"Toekomst? Antwerp of volgend jaar elders aan de slag"

door

Bij Royal Antwerp FC hebben ze een aantal zeer ervaren spelers in de kern. De club gaat over een paar spelers een beslissing moeten noemen. Zo is er een van de meest ervaren spelers einde contract. Wat brengt de toekomst voor hem?

LEES OOK: 'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Verhulst stopt nog niet

Davino Verhulst is reservekeeper bij Antwerp. De doelman maakt geen kans om de nummer een te worden bij Antwerp, maar hij is ook naast het veld een belangrijke kracht voor de Great Old. De doelman denkt echter nog niet aan stoppen.

"Ook al word ik zaterdag zesendertig, mijn lichaam is nog topfit. Daarom wil ik ook na het seizoen, als mijn contract afloopt bij Antwerp, nog een jaar doorgaan. Hier of elders. Ik besef dat de eersteklassers niet zullen aanschuiven om me binnen te halen als eerste keeper, maar in een rol als reservedoelman kan ik voor elke ploeg een belangrijke rol vervullen", laat hij weten in Het Belang van Limburg.

Derde keeper bij Antwerp

De 35-jarige Verhulst speelt sinds de zomer van 2022 voor Royal Antwerp FC. Hij speelds sindsdien nog geen enkel officieel duel voor de landskampioen. De kans lijkt ook klein te zijn dat dit er nog zal komen met Jean Butez en Senne Lammens voor hem in de rangorde.

Verhulst kende al een lange profcarrière. Hij speelde voor KSK Beveren, Willem II, KRC Genk, STVV, Sporting Lokeren, Apollon Smyrnis en momenteel dus Antwerp. Komt daar nog een volgende club bij?

Moet Antwerp zijn contract openbreken?

Meest recent

Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge kV is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

5
5
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

280
280
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

247
247
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

132
132
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

61
61
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

185
185
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

354
354
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

295
295
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

129
129
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

46
46
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

117
117
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

239
239
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

301
301
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

584
584
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

383
383
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

464
464
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

140
140
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

687
687
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

673
673
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

435
435
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

452
452
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

309
309
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2343
2343

Meer sportnieuws