Antwerpse veteraan speelde nog geen minuut, maar: "Dan ben ik aan zet"

157 stemmen
Antwerpse veteraan speelde nog geen minuut, maar:

Morgen staat het duel tussen STVV en Royal Antwerp FC op het programma. Een speciaal duel voor Davino Verhulst, momenteel actief bij Antwerp, die een verleden had bij de Truienaars. 

De 35-jarige Verhulst wordt nog altijd opgenomen in de kern van 'The Great Old', maar heeft nog geen actieve rol gespeeld bij de club. Sinds zijn overstap van het Griekse Apollon Smyrnis in 2022 komt hij steevast achter Jean Butez, Senne Lammens of Ortwin De Wolf in de rangorde. 

Pas als de eerste drie doelmannen niet kunnen spelen, is het aan de veteraan. “Als dat het geval is, ben ik aan zet. Ik ben nog maar enkele weken opnieuw wedstrijdfit”, vertelde Verhulst aan Het Belang van Limburg. "Ik ben straks 21 jaar prof. Dat kunnen er niet veel zeggen in eerste klasse."

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Ervaring

Ondanks het feit dat hij geen speelminuten krijgt, heeft Verhulst wel nog steeds een belangrijke rol in het team. “Ik ben de oudste van de groep en push iedereen elke dag tot het uiterste”, ging hij verder. 

En zijn inzet voor Antwerp gaat ook niet onopgemerkt voorbij. "Daarvoor krijg ik voluit appreciatie van Van Bommel en het hele trainerskorps. Ook Toby Alderweireld is daar positief over", aldus een gemotiveerde Verhulst. 

"Toen we vorig seizoen op het einde de titel pakten, drukte ook Jean Butez me op het hart hoe belangrijk ook ik was in de race naar het kampioenschap. Ik hoef je niet te vertellen dat dat deugd deed.”

🚀

Komt Verhulst nog in actie dit seizoen?

Meest recent

'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

5
5
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

26
26
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

66
66
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

14
14
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

123
123
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

117
117
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

610
610
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

801
801
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

291
291
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

171
171
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

245
245
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

186
186
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

54
54
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

145
145
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

167
167
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

98
98
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

39
39
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

70
70
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

111
111
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

83
83
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

165
165
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

343
343
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1105
1105
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

241
241

Meer sportnieuws