'Club Brugge op zijn nummer gezet door transferblunder'

door
'Club Brugge op zijn nummer gezet door transferblunder'

Tottenham heeft zijn zinnen gezet op de komst van Koki Machida, en volgens verschillende bronnen zouden de Spurs in januari doordrukken voor zijn transfer. Vorige zomer stond de Japanse verdediger nog op de verlanglijst van Club Brugge, maar de club besloot niet om concrete stappen te zetten.

Nochtans zou Machida ongetwijfeld een meerwaarde geweest zijn in de zwalpende verdediging van Club.

LEES OOK: Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Tottenham duwt door voor Machida

Machida staat op de vierkoppige lijst van Tottenham, die verder ook nog andere opties bevat met duurdere Premier League-spelers zoals Lloyd Kelly (Bournemouth), Trevoh Chalobah (Chelsea), Marc Guehi (Crystal Palace) en Tosin Adarabioyo (Fulham).

Tottenham-coach Ange Postecoglou heeft alvast goede ervaringen met Japanners, want hij haalde er in het recente verleden ook verschillende naar Celtic. En dat maakt dat Union wel degelijk lijkt te moeten vrezen dat het weer een smaakmaker verliest...

Machida is de droomverdediger voor Club Brugge

Club Brugge werd eind augustus gelinkt aan Machida als mogelijke aanwinst. Hoewel die transfer uiteindelijk niet doorging, lijkt de Japanse verdediger nu meer dan ooit te passen in het gezochte profiel van Club Brugge.

Blauw-Zwart heeft namelijk dringend behoefte aan defensieve versterking, alsook de nood aan mentaliteit, vechtlust, karakter, inzet en leiderschap binnen het team, wat net de grote kwaliteiten van Machida zijn.

Niet naar Club Brugge, maar wel gewild door Tottenham

Vorige zomer aarzelde Club Brugge om door te drukken voor de komst van Machida, ondanks de dringende behoefte aan zijn profiel. Nu blijkt dat hij hoog op het verlanglijstje staat van de Engelse topclub Tottenham Hotspur. Dit lijkt er dus op dat Club Brugge een verkeerde inschatting heeft gemaakt.

Machida is ijzersterk in het duel, en bijna niet te kloppen in de lucht. De verdediger bezit daarnaast een echte killersmentaliteit, een enorme toewijding en een professionele mindset. Naast zijn mentale en fysieke sterktes heeft Machida ook grote offensieve kwaliteiten.

Op 26-jarige leeftijd is hij een moderne verdediger die graag de opbouw vanuit de defensie verzorgt en zelfs naar voren oprukt om een overtal te creëren voor zijn ploeg. Machida beschikt over goede technische vaardigheden, een groot voetballend vermogen, is snel en is rustig aan de bal..

Moest Club Brugge Machida gehaald hebben vorige zomer?

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

37
37
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

33
33
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

76
76
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

86
86
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

388
388
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

56
56
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

214
214
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

59
59
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

115
115
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

716
716
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

84
84
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

196
196
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

483
483
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

124
124
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

329
329
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

73
73
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

414
414
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

751
751
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

223
223
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

726
726
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

179
179
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

402
402
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

119
119
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

248
248

Meer sportnieuws