Mourinho over 'spectaculair' gerucht: "Alleen een gek..."

door
Mourinho over 'spectaculair' gerucht:

José Mourinho heeft al een carrière om 'u' tegen te zeggen achter de rug als hoofdtrainer. Toch zal hij over een zaak spijt hebben: dat hij Real Madrid verliet. De Portugese coach werd onlangs nog gelinkt aan Real Madrid als Carlo Ancelotti er zou vertrekken. The Special One sprak bij Rai1 over die berichten.

"Of ik naar Real Madrid zou kunnen gaan? Als je een supertrainer hebt, waarom zou je dan aan iemand anders denken?”, is Mourinho lovend over Ancelotti. "‘Don’ Florentino Pérez (voorzitter van Real, red.) kennende, en ik ken hem heel goed... Hij is een intelligente man. Als je de kranten leest, kun je lezen dat hij een aantal zeer heldere ideeën heeft."

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Lof voor Ancelotti

"Als Madridista, iemand die wat Blanco-ribben in zijn lichaam heeft en fan van Ancelotti is, hoop ik dat het seizoen fantastisch verloopt en dat Carlo daar blijft, want hij is de perfecte trainer voor Real Madrid", vertelt de 60-jarige Mourinho.

Toch wordt de Italiaan steevast genoemd als de topkandidaat om Brazilië te gaan coachen. Mourinho raadt Ancelotti aan om bij Real Madrid te blijven. 

Mourinho heeft spijt

"Alleen een gek zou Real Madrid verlaten als de club hem wil behouden. Ik was ooit die gek. De enige die na drie jaar, met een president en José Sánchez (bestuursvoorzitter, red) die me steunden, besloot te vertrekken. Ik weet zeker dat Carlo zal blijven bij het eerste signaal van Florentino. Hij is perfect voor Real Madrid en Real Madrid is perfect voor hem."

Mourinho was van 2010-2013 trainer van Real Madrid. In 178 matchen won Real onder zijn hoede 127 keer, speelde het 28 keer gelijk en verloor het 23 keer. De Koninklijke won in die periode 1 Spaanse titel, beker en supercup. 

Zal Mourinho ooit nog Real coachen?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

5
5
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

42
42
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

20
20
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

177
177
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

152
152
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

88
88
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

20
20
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

249
249
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

180
180
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

131
131
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

125
125
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

245
245
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

65
65
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

76
76
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

133
133
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

262
262
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

507
507
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

246
246
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

424
424
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

247
247
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

140
140
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

393
393
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

648
648

Meer sportnieuws