Mourinho over 'spectaculair' gerucht: "Alleen een gek..."

door
Mourinho over 'spectaculair' gerucht:

José Mourinho heeft al een carrière om 'u' tegen te zeggen achter de rug als hoofdtrainer. Toch zal hij over een zaak spijt hebben: dat hij Real Madrid verliet. De Portugese coach werd onlangs nog gelinkt aan Real Madrid als Carlo Ancelotti er zou vertrekken. The Special One sprak bij Rai1 over die berichten.

"Of ik naar Real Madrid zou kunnen gaan? Als je een supertrainer hebt, waarom zou je dan aan iemand anders denken?”, is Mourinho lovend over Ancelotti. "‘Don’ Florentino Pérez (voorzitter van Real, red.) kennende, en ik ken hem heel goed... Hij is een intelligente man. Als je de kranten leest, kun je lezen dat hij een aantal zeer heldere ideeën heeft."

LEES OOK: Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Lof voor Ancelotti

"Als Madridista, iemand die wat Blanco-ribben in zijn lichaam heeft en fan van Ancelotti is, hoop ik dat het seizoen fantastisch verloopt en dat Carlo daar blijft, want hij is de perfecte trainer voor Real Madrid", vertelt de 60-jarige Mourinho.

Toch wordt de Italiaan steevast genoemd als de topkandidaat om Brazilië te gaan coachen. Mourinho raadt Ancelotti aan om bij Real Madrid te blijven. 

Mourinho heeft spijt

"Alleen een gek zou Real Madrid verlaten als de club hem wil behouden. Ik was ooit die gek. De enige die na drie jaar, met een president en José Sánchez (bestuursvoorzitter, red) die me steunden, besloot te vertrekken. Ik weet zeker dat Carlo zal blijven bij het eerste signaal van Florentino. Hij is perfect voor Real Madrid en Real Madrid is perfect voor hem."

Mourinho was van 2010-2013 trainer van Real Madrid. In 178 matchen won Real onder zijn hoede 127 keer, speelde het 28 keer gelijk en verloor het 23 keer. De Koninklijke won in die periode 1 Spaanse titel, beker en supercup. 

Zal Mourinho ooit nog Real coachen?

Meest recent

Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

34
34
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

37
37
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

72
72
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

464
464
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

197
197
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

87
87
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

87
87
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

78
78
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

228
228
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

114
114
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

167
167
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

80
80
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

274
274
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

241
241
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

288
288
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

397
397
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

330
330
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

192
192
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

210
210
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

454
454
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

276
276

Meer sportnieuws