Antwerpse veteraan speelde nog geen minuut, maar: "Dan ben ik aan zet"

door
Antwerpse veteraan speelde nog geen minuut, maar:

Morgen staat het duel tussen STVV en Royal Antwerp FC op het programma. Een speciaal duel voor Davino Verhulst, momenteel actief bij Antwerp, die een verleden had bij de Truienaars. 

De 35-jarige Verhulst wordt nog altijd opgenomen in de kern van 'The Great Old', maar heeft nog geen actieve rol gespeeld bij de club. Sinds zijn overstap van het Griekse Apollon Smyrnis in 2022 komt hij steevast achter Jean Butez, Senne Lammens of Ortwin De Wolf in de rangorde. 

Pas als de eerste drie doelmannen niet kunnen spelen, is het aan de veteraan. “Als dat het geval is, ben ik aan zet. Ik ben nog maar enkele weken opnieuw wedstrijdfit”, vertelde Verhulst aan Het Belang van Limburg. "Ik ben straks 21 jaar prof. Dat kunnen er niet veel zeggen in eerste klasse."

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Ervaring

Ondanks het feit dat hij geen speelminuten krijgt, heeft Verhulst wel nog steeds een belangrijke rol in het team. “Ik ben de oudste van de groep en push iedereen elke dag tot het uiterste”, ging hij verder. 

En zijn inzet voor Antwerp gaat ook niet onopgemerkt voorbij. "Daarvoor krijg ik voluit appreciatie van Van Bommel en het hele trainerskorps. Ook Toby Alderweireld is daar positief over", aldus een gemotiveerde Verhulst. 

"Toen we vorig seizoen op het einde de titel pakten, drukte ook Jean Butez me op het hart hoe belangrijk ook ik was in de race naar het kampioenschap. Ik hoef je niet te vertellen dat dat deugd deed.”

Komt Verhulst nog in actie dit seizoen?

Meest recent

Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

5
5
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

2
2
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

11
11
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

16
16
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

119
119
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

120
120
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

64
64
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

41
41
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

337
337
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

71
71
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

45
45
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

68
68
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

85
85
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

184
184
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

96
96
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

697
697
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

111
111
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

134
134
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

167
167
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

279
279
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

338
338
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

210
210
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

228
228
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

379
379

Meer sportnieuws