'Antwerp nog steeds zonder sterkhouder tegen Shakhtar'

door
'Antwerp nog steeds zonder sterkhouder tegen Shakhtar'

Na de ongelooflijke successen van vorig seizoen loopt het dit seizoen wat moeizamer bij Antwerp. In de competitie staan ze voorlopig pas op de vijfde plaats en volgen ze al op elf punten van leider Union, terwijl de Champions League met een nul op twaalf toch ook eerder een calvarietocht geworden is.

Vlak voor de interlandbreak wist de Great Old wel nog eens overtuigend te winnen, want Standard kreeg op de Bosuil een 6-0 om de oren. Vrijdagavond kan die goede lijn op Stayen doorgetrokken worden. Volgende week wacht vervolgens dé kans om nog iets te sprokkelen in het kampioenenbal.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Keita wellicht niet klaar voor Shakhtar

Volgende dinsdag moet Antwerp immers op 'bezoek' bij Shakhtar Donetsk, dat zijn thuismatchen in Hamburg speelt, voor zijn voorlaatste wedstrijd in de Champions League. Mark van Bommel had gehoopt daarvoor weer op een sterkhouder te kunnen rekenen, maar dat lijkt niet te gaan lukken.

Gazet van Antwerpen weet dat de kans klein lijkt dat Mandela Keita speelklaar zal raken voor Shakhtar. De Rode Duivel miste door een knieblessure al de laatste zes wedstrijden. Hij trainde de voorbije dagen wel opnieuw mee met de groep, maar een wedstrijd komt voorlopig nog te vroeg.

Geen nieuwe blessures

Op Stayen zal Keita er sowieso nog niet bij zijn. Shakhtar is dan weer niet uitgesloten, maar zal moeilijk worden. Ook Jacob Ondrejka, Anthony Valencia en Björn Engels zijn nog steeds out.

Het positieve nieuws voor de Great Old is wel dat de interlandbreak geen nieuwe blessures opgeleverd heeft. Antwerp zal hopen dat dat zo blijft, want er komt nog een drukke maand aan voor de winterstop. Er staan tot Nieuwjaar immers nog maar liefst negen wedstrijden op het programma.

Moet Keita zo snel mogelijk klaargestoomd worden voor Shakhtar?

Meest recent

Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

13
13
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

16
16
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

66
66
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

110
110
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

55
55
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

584
584
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

124
124
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

299
299
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

100
100
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

134
134
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

338
338
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

447
447
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

848
848
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

273
273
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

125
125
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

99
99
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

187
187
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

273
273
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

138
138
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

111
111
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

423
423
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

387
387

Meer sportnieuws