'Antwerp nog steeds zonder sterkhouder tegen Shakhtar'

door
'Antwerp nog steeds zonder sterkhouder tegen Shakhtar'

Na de ongelooflijke successen van vorig seizoen loopt het dit seizoen wat moeizamer bij Antwerp. In de competitie staan ze voorlopig pas op de vijfde plaats en volgen ze al op elf punten van leider Union, terwijl de Champions League met een nul op twaalf toch ook eerder een calvarietocht geworden is.

Vlak voor de interlandbreak wist de Great Old wel nog eens overtuigend te winnen, want Standard kreeg op de Bosuil een 6-0 om de oren. Vrijdagavond kan die goede lijn op Stayen doorgetrokken worden. Volgende week wacht vervolgens dé kans om nog iets te sprokkelen in het kampioenenbal.

LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Keita wellicht niet klaar voor Shakhtar

Volgende dinsdag moet Antwerp immers op 'bezoek' bij Shakhtar Donetsk, dat zijn thuismatchen in Hamburg speelt, voor zijn voorlaatste wedstrijd in de Champions League. Mark van Bommel had gehoopt daarvoor weer op een sterkhouder te kunnen rekenen, maar dat lijkt niet te gaan lukken.

Gazet van Antwerpen weet dat de kans klein lijkt dat Mandela Keita speelklaar zal raken voor Shakhtar. De Rode Duivel miste door een knieblessure al de laatste zes wedstrijden. Hij trainde de voorbije dagen wel opnieuw mee met de groep, maar een wedstrijd komt voorlopig nog te vroeg.

Geen nieuwe blessures

Op Stayen zal Keita er sowieso nog niet bij zijn. Shakhtar is dan weer niet uitgesloten, maar zal moeilijk worden. Ook Jacob Ondrejka, Anthony Valencia en Björn Engels zijn nog steeds out.

Het positieve nieuws voor de Great Old is wel dat de interlandbreak geen nieuwe blessures opgeleverd heeft. Antwerp zal hopen dat dat zo blijft, want er komt nog een drukke maand aan voor de winterstop. Er staan tot Nieuwjaar immers nog maar liefst negen wedstrijden op het programma.

Moet Keita zo snel mogelijk klaargestoomd worden voor Shakhtar?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

66
66
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

21
21
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

11
11
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

21
21
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

248
248
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

40
40
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

369
369
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

174
174
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

316
316
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

311
311
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

318
318
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1195
1195
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

412
412
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

691
691
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

314
314
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

403
403
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

977
977
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

463
463
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

480
480
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

91
91
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

60
60
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

354
354
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

140
140
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

127
127
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws