'Antwerp nog steeds zonder sterkhouder tegen Shakhtar'

door
'Antwerp nog steeds zonder sterkhouder tegen Shakhtar'

Na de ongelooflijke successen van vorig seizoen loopt het dit seizoen wat moeizamer bij Antwerp. In de competitie staan ze voorlopig pas op de vijfde plaats en volgen ze al op elf punten van leider Union, terwijl de Champions League met een nul op twaalf toch ook eerder een calvarietocht geworden is.

Vlak voor de interlandbreak wist de Great Old wel nog eens overtuigend te winnen, want Standard kreeg op de Bosuil een 6-0 om de oren. Vrijdagavond kan die goede lijn op Stayen doorgetrokken worden. Volgende week wacht vervolgens dé kans om nog iets te sprokkelen in het kampioenenbal.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Keita wellicht niet klaar voor Shakhtar

Volgende dinsdag moet Antwerp immers op 'bezoek' bij Shakhtar Donetsk, dat zijn thuismatchen in Hamburg speelt, voor zijn voorlaatste wedstrijd in de Champions League. Mark van Bommel had gehoopt daarvoor weer op een sterkhouder te kunnen rekenen, maar dat lijkt niet te gaan lukken.

Gazet van Antwerpen weet dat de kans klein lijkt dat Mandela Keita speelklaar zal raken voor Shakhtar. De Rode Duivel miste door een knieblessure al de laatste zes wedstrijden. Hij trainde de voorbije dagen wel opnieuw mee met de groep, maar een wedstrijd komt voorlopig nog te vroeg.

Geen nieuwe blessures

Op Stayen zal Keita er sowieso nog niet bij zijn. Shakhtar is dan weer niet uitgesloten, maar zal moeilijk worden. Ook Jacob Ondrejka, Anthony Valencia en Björn Engels zijn nog steeds out.

Het positieve nieuws voor de Great Old is wel dat de interlandbreak geen nieuwe blessures opgeleverd heeft. Antwerp zal hopen dat dat zo blijft, want er komt nog een drukke maand aan voor de winterstop. Er staan tot Nieuwjaar immers nog maar liefst negen wedstrijden op het programma.

Moet Keita zo snel mogelijk klaargestoomd worden voor Shakhtar?

Meest recent

'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

54
54
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

113
113
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

128
128
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

294
294
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

156
156
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

47
47
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

254
254
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

54
54
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

199
199
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

170
170
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

86
86
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

244
244
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

183
183
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

108
108
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

143
143
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

175
175
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

136
136
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

252
252
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

92
92
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

313
313
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

154
154
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

918
918
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

107
107
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

220
220

Meer sportnieuws