Balotelli laat weer van zich horen: "Ik wil terugkeren"

door
Balotelli laat weer van zich horen:

Italië plaatste zich zeer moeizaam voor het EK van komende zomer in Duitsland. Niemand verwacht dat de Italianen daar hun Europese titel gaan verlengen. Bondscoach Luciano Spalletti kreeg wel een open sollicitatie. Niemand minder dan Mario Balotelli wil wel terugkeren.

Balotelli is een voetballer met soms wel een speciale manier van denken. De aanvaller denkt immers nog kans te maken op een selectie voor de nationale ploeg. Dat liet hij zelf immers weten.

Balotelli wil naar het EK

"Ik wil weer terugkeren en spelen voor het nationale team. Ik hoop altijd op een oproep. Als ik fit ben, vind ik mijzelf de sterkste kandidaat. Ik heb meer dan eens een ontmoeting gehad met Spalletti. We hebben wat gedold tijdens een vriendschappelijke wedstrijd van Napoli, maar een echte relatie hebben we niet", zei Balotelli in buitenlandse media.

De ondertussen 33-jarige centrumspits werd al vijf jaar niet meer opgeroepen voor Italië. Zijn teller staat daar ondertussen nog steeds op 14 goals in 36 interlands. De kans dat hij wordt opgeroepen is héél klein. Ook al heeft Italië geen weelde in de aanval.

Balotelli actief in Turkije

Balotelli speelt momenteel voor de Turkse eersteklasser Adana Demirspor, dat wordt getraind door Patrick Kluivert. Zijn ploeg doet het best goed met een derde plaats in de rangschikking. 

Balotelli zelf begon sterk aan het seizoen met 3 goals in 5 matchen. Nadien viel hij uit met een knieblessure en hij is nog maanden buiten strijd. Een EK-deelname lijkt op alle vlakken dan ook geen optie te zijn voor de ex-spits van onder meer AC Milan, Inter en Manchester City.

Maakt hij indien fit nog een kans?

Meest recent

Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

13
13
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

73
73
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

16
16
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

10
10
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

20
20
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

39
39
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

95
95
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

51
51
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

66
66
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

125
125
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

153
153
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

193
193
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

53
53
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

42
42
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

239
239
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

150
150
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

159
159
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

112
112
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

252
252
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

242
242
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

221
221
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

614
614
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

175
175

Meer sportnieuws