TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, knaltransfer voor Barça'

537 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, knaltransfer voor Barça'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Jupiler Pro League

Het lijkt de intentie van Club Brugge om zijn sterkhouders te behouden tot eind dit seizoen. Mogelijk komt het dossier van Tajon Buchanan weldra in een stroomversnelling. Inter ziet in de Canadees immers een geschikte vervanger voor Denzel Dumfries, die komende zomer echter zijn laatste contractjaar. Volgens het medium Fcinter1908 zijn de Italianen niet van plan om grote financiële inspanningen te doen. Inter zou hem in één van de twee komende mercato's willen verkopen voor zo'n 30 à 35 miljoen euro en dan voor Buchanan gaan.

Tegelijkertijd is Dedryck Boyata compleet uit beeld verdwenen bij Club. Het geduld in Jan Breydel lijkt stilaan op. Het Nieuwsblad besluit dat Boyata geen toekomst meer heeft in Brugge, waar hij tot medio 2025 vastligt.

Anderlecht wil in januari een extra verdediger halen. Begin deze week raakte bekend dat RSCA daarvoor zijn vizier op Liam Scales (Celtic) heeft gericht. Die heeft een aflopen contract, maar volgens The Daily Record wil Celtic-coach Brendan Rogers het contract van zijn verdediger liefst zo snel mogelijk verlengen.

Buitenland

FC Barcelona zag Gavi voor lange tijd uitvallen en dus gaan ze in Camp Nou mogelijk op zoek naar een vervanger. Intussen valt de naam van Giovani Lo Celso (Tottenham) als mogelijke winteraanwinst, maar het valt af te wachten wat de financiële mogelijkheden van Barça zullen zijn.

Barça-coach Xavi zou voor volgend seizoen ook een nieuwe controlerende middenvelder willen die meer neigt naar de kwaliteiten van Sergio Busquets. Martin Zubimendi (Real Sociedad) werd al genoemd. De Barça-coach heeft echter een ander droomdoelwit: Joshua Kimmich. Volgens AS wil hij Kimmich dolgraag naar Camp Nou halen in de komende transferzomer.

Naar alle verwachting zal Chelsea in januari nog eens uithalen op de mercato. De club heeft daarom een uitgebreid verlanglijstje samengesteld. Helemaal bovenaan daarop staan volgens de Daily Mirror de namen van Victor Osimhen en Ivan Toney. Evan Ferguson zien ze op Stamford Bridge ook graag komen, net als oude bekende Victor Boniface. Tot slot staan ook Santiago Gimenez (Feyenoord) en Benjamin Sesko (RB Leipzig) op het lijstje.

Ook Manchester United wil een nieuwe spits. Sky-reporter Florian Plettenberg weet dat United zijn zinnen heeft gezet op Timo Werner. Die is bij RB Leipzig op een zijspoor beland en zou in januari eventueel mogen vertrekken, al dan niet op huurbasis.

Kan Buchanan het niveau van Inter aan?

Meest recent

Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

14
14
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

127
127
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

67
67
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

78
78
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

439
439
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

139
139
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

493
493
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

567
567
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

667
667
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

63
63
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

163
163
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

136
136
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

723
723
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

319
319
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

218
218
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

171
171
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

171
171
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

258
258
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

162
162
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

514
514
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

90
90
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

152
152
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

43
43
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

647
647
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

137
137

Meer sportnieuws