Vanderhaeghe doet boekje open over publiek in Saudi-Arabië

door
Vanderhaeghe doet boekje open over publiek in Saudi-Arabië

Yves Vanderhaeghe werd afgelopen week buiten gezet bij Al-Faisaly. De Belgische trainer werd er met twee stafleden ontslagen, ondanks de degelijke resultaten bij de Saudische tweedeklasser. Bij Het Nieuwsblad doet de oefenmeester nu zijn verhaal. 

Amper vijf maanden stond Vanderhaeghe, samen met twee Belgische assistenten, aan het roer van Al-Faisaly. De Saudische tweedeklasser staat voorlopig vijfde in hun klassement en is nog steeds actief in de King's Cup, de Saudische beker. Op 19 december neemt de club het daarin op tegen Ittihad FC, de ploeg van Karim Benzema. 

Publiek

Vanderhaeghe blikte eerder al tevreden terug op zijn avontuur in de woestijn, maar haalde bij Het Nieuwsblad toch enkele pijnpunten aan. Vooral de, gebrekkige, opkomst van de fans was pijnlijk. Het verschil tussen tweede en eerste klasse zou er bijzonder groot zijn.

"Qua opkomst viel het ook tegen. Ik ben eens naar een match van Ronaldo gaan kijken, met 18.000 toeschouwers, maar bij ons zat er nooit meer dan vijfhonderd man", aldus Vanderhaeghe. Al vertelde hij er wel meteen bij dat Al-Faisaly probeerde sfeer in het stadion te krijgen. 

"De club betaalde daarom enthousiastelingen om met trommels de sfeer erin te krijgen. Nu, dat was wel nog goeie dansbare muziek, hoor", besloot de Belgische oefenmeester. Het is nog niet bekend of Vanderhaeghe al een nieuwe uitdaging op het oog heeft. 

Gaat Vanderhaeghe ooit nog in België coachen?

Meest recent

Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

20
20
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

87
87
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

104
104
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

97
97
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

144
144
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

133
133
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

581
581
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

172
172
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

137
137
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

681
681
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

404
404
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

140
140
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

240
240
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

788
788
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

350
350
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

225
225
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

65
65
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

37
37
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

260
260
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

96
96
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

571
571
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

207
207
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

197
197
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

42
42
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

435
435

Meer sportnieuws