Mignolet: "Zo'n profiel missen we bij Club Brugge"

door
Mignolet:

Club Brugge investeerde vorige zomer stevig om na een mislukt seizoen een nieuwe start te nemen. Het kaapte Ronny Deila weg bij Standard als nieuwe coach en daarnaast kwam er voor 24 miljoen euro aan nieuwe spelersmateriaal, met Igor Thiago en Hugo Vetlesen als duurste nieuwkomers.

Maar die stevige investeringen lijken nog niet echt hun vruchten afgeworpen te hebben. In de Conference League doet Club wel wat het moet doen, want na vier speeldagen staat het aan de leiding in zijn poule en is het al zeker dat het zal overwinteren. Maar in de competitie stelt Blauw-Zwart zwaar teleur.

LEES OOK: Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Mignolet weet wat Club Brugge mist

Club presteert wisselvallig en moet bijna halfweg de reguliere competitie vrede nemen met een schamele zevende plaats. Het wordt zo nog knokken om Play-Off I te halen en aan de titel lijken ze al helemaal niet te moeten denken. De achterstand op leider Union bedraagt momenteel al veertien punten.

Ze kunnen in Brugge dus maar beter voor de spiegel gaan staan om iets aan de huidige vorm te doen. Simon Mignolet legt alvast in Het Nieuwsblad de vinger op de wonde en duidt een groot manco aan. "Profielen als Alderweireld of Vertonghen, die kunnen we wel gebruiken", vindt de doelman immers.

Club mist leiderschap achterin

Er kwam de voorbije maanden al heel wat kritiek op de Brugse defensie. Dit seizoen trekt Club voluit de kaart van Jorne Spileers, maar de 18-jarige betaalt nog regelmatig leergeld. Naast hem staat Brandon Mechele, die doorgaans wel betrouwbaar is maar er zelden bovenuit steekt.

De enige alternatieven zijn de eveneens piepjonge Ordoñez en Dedryck Boyata. Die laatste had in principe het 'type-Alderweireld of -Vertonghen' van Club moeten worden - een leidersfiguur met internationale ervaring -, maar zijn transfer werd een grote mislukking. De 32-jarige ex-Rode Duivel haalde nooit zijn beste niveau en is intussen pas vierde keuze centraal achterin.

Ben je het eens met Mignolet?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

28
28
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

49
49
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

24
24
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

49
49
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

233
233
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

274
274
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

177
177
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

211
211
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

249
249
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

478
478
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

95
95
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

159
159
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

209
209
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

112
112
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

61
61
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

158
158
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

50
50
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

80
80
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

227
227
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

148
148
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

619
619

Meer sportnieuws