Balotelli laat weer van zich horen: "Ik wil terugkeren"

93 stemmen
Balotelli laat weer van zich horen:

Italië plaatste zich zeer moeizaam voor het EK van komende zomer in Duitsland. Niemand verwacht dat de Italianen daar hun Europese titel gaan verlengen. Bondscoach Luciano Spalletti kreeg wel een open sollicitatie. Niemand minder dan Mario Balotelli wil wel terugkeren.

Balotelli is een voetballer met soms wel een speciale manier van denken. De aanvaller denkt immers nog kans te maken op een selectie voor de nationale ploeg. Dat liet hij zelf immers weten.

Balotelli wil naar het EK

"Ik wil weer terugkeren en spelen voor het nationale team. Ik hoop altijd op een oproep. Als ik fit ben, vind ik mijzelf de sterkste kandidaat. Ik heb meer dan eens een ontmoeting gehad met Spalletti. We hebben wat gedold tijdens een vriendschappelijke wedstrijd van Napoli, maar een echte relatie hebben we niet", zei Balotelli in buitenlandse media.

De ondertussen 33-jarige centrumspits werd al vijf jaar niet meer opgeroepen voor Italië. Zijn teller staat daar ondertussen nog steeds op 14 goals in 36 interlands. De kans dat hij wordt opgeroepen is héél klein. Ook al heeft Italië geen weelde in de aanval.

Balotelli actief in Turkije

Balotelli speelt momenteel voor de Turkse eersteklasser Adana Demirspor, dat wordt getraind door Patrick Kluivert. Zijn ploeg doet het best goed met een derde plaats in de rangschikking. 

Balotelli zelf begon sterk aan het seizoen met 3 goals in 5 matchen. Nadien viel hij uit met een knieblessure en hij is nog maanden buiten strijd. Een EK-deelname lijkt op alle vlakken dan ook geen optie te zijn voor de ex-spits van onder meer AC Milan, Inter en Manchester City.

Maakt hij indien fit nog een kans?

Meest recent

Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank?

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

43
43
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

75
75
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

70
70
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

87
87
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

126
126
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

78
78
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

216
216
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

282
282
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

459
459
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

381
381
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

465
465
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

257
257
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

70
70
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

519
519
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

345
345
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

351
351
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

166
166
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

59
59
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

292
292
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

348
348
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

474
474
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

258
258
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1766
1766
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

656
656
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

270
270

Meer sportnieuws