'Club Brugge op zijn nummer gezet door transferblunder'

door
'Club Brugge op zijn nummer gezet door transferblunder'

Tottenham heeft zijn zinnen gezet op de komst van Koki Machida, en volgens verschillende bronnen zouden de Spurs in januari doordrukken voor zijn transfer. Vorige zomer stond de Japanse verdediger nog op de verlanglijst van Club Brugge, maar de club besloot niet om concrete stappen te zetten.

Nochtans zou Machida ongetwijfeld een meerwaarde geweest zijn in de zwalpende verdediging van Club.

LEES OOK: 'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

Tottenham duwt door voor Machida

Machida staat op de vierkoppige lijst van Tottenham, die verder ook nog andere opties bevat met duurdere Premier League-spelers zoals Lloyd Kelly (Bournemouth), Trevoh Chalobah (Chelsea), Marc Guehi (Crystal Palace) en Tosin Adarabioyo (Fulham).

Tottenham-coach Ange Postecoglou heeft alvast goede ervaringen met Japanners, want hij haalde er in het recente verleden ook verschillende naar Celtic. En dat maakt dat Union wel degelijk lijkt te moeten vrezen dat het weer een smaakmaker verliest...

Machida is de droomverdediger voor Club Brugge

Club Brugge werd eind augustus gelinkt aan Machida als mogelijke aanwinst. Hoewel die transfer uiteindelijk niet doorging, lijkt de Japanse verdediger nu meer dan ooit te passen in het gezochte profiel van Club Brugge.

Blauw-Zwart heeft namelijk dringend behoefte aan defensieve versterking, alsook de nood aan mentaliteit, vechtlust, karakter, inzet en leiderschap binnen het team, wat net de grote kwaliteiten van Machida zijn.

Niet naar Club Brugge, maar wel gewild door Tottenham

Vorige zomer aarzelde Club Brugge om door te drukken voor de komst van Machida, ondanks de dringende behoefte aan zijn profiel. Nu blijkt dat hij hoog op het verlanglijstje staat van de Engelse topclub Tottenham Hotspur. Dit lijkt er dus op dat Club Brugge een verkeerde inschatting heeft gemaakt.

Machida is ijzersterk in het duel, en bijna niet te kloppen in de lucht. De verdediger bezit daarnaast een echte killersmentaliteit, een enorme toewijding en een professionele mindset. Naast zijn mentale en fysieke sterktes heeft Machida ook grote offensieve kwaliteiten.

Op 26-jarige leeftijd is hij een moderne verdediger die graag de opbouw vanuit de defensie verzorgt en zelfs naar voren oprukt om een overtal te creëren voor zijn ploeg. Machida beschikt over goede technische vaardigheden, een groot voetballend vermogen, is snel en is rustig aan de bal..

Moest Club Brugge Machida gehaald hebben vorige zomer?

Meest recent

Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

0
0
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

90
90
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

172
172
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

25
25
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

449
449
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

456
456
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

41
41
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

125
125
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

198
198
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

274
274
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

195
195
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

182
182
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

63
63
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

578
578
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

10
10
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

406
406
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

101
101
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

108
108
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

901
901
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

331
331
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

45
45
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

139
139
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

163
163
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

137
137

Meer sportnieuws