Mourinho over 'spectaculair' gerucht: "Alleen een gek..."

door
Mourinho over 'spectaculair' gerucht:

José Mourinho heeft al een carrière om 'u' tegen te zeggen achter de rug als hoofdtrainer. Toch zal hij over een zaak spijt hebben: dat hij Real Madrid verliet. De Portugese coach werd onlangs nog gelinkt aan Real Madrid als Carlo Ancelotti er zou vertrekken. The Special One sprak bij Rai1 over die berichten.

"Of ik naar Real Madrid zou kunnen gaan? Als je een supertrainer hebt, waarom zou je dan aan iemand anders denken?”, is Mourinho lovend over Ancelotti. "‘Don’ Florentino Pérez (voorzitter van Real, red.) kennende, en ik ken hem heel goed... Hij is een intelligente man. Als je de kranten leest, kun je lezen dat hij een aantal zeer heldere ideeën heeft."

LEES OOK: UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

Lof voor Ancelotti

"Als Madridista, iemand die wat Blanco-ribben in zijn lichaam heeft en fan van Ancelotti is, hoop ik dat het seizoen fantastisch verloopt en dat Carlo daar blijft, want hij is de perfecte trainer voor Real Madrid", vertelt de 60-jarige Mourinho.

Toch wordt de Italiaan steevast genoemd als de topkandidaat om Brazilië te gaan coachen. Mourinho raadt Ancelotti aan om bij Real Madrid te blijven. 

Mourinho heeft spijt

"Alleen een gek zou Real Madrid verlaten als de club hem wil behouden. Ik was ooit die gek. De enige die na drie jaar, met een president en José Sánchez (bestuursvoorzitter, red) die me steunden, besloot te vertrekken. Ik weet zeker dat Carlo zal blijven bij het eerste signaal van Florentino. Hij is perfect voor Real Madrid en Real Madrid is perfect voor hem."

Mourinho was van 2010-2013 trainer van Real Madrid. In 178 matchen won Real onder zijn hoede 127 keer, speelde het 28 keer gelijk en verloor het 23 keer. De Koninklijke won in die periode 1 Spaanse titel, beker en supercup. 

Zal Mourinho ooit nog Real coachen?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

189
189
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

114
114
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

200
200
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

123
123
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

101
101
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

57
57
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

220
220
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

229
229
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

46
46
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

412
412
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

267
267
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

507
507
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

44
44
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

448
448
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

58
58
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

487
487
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

152
152
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

367
367
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

258
258
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

332
332
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

535
535
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

688
688

Meer sportnieuws