Vanderhaeghe doet boekje open over publiek in Saudi-Arabië

162
Vanderhaeghe doet boekje open over publiek in Saudi-Arabië

Yves Vanderhaeghe werd afgelopen week buiten gezet bij Al-Faisaly. De Belgische trainer werd er met twee stafleden ontslagen, ondanks de degelijke resultaten bij de Saudische tweedeklasser. Bij Het Nieuwsblad doet de oefenmeester nu zijn verhaal. 

Amper vijf maanden stond Vanderhaeghe, samen met twee Belgische assistenten, aan het roer van Al-Faisaly. De Saudische tweedeklasser staat voorlopig vijfde in hun klassement en is nog steeds actief in de King's Cup, de Saudische beker. Op 19 december neemt de club het daarin op tegen Ittihad FC, de ploeg van Karim Benzema. 

Publiek

Vanderhaeghe blikte eerder al tevreden terug op zijn avontuur in de woestijn, maar haalde bij Het Nieuwsblad toch enkele pijnpunten aan. Vooral de, gebrekkige, opkomst van de fans was pijnlijk. Het verschil tussen tweede en eerste klasse zou er bijzonder groot zijn.

"Qua opkomst viel het ook tegen. Ik ben eens naar een match van Ronaldo gaan kijken, met 18.000 toeschouwers, maar bij ons zat er nooit meer dan vijfhonderd man", aldus Vanderhaeghe. Al vertelde hij er wel meteen bij dat Al-Faisaly probeerde sfeer in het stadion te krijgen. 

"De club betaalde daarom enthousiastelingen om met trommels de sfeer erin te krijgen. Nu, dat was wel nog goeie dansbare muziek, hoor", besloot de Belgische oefenmeester. Het is nog niet bekend of Vanderhaeghe al een nieuwe uitdaging op het oog heeft. 

Gaat Vanderhaeghe ooit nog in België coachen?

Meest recent

Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

6
6
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

10
10
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

57
57
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

105
105
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

60
60
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

538
538
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

195
195
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

67
67
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

158
158
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

63
63
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

183
183
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

240
240
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

455
455
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

245
245
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

68
68
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

171
171
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

32
32
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

124
124
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

118
118

Meer sportnieuws