'Wolfsburg laat al zijn Belgen vertrekken in januari'

door
'Wolfsburg laat al zijn Belgen vertrekken in januari'

De voorbije jaren bleek VfL Wolfsburg een populair toevluchtsoord voor Belgische spelers. Ook dit seizoen zijn er nog steeds drie Belgen aan de slag bij de Duitse club. Na de wintermercato zou daar echter niets meer van kunnen overblijven.

BILD maakte een overzicht van de transferplannen van alle Duitse clubs en daaruit blijkt dat Wolfsburg weleens van al zijn Belgen afscheid kan gaan nemen. Het nakende vertrek van Koen Casteels werd in de zomer al bekend gemaakt. De huidige nummer één onder de lat bij de Rode Duivels is einde contract en zal na negen jaar niet meer verlengen.

Casteels in januari al weg?

Maar mogelijk laat Wolfsburg hem al in januari vertrekken. Mocht er dan een ploeg bereid zijn om nog met een transfersom over de brug te komen, dan zullen Die Wölfe dat natuurlijk liever hebben dan hem straks gratis de deur uit te zien lopen.

Daarnaast zijn er ook nog Aster Vranckx en Sebastiaan Bornauw. Die eerste zou zélf willen vertrekken. De jonge middenvelder drong in de zomer al aan op een transfer en stond dicht bij PSV en Fiorentina, maar uiteindelijk viel er geen akkoord uit de bus. De voorbije maanden zat hij bij Wolfsburg veelal op de bank, al kreeg hij in de jongste matchen wel een basisplaats.

Bornauw mag ook weg

Sebastiaan Bornauw zat de laatste maanden in dezelfde situatie als Vranckx. De 24-jarige verdediger belandde op de bank en kwam daar amper nog af met amper één speelminuut in de eerste zeven competitiematchen. De laatste weken ging het weer wat beter met drie basisplaatsen in vier wedstrijden.

Desondanks zou het jeugdproduct van Anderlecht in januari wel mogen vertrekken bij een goed bod. Daar zal Bornauw misschien zelf ook willen over nadenken als hij zijn plaats in de kern van de Rode Duivels nog wil terugpakken. In maart en juni was hij er nog telkens bij, maar in de laatste interlandperiodes kregen Zinho Vanheusden en zelfs Jorne Spileers de voorkeur.

Kan Bornauw beter vertrekken bij Wolfsburg?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

121
121
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

126
126
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

80
80
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

151
151
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

71
71
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

97
97
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

139
139
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

36
36
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

66
66
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

220
220
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1287
1287
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

132
132
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

196
196
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

389
389
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

75
75
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

145
145
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

201
201
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

100
100
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

371
371
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws