer sportnieuws