'Wolfsburg laat al zijn Belgen vertrekken in januari'

door
'Wolfsburg laat al zijn Belgen vertrekken in januari'

De voorbije jaren bleek VfL Wolfsburg een populair toevluchtsoord voor Belgische spelers. Ook dit seizoen zijn er nog steeds drie Belgen aan de slag bij de Duitse club. Na de wintermercato zou daar echter niets meer van kunnen overblijven.

BILD maakte een overzicht van de transferplannen van alle Duitse clubs en daaruit blijkt dat Wolfsburg weleens van al zijn Belgen afscheid kan gaan nemen. Het nakende vertrek van Koen Casteels werd in de zomer al bekend gemaakt. De huidige nummer één onder de lat bij de Rode Duivels is einde contract en zal na negen jaar niet meer verlengen.

Casteels in januari al weg?

Maar mogelijk laat Wolfsburg hem al in januari vertrekken. Mocht er dan een ploeg bereid zijn om nog met een transfersom over de brug te komen, dan zullen Die Wölfe dat natuurlijk liever hebben dan hem straks gratis de deur uit te zien lopen.

Daarnaast zijn er ook nog Aster Vranckx en Sebastiaan Bornauw. Die eerste zou zélf willen vertrekken. De jonge middenvelder drong in de zomer al aan op een transfer en stond dicht bij PSV en Fiorentina, maar uiteindelijk viel er geen akkoord uit de bus. De voorbije maanden zat hij bij Wolfsburg veelal op de bank, al kreeg hij in de jongste matchen wel een basisplaats.

Bornauw mag ook weg

Sebastiaan Bornauw zat de laatste maanden in dezelfde situatie als Vranckx. De 24-jarige verdediger belandde op de bank en kwam daar amper nog af met amper één speelminuut in de eerste zeven competitiematchen. De laatste weken ging het weer wat beter met drie basisplaatsen in vier wedstrijden.

Desondanks zou het jeugdproduct van Anderlecht in januari wel mogen vertrekken bij een goed bod. Daar zal Bornauw misschien zelf ook willen over nadenken als hij zijn plaats in de kern van de Rode Duivels nog wil terugpakken. In maart en juni was hij er nog telkens bij, maar in de laatste interlandperiodes kregen Zinho Vanheusden en zelfs Jorne Spileers de voorkeur.

Kan Bornauw beter vertrekken bij Wolfsburg?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

7
7
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

44
44
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

57
57
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

33
33
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

214
214
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

118
118
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

397
397
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

154
154
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

198
198
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

432
432
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

670
670
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

305
305
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

659
659
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

121
121
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

369
369
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

583
583
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

526
526
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

425
425
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

576
576
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

153
153
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

325
325
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333

Meer sportnieuws