Antwerpse veteraan speelde nog geen minuut, maar: "Dan ben ik aan zet"

door
Antwerpse veteraan speelde nog geen minuut, maar:

Morgen staat het duel tussen STVV en Royal Antwerp FC op het programma. Een speciaal duel voor Davino Verhulst, momenteel actief bij Antwerp, die een verleden had bij de Truienaars. 

De 35-jarige Verhulst wordt nog altijd opgenomen in de kern van 'The Great Old', maar heeft nog geen actieve rol gespeeld bij de club. Sinds zijn overstap van het Griekse Apollon Smyrnis in 2022 komt hij steevast achter Jean Butez, Senne Lammens of Ortwin De Wolf in de rangorde. 

Pas als de eerste drie doelmannen niet kunnen spelen, is het aan de veteraan. “Als dat het geval is, ben ik aan zet. Ik ben nog maar enkele weken opnieuw wedstrijdfit”, vertelde Verhulst aan Het Belang van Limburg. "Ik ben straks 21 jaar prof. Dat kunnen er niet veel zeggen in eerste klasse."

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Ervaring

Ondanks het feit dat hij geen speelminuten krijgt, heeft Verhulst wel nog steeds een belangrijke rol in het team. “Ik ben de oudste van de groep en push iedereen elke dag tot het uiterste”, ging hij verder. 

En zijn inzet voor Antwerp gaat ook niet onopgemerkt voorbij. "Daarvoor krijg ik voluit appreciatie van Van Bommel en het hele trainerskorps. Ook Toby Alderweireld is daar positief over", aldus een gemotiveerde Verhulst. 

"Toen we vorig seizoen op het einde de titel pakten, drukte ook Jean Butez me op het hart hoe belangrijk ook ik was in de race naar het kampioenschap. Ik hoef je niet te vertellen dat dat deugd deed.”

Komt Verhulst nog in actie dit seizoen?

Meest recent

'Plotse wending: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

0
0
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

112
112
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

74
74
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

363
363
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

271
271
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

210
210
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

134
134
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

227
227
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

388
388
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

56
56
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

121
121
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

55
55
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

239
239
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

183
183
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

61
61
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

62
62
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

93
93
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

193
193
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

137
137
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

120
120
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

404
404
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

107
107
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

818
818
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

253
253

Meer sportnieuws