'Antwerp nog steeds zonder sterkhouder tegen Shakhtar'

80 stemmen
'Antwerp nog steeds zonder sterkhouder tegen Shakhtar'

Na de ongelooflijke successen van vorig seizoen loopt het dit seizoen wat moeizamer bij Antwerp. In de competitie staan ze voorlopig pas op de vijfde plaats en volgen ze al op elf punten van leider Union, terwijl de Champions League met een nul op twaalf toch ook eerder een calvarietocht geworden is.

Vlak voor de interlandbreak wist de Great Old wel nog eens overtuigend te winnen, want Standard kreeg op de Bosuil een 6-0 om de oren. Vrijdagavond kan die goede lijn op Stayen doorgetrokken worden. Volgende week wacht vervolgens dé kans om nog iets te sprokkelen in het kampioenenbal.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Keita wellicht niet klaar voor Shakhtar

Volgende dinsdag moet Antwerp immers op 'bezoek' bij Shakhtar Donetsk, dat zijn thuismatchen in Hamburg speelt, voor zijn voorlaatste wedstrijd in de Champions League. Mark van Bommel had gehoopt daarvoor weer op een sterkhouder te kunnen rekenen, maar dat lijkt niet te gaan lukken.

Gazet van Antwerpen weet dat de kans klein lijkt dat Mandela Keita speelklaar zal raken voor Shakhtar. De Rode Duivel miste door een knieblessure al de laatste zes wedstrijden. Hij trainde de voorbije dagen wel opnieuw mee met de groep, maar een wedstrijd komt voorlopig nog te vroeg.

Geen nieuwe blessures

Op Stayen zal Keita er sowieso nog niet bij zijn. Shakhtar is dan weer niet uitgesloten, maar zal moeilijk worden. Ook Jacob Ondrejka, Anthony Valencia en Björn Engels zijn nog steeds out.

Het positieve nieuws voor de Great Old is wel dat de interlandbreak geen nieuwe blessures opgeleverd heeft. Antwerp zal hopen dat dat zo blijft, want er komt nog een drukke maand aan voor de winterstop. Er staan tot Nieuwjaar immers nog maar liefst negen wedstrijden op het programma.

🚀

Moet Keita zo snel mogelijk klaargestoomd worden voor Shakhtar?

Meest recent

Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

53
53
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

149
149
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

79
79
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

179
179
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

583
583
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

363
363
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

122
122
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

673
673
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

215
215
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

146
146
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

227
227
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

150
150
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

54
54
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

50
50
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

78
78
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

156
156
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

130
130
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

564
564
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

190
190
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

377
377
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

72
72
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1102
1102
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

517
517
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

37
37

Meer sportnieuws