Waar is Lavia? Chelsea komt met update

door
Waar is Lavia? Chelsea komt met update

Er zit heel wat opwindend jong talent aan te komen voor het Belgische voetbal. De voorbije maanden was de internationale ontbolstering van bijvoorbeeld Johan Bakayoko en Jérémy Doku een lust voor het oog. De verwachting was dat ook Roméo Lavia in dat rijtje zou staan, maar het 19-jarige toptalent is helemaal uit beeld verdwenen.

Vorig seizoen debuteerde Lavia nog indrukwekkend in de Premier League. Southampton had een smak geld op tafel gelegd om hem weg te halen bij de beloften van Manchester City, maar dat bleek een sluwe zet. Lavia bleek meteen de beste speler in een kwakkelend elftal. Ondanks de degradatie van zijn club, maakten alle topclubs jacht op hem.

LEES OOK: Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Lavia debuteerde nog steeds niet voor Chelsea

Na een stevige soap kreeg Lavia midden augustus ook zijn droomtransfer. Hij leek even op weg naar Liverpool, maar uiteindelijk was het Chelsea dat de strijd won en maar liefst 62 miljoen euro op tafel legde. Een dikke drie maanden later is het echter nog altijd wachten op het debuut van Lavia voor de Blues.

De jonge Rode Duivel kwam immers bij Chelsea aan met een conditionele achterstand, die hij eerst moest zien weg te werken. Net toen hij bijna speelklaar leek te zijn, liep hij tijdens de interlandbreak in september op training echter een enkelblessure op. Die houdt hem intussen al twee maanden aan de kant.

Lavia is nog altijd niet hersteld

En het blijft voorlopig wachten op de rentree van Lavia. Chelsea komt nu met een update over zijn ziekenboeg en meldt dat onze landgenoot er ook komend weekend tegen Newcastle United weer niet bij zal zijn.

Het lijkt er wel op dat Lavia bijna weer fit is. Zijn revalidatie lijkt grotendeels afgerond en nu is het vooral zaak om de conditie weer op te bouwen. Hoe lang dat zal duren na zo'n lange afwezigheid, is maar de vraag. Desondanks lijkt hij van alle geblesseerden samen met Christopher Nkunku het dichtst bij een terugkeer te staan.

Zal Lavia dit seizoen nog zijn stempel kunnen drukken bij Chelsea?

Meest recent

Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

4
4
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

31
31
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

141
141
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

185
185
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

52
52
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

86
86
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

189
189
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

489
489
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

96
96
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

108
108
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

344
344
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

23
23
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

410
410
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

268
268
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

301
301
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

56
56
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

222
222
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

137
137
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

88
88
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

907
907
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

555
555
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

207
207
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

116
116
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

199
199

Meer sportnieuws