Waar is Lavia? Chelsea komt met update

door
Waar is Lavia? Chelsea komt met update

Er zit heel wat opwindend jong talent aan te komen voor het Belgische voetbal. De voorbije maanden was de internationale ontbolstering van bijvoorbeeld Johan Bakayoko en Jérémy Doku een lust voor het oog. De verwachting was dat ook Roméo Lavia in dat rijtje zou staan, maar het 19-jarige toptalent is helemaal uit beeld verdwenen.

Vorig seizoen debuteerde Lavia nog indrukwekkend in de Premier League. Southampton had een smak geld op tafel gelegd om hem weg te halen bij de beloften van Manchester City, maar dat bleek een sluwe zet. Lavia bleek meteen de beste speler in een kwakkelend elftal. Ondanks de degradatie van zijn club, maakten alle topclubs jacht op hem.

LEES OOK: Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

Lavia debuteerde nog steeds niet voor Chelsea

Na een stevige soap kreeg Lavia midden augustus ook zijn droomtransfer. Hij leek even op weg naar Liverpool, maar uiteindelijk was het Chelsea dat de strijd won en maar liefst 62 miljoen euro op tafel legde. Een dikke drie maanden later is het echter nog altijd wachten op het debuut van Lavia voor de Blues.

De jonge Rode Duivel kwam immers bij Chelsea aan met een conditionele achterstand, die hij eerst moest zien weg te werken. Net toen hij bijna speelklaar leek te zijn, liep hij tijdens de interlandbreak in september op training echter een enkelblessure op. Die houdt hem intussen al twee maanden aan de kant.

Lavia is nog altijd niet hersteld

En het blijft voorlopig wachten op de rentree van Lavia. Chelsea komt nu met een update over zijn ziekenboeg en meldt dat onze landgenoot er ook komend weekend tegen Newcastle United weer niet bij zal zijn.

Het lijkt er wel op dat Lavia bijna weer fit is. Zijn revalidatie lijkt grotendeels afgerond en nu is het vooral zaak om de conditie weer op te bouwen. Hoe lang dat zal duren na zo'n lange afwezigheid, is maar de vraag. Desondanks lijkt hij van alle geblesseerden samen met Christopher Nkunku het dichtst bij een terugkeer te staan.

Zal Lavia dit seizoen nog zijn stempel kunnen drukken bij Chelsea?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

115
115
Nieuwe horror-PO's voor Gent? Groot verschil met vorig seizoen

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

231
231
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

202
202
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

76
76
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

96
96
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

82
82
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

114
114
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

63
63
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

214
214
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

26
26
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

475
475
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

60
60
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

98
98
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

182
182
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

312
312
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

101
101
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

285
285
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

518
518
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

165
165
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

121
121
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

572
572
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

165
165

Meer sportnieuws