Balotelli laat weer van zich horen: "Ik wil terugkeren"

door
Balotelli laat weer van zich horen:

Italië plaatste zich zeer moeizaam voor het EK van komende zomer in Duitsland. Niemand verwacht dat de Italianen daar hun Europese titel gaan verlengen. Bondscoach Luciano Spalletti kreeg wel een open sollicitatie. Niemand minder dan Mario Balotelli wil wel terugkeren.

Balotelli is een voetballer met soms wel een speciale manier van denken. De aanvaller denkt immers nog kans te maken op een selectie voor de nationale ploeg. Dat liet hij zelf immers weten.

LEES OOK: TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

Balotelli wil naar het EK

"Ik wil weer terugkeren en spelen voor het nationale team. Ik hoop altijd op een oproep. Als ik fit ben, vind ik mijzelf de sterkste kandidaat. Ik heb meer dan eens een ontmoeting gehad met Spalletti. We hebben wat gedold tijdens een vriendschappelijke wedstrijd van Napoli, maar een echte relatie hebben we niet", zei Balotelli in buitenlandse media.

De ondertussen 33-jarige centrumspits werd al vijf jaar niet meer opgeroepen voor Italië. Zijn teller staat daar ondertussen nog steeds op 14 goals in 36 interlands. De kans dat hij wordt opgeroepen is héél klein. Ook al heeft Italië geen weelde in de aanval.

Balotelli actief in Turkije

Balotelli speelt momenteel voor de Turkse eersteklasser Adana Demirspor, dat wordt getraind door Patrick Kluivert. Zijn ploeg doet het best goed met een derde plaats in de rangschikking. 

Balotelli zelf begon sterk aan het seizoen met 3 goals in 5 matchen. Nadien viel hij uit met een knieblessure en hij is nog maanden buiten strijd. Een EK-deelname lijkt op alle vlakken dan ook geen optie te zijn voor de ex-spits van onder meer AC Milan, Inter en Manchester City.

Maakt hij indien fit nog een kans?

Meest recent

Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

9
9
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

83
83
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

99
99
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

167
167
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

28
28
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

268
268
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

531
531
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

211
211
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

215
215
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

55
55
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

116
116
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

305
305
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

310
310
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

193
193
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

194
194
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

336
336
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

358
358
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

112
112
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

340
340
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

261
261
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

214
214
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

222
222
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

259
259

Meer sportnieuws