'Wolfsburg laat al zijn Belgen vertrekken in januari'

331 stemmen
'Wolfsburg laat al zijn Belgen vertrekken in januari'

De voorbije jaren bleek VfL Wolfsburg een populair toevluchtsoord voor Belgische spelers. Ook dit seizoen zijn er nog steeds drie Belgen aan de slag bij de Duitse club. Na de wintermercato zou daar echter niets meer van kunnen overblijven.

BILD maakte een overzicht van de transferplannen van alle Duitse clubs en daaruit blijkt dat Wolfsburg weleens van al zijn Belgen afscheid kan gaan nemen. Het nakende vertrek van Koen Casteels werd in de zomer al bekend gemaakt. De huidige nummer één onder de lat bij de Rode Duivels is einde contract en zal na negen jaar niet meer verlengen.

Casteels in januari al weg?

Maar mogelijk laat Wolfsburg hem al in januari vertrekken. Mocht er dan een ploeg bereid zijn om nog met een transfersom over de brug te komen, dan zullen Die Wölfe dat natuurlijk liever hebben dan hem straks gratis de deur uit te zien lopen.

Daarnaast zijn er ook nog Aster Vranckx en Sebastiaan Bornauw. Die eerste zou zélf willen vertrekken. De jonge middenvelder drong in de zomer al aan op een transfer en stond dicht bij PSV en Fiorentina, maar uiteindelijk viel er geen akkoord uit de bus. De voorbije maanden zat hij bij Wolfsburg veelal op de bank, al kreeg hij in de jongste matchen wel een basisplaats.

Bornauw mag ook weg

Sebastiaan Bornauw zat de laatste maanden in dezelfde situatie als Vranckx. De 24-jarige verdediger belandde op de bank en kwam daar amper nog af met amper één speelminuut in de eerste zeven competitiematchen. De laatste weken ging het weer wat beter met drie basisplaatsen in vier wedstrijden.

Desondanks zou het jeugdproduct van Anderlecht in januari wel mogen vertrekken bij een goed bod. Daar zal Bornauw misschien zelf ook willen over nadenken als hij zijn plaats in de kern van de Rode Duivels nog wil terugpakken. In maart en juni was hij er nog telkens bij, maar in de laatste interlandperiodes kregen Zinho Vanheusden en zelfs Jorne Spileers de voorkeur.

Kan Bornauw beter vertrekken bij Wolfsburg?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

17
17
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

59
59
Ex-ref in alle staten: Rode Duivels bestolen tegen Iran?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

62
62
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

93
93
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

112
112
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

269
269
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

448
448
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

105
105
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

220
220
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

319
319
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

300
300
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

566
566
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

360
360
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

134
134
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

188
188
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

418
418
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

534
534
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

363
363
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

169
169
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

414
414
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

60
60
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

506
506
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

139
139

Meer sportnieuws