'Wolfsburg laat al zijn Belgen vertrekken in januari'

331 stemmen
'Wolfsburg laat al zijn Belgen vertrekken in januari'

De voorbije jaren bleek VfL Wolfsburg een populair toevluchtsoord voor Belgische spelers. Ook dit seizoen zijn er nog steeds drie Belgen aan de slag bij de Duitse club. Na de wintermercato zou daar echter niets meer van kunnen overblijven.

BILD maakte een overzicht van de transferplannen van alle Duitse clubs en daaruit blijkt dat Wolfsburg weleens van al zijn Belgen afscheid kan gaan nemen. Het nakende vertrek van Koen Casteels werd in de zomer al bekend gemaakt. De huidige nummer één onder de lat bij de Rode Duivels is einde contract en zal na negen jaar niet meer verlengen.

Casteels in januari al weg?

Maar mogelijk laat Wolfsburg hem al in januari vertrekken. Mocht er dan een ploeg bereid zijn om nog met een transfersom over de brug te komen, dan zullen Die Wölfe dat natuurlijk liever hebben dan hem straks gratis de deur uit te zien lopen.

Daarnaast zijn er ook nog Aster Vranckx en Sebastiaan Bornauw. Die eerste zou zélf willen vertrekken. De jonge middenvelder drong in de zomer al aan op een transfer en stond dicht bij PSV en Fiorentina, maar uiteindelijk viel er geen akkoord uit de bus. De voorbije maanden zat hij bij Wolfsburg veelal op de bank, al kreeg hij in de jongste matchen wel een basisplaats.

Bornauw mag ook weg

Sebastiaan Bornauw zat de laatste maanden in dezelfde situatie als Vranckx. De 24-jarige verdediger belandde op de bank en kwam daar amper nog af met amper één speelminuut in de eerste zeven competitiematchen. De laatste weken ging het weer wat beter met drie basisplaatsen in vier wedstrijden.

Desondanks zou het jeugdproduct van Anderlecht in januari wel mogen vertrekken bij een goed bod. Daar zal Bornauw misschien zelf ook willen over nadenken als hij zijn plaats in de kern van de Rode Duivels nog wil terugpakken. In maart en juni was hij er nog telkens bij, maar in de laatste interlandperiodes kregen Zinho Vanheusden en zelfs Jorne Spileers de voorkeur.

Kan Bornauw beter vertrekken bij Wolfsburg?

Meest recent

Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

21
21
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

7
7
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

10
10
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

66
66
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

76
76
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

312
312
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

127
127
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

30
30
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

31
31
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

87
87
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

198
198
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

486
486
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

315
315
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

74
74
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

235
235
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

696
696
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

380
380
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

447
447
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

637
637
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

282
282
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

409
409

Meer sportnieuws