"Mannaert en Verhaeghe kunnen niet meer door dezelfde deur"

door

Bij Club Brugge is het al sinds het vertrek van Philippe Clement minder geworden. Sindsdien is Blauw-Zwart niet meer die dominante factor in het Belgische voetbal. Het niveau ging stelselmatig naar beneden. Glen De Boeck ziet daar een oorzaak voor.

LEES OOK: Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Club Brugge in neerwaartse spiraal

Alfred Schreuder werd nog kampioen, maar Club Brugge deed dat toen met heel realistisch voetbal. Vorig jaar kenden ze dan een horrorseizoen en ook dit jaar laat Blauw-Zwart een matige indruk achter. Er kwamen in 2023 ook geluiden dat het niet meer geweldig klikt tussen Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe.

Plots stond Club Brugge ook te koop, wat toch weegt op de club. Er is onzekerheid over de toekomst. De Boeck ziet daar dan ook de oorzaak voor het mindere niveau van de Bruggelingen.

Beste spelersgroep in 1A

"Club heeft de beste spelersgroep van 1A, maar ik zeg altijd: als het boven regent, druppelt het onderin. Mannaert en Verhaeghe kunnen niet meer door dezelfde deur, en de spelers weten dat. Ik had er hier laatst nog een gesprek over met CEO Ken Choo. Hier is er ook nog werk aan”, vertelde De Boeck aan de Krant van West-Vlaanderen.

Het is duidelijk dat Club Brugge nood heeft aan duidelijkheid. De verkoop zal pas in 2024 in een stroomversnelling komen. Tot dan blijft het dus gissen naar de toekomstplannen van de topclub.

Moet er dringend duidelijkheid komen?

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

16
16
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

12
12
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

49
49
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

36
36
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

272
272
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

216
216
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

86
86
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

409
409
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

278
278
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

95
95
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

266
266
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

512
512
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

83
83
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

65
65
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

45
45
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

364
364
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

568
568
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

279
279
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

92
92
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

78
78
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

478
478
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

219
219
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

319
319
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

203
203
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

146
146

Meer sportnieuws