De Boeck heeft 'versterking' beet: "Daarom haalden we hem"

door
De Boeck heeft 'versterking' beet:

KV Kortrijk staat allerlaatste in de Jupiler Pro League. De Kerels komen onder Glen De Boeck beter voor de dag, maar tegen KV Mechelen staat er veel druk op de ketel. Dan moeten er punten worden gepakt. De coach haalde daarom 'versterking' naar het Guldensporenstadion.

"Het is uiteraard de bedoeling om de Play Downs (de laatste vier) niet te moeten spelen. Ik weet dat we de voorbije weken stappen hebben gezet. Tijdens de eerste interlandbreak hebben we fysiek heel fel getraind. Dat was nodig en de data hebben getoond dat we daarin vooruitgang hebben geboekt", zei De Boeck.

LEES OOK: ‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

Mental coach voor KV Kortrijk

De trainer versterkte zijn staf. "Deze break was vooral op het mentale vlak belangrijk. We hebben een jonge groep die met druk moet leren omgaan. Daarom is er een mental coach bijgehaald."

Met KV Mechelen treffen ze een rechtstreekse concurrent. Daar is sinds kort Besnik Hasi de hoofdtrainer. Beiden hebben nog een verleden met elkaar, want ze waren ploegmaats bij RSC Anderlecht.

Belangrijk drieluik

"Besnik is een topgast. Toen ik trainer werd van Cercle heb ik hem als speler gehaald. Hij was een nuttig verlengstuk van mij op het veld", vertelde De Boeck via de clubkanalen.

Met KV Mechelen, KAS Eupen en KVC Westerlo wachten er alvast drie héél belangrijke duels voor KV Kortrijk.

Gaat KVK de play-downs vermijden?

Meest recent

'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

11
11
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

113
113
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

60
60
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

35
35
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

40
40
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

34
34
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

203
203
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

90
90
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

106
106
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

45
45
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

118
118
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

137
137
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

115
115
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

157
157
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

118
118
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

125
125
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

50
50
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

454
454
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

207
207
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

147
147
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

300
300
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

431
431
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

355
355
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

108
108

Meer sportnieuws