De Boeck trekt aan alarmbel: "Hebben transfers nodig"

door
De Boeck trekt aan alarmbel:

Glen De Boeck nam nog een vliegende start als trainer van KV Kortrijk met zeges tegen Cercle en Club Brugge kort na zijn aanstelling. Daarna doofde de opflakkering echter snel weer uit. Sindsdien pakte KVK immers slechts één op twaalf, met zondag een nieuwe pijnlijke nederlaag.

In eigen stadion kregen de Kerels een 0-3 om de oren van KV Mechelen, dat zelf ook niet bepaald een topseizoen kent maar op zijn beurt weer opleeft na een trainerswissel. Maar Kortrijk deed het zichzelf ook een beetje aan, want al na een kwartier had het twee makkelijke doelpunten geslikt.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

De Boeck niet tevreden over zijn spelers

"Ik heb geen uitleg voor hoe we aan de partij begonnen", sakkerde Glen De Boeck dan ook bij Sporza. "We hadden er alles aan gedaan om iedereen scherp te krijgen, maar na 15 minuten loop je achter de feiten aan. Als je gewoon speelt "om te spelen" en nooit ballen in de box brengt, kan je niet scoren."

De Boeck stelt dan ook vast dat zijn kern één en ander ontbeert. "En er zijn hier veel te veel jongens die gewoon spelen "om te spelen". We missen daarin kwaliteit en ervaring. Dat moet allemaal van ons als staff komen en dat is vermoeiend, de spelers moeten gewoon zelf verantwoordelijkheid nemen. We hebben een goeie transferperiode nodig en dan zien we wel."

Lastige decembermaand

Kortrijk zal eerst wel nog december moeten doorkomen voor het de transfermarkt op kan. En in de komende maand wachten hen nog enkele belangrijke wedstrijden. Kortrijk treft voor de winterstop immers nog heel wat rechtstreekse concurrenten én toppers.

Volgende week moeten ze bijvoorbeeld op bezoek bij AS Eupen, waarna de bekermatch tegen RWDM volgt. In het weekend daarna volgt een zespuntenmatch tegen Westerlo. Voor Nieuwjaar komt dan nog een reeks toppers tegen Genk, Cercle en AA Gent.

Zal KV Kortrijk zich op de wintermercato kunnen versterken?

Meest recent

Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

0
0
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

60
60
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

145
145
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

440
440
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

37
37
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

13
13
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

82
82
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

474
474
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

299
299
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

348
348
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

143
143
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

380
380
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

251
251
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1057
1057
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

150
150
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

270
270
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

98
98
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

176
176
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

100
100
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

188
188
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

43
43
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

403
403

Meer sportnieuws