'PSG strikt Braziliaanse goudklomp voor neus Chelsea'

door
'PSG strikt Braziliaanse goudklomp voor neus Chelsea'

Paris Saint-Germain staat dinsdagavond voor een belangrijk duel in de Champions League. De Parijzenaren kijken Newcastle United in de ogen in de strijd om een ticket voor de volgende ronde. In de marge van die wedstrijd lijkt PSG nu een transferstrijd te gaan winnen.

PSG verliest maar beter niet, want dan heeft het zijn lot niet meer in eigen handen op de slotspeeldag. De spanning is dus te snijden in de Franse hoofdstad, waar ze dit seizoen of in de toekomst de Champions League eens hopen te winnen.

Daarvoor wordt nu al een basis gelegd, en verschillende gerichte transfers kunnen daarbij helpen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is PSG sterk geïnteresseerd in de diensten van Gabriel Moscardo. Meer nog: de club staat op het punt om de onderhandelingen te starten.

LEES OOK: ‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

Ook Chelsea toont interesse in Moscardo

Concurrentie is er onder meer van Chelsea, maar volgens Romano zijn de Blues nog niet van plan om een openingsbod te doen. De weg lijkt zo open te liggen voor PSG, dat in de 18-jarige middenvelder een ster van de toekomst ziet.

Tot midden 2026 bij Corinthians

Moscardo heeft momenteel nog een contract tot midden 2026 bij Corinthians, de club waar hij doorbrak en het grote publiek hem leerde kennen. Hij heeft momenteel 23 duels op de teller staan voor de hoofdmacht. Daarin pakte hij maar liefst 8 gele kaarten.

Moscardo moet volgens Transfermarkt momenteel 1,5 miljoen kosten, maar die prijs zal ongetwijfeld snel de lucht ingaan wanneer de onderhandelingen ook effectief gestart worden.

Wie zal Moscardo strikken?

Meest recent

Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

4
4
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

20
20
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

44
44
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

58
58
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

51
51
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

235
235
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

166
166
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

237
237
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

66
66
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

231
231
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

544
544
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

374
374
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

467
467
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

411
411
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

66
66
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

98
98
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

132
132
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

59
59
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

233
233
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

550
550
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

172
172
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97

Meer sportnieuws