Waar is Lavia? Chelsea komt met update

door
Waar is Lavia? Chelsea komt met update

Er zit heel wat opwindend jong talent aan te komen voor het Belgische voetbal. De voorbije maanden was de internationale ontbolstering van bijvoorbeeld Johan Bakayoko en Jérémy Doku een lust voor het oog. De verwachting was dat ook Roméo Lavia in dat rijtje zou staan, maar het 19-jarige toptalent is helemaal uit beeld verdwenen.

Vorig seizoen debuteerde Lavia nog indrukwekkend in de Premier League. Southampton had een smak geld op tafel gelegd om hem weg te halen bij de beloften van Manchester City, maar dat bleek een sluwe zet. Lavia bleek meteen de beste speler in een kwakkelend elftal. Ondanks de degradatie van zijn club, maakten alle topclubs jacht op hem.

LEES OOK: Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Lavia debuteerde nog steeds niet voor Chelsea

Na een stevige soap kreeg Lavia midden augustus ook zijn droomtransfer. Hij leek even op weg naar Liverpool, maar uiteindelijk was het Chelsea dat de strijd won en maar liefst 62 miljoen euro op tafel legde. Een dikke drie maanden later is het echter nog altijd wachten op het debuut van Lavia voor de Blues.

De jonge Rode Duivel kwam immers bij Chelsea aan met een conditionele achterstand, die hij eerst moest zien weg te werken. Net toen hij bijna speelklaar leek te zijn, liep hij tijdens de interlandbreak in september op training echter een enkelblessure op. Die houdt hem intussen al twee maanden aan de kant.

Lavia is nog altijd niet hersteld

En het blijft voorlopig wachten op de rentree van Lavia. Chelsea komt nu met een update over zijn ziekenboeg en meldt dat onze landgenoot er ook komend weekend tegen Newcastle United weer niet bij zal zijn.

Het lijkt er wel op dat Lavia bijna weer fit is. Zijn revalidatie lijkt grotendeels afgerond en nu is het vooral zaak om de conditie weer op te bouwen. Hoe lang dat zal duren na zo'n lange afwezigheid, is maar de vraag. Desondanks lijkt hij van alle geblesseerden samen met Christopher Nkunku het dichtst bij een terugkeer te staan.

Zal Lavia dit seizoen nog zijn stempel kunnen drukken bij Chelsea?

Meest recent

Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

13
13
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

50
50
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

39
39
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

46
46
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

65
65
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

313
313
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

60
60
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

251
251
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

345
345
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

292
292
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

198
198
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

300
300
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

137
137
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

93
93
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

96
96
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

104
104
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

66
66
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

275
275
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

275
275
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

102
102
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

505
505
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

292
292

Meer sportnieuws