Rode Duivel maakt indruk: "Hij is bijna niet te houden"

door
Rode Duivel maakt indruk:

Domenico Tedesco heeft op de flanken enorm veel weelde. Eén van de jongens die veel indruk maakt, is Johan Bakayoko. De flankaanvaller is outstanding bij PSV. Dat beaamt PSV-watcher Rik Elfrink bij Sporza.

"Bakayoko blijft zichzelf, het stijgt hem niet naar zijn hoofd. Hij weet precies wat hij wil en laat zich niet gek maken door de miljoenen uit de Premier League. Hij wil blijven leren en beseft dat hij gewoon moet spelen op zijn leeftijd”, verklaart hij.

LEES OOK: Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Lukaku goede leermeester

De nog altijd maar 20-jarige Bakayoko maakt elk jaar progressie. Dit seizoen staat de teller al op 12 assists en 3 goals in 22 duels. De kans lijkt groot te zijn dat hij na het seizoen, en mogelijk na een goed EK, een volgende stap gaat zetten.

"Er zit nog veel marge op. Met Lukaku heeft hij een goede leermeester in België. Het is een jongen voor de toekomst van het Belgische voetbal. Als hij er eenmaal doorkomt, is hij bijna niet te houden. Ik denk dat hij in de loop van het seizoen alleen maar beter zal worden."

Vertessen bankzitter

Yorbe Vertessen speelt ook voor PSV, maar hij is invaller. Hij scoorde 3 keer en deelde 1 assist uit in 19 optredens (364 minuten). "Voor hem is het moeilijk om een basisplaats te krijgen. Hij heeft wel zijn rol in het team, want hij is een ideale counterspits."

"Bij een 0-1-voorsprong kan je hem na 70 minuten ideaal inbrengen. Tegenstanders gaan risico's nemen, er ontstaan ruimtes en daar weet Vertessen wel raad mee."

Gaat Bakayoko PSV na het seizoen verlaten?

Meest recent

Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

8
8
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

32
32
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

123
123
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

89
89
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

189
189
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

108
108
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

60
60
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

482
482
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

230
230
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

569
569
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

411
411
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

282
282
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

163
163
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

109
109
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

116
116
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

100
100
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

70
70
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

162
162
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

171
171
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

391
391
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

121
121
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

357
357
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

51
51
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

459
459

Meer sportnieuws