Mignolet: "Zo'n profiel missen we bij Club Brugge"

door
Mignolet:

Club Brugge investeerde vorige zomer stevig om na een mislukt seizoen een nieuwe start te nemen. Het kaapte Ronny Deila weg bij Standard als nieuwe coach en daarnaast kwam er voor 24 miljoen euro aan nieuwe spelersmateriaal, met Igor Thiago en Hugo Vetlesen als duurste nieuwkomers.

Maar die stevige investeringen lijken nog niet echt hun vruchten afgeworpen te hebben. In de Conference League doet Club wel wat het moet doen, want na vier speeldagen staat het aan de leiding in zijn poule en is het al zeker dat het zal overwinteren. Maar in de competitie stelt Blauw-Zwart zwaar teleur.

LEES OOK: 'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Mignolet weet wat Club Brugge mist

Club presteert wisselvallig en moet bijna halfweg de reguliere competitie vrede nemen met een schamele zevende plaats. Het wordt zo nog knokken om Play-Off I te halen en aan de titel lijken ze al helemaal niet te moeten denken. De achterstand op leider Union bedraagt momenteel al veertien punten.

Ze kunnen in Brugge dus maar beter voor de spiegel gaan staan om iets aan de huidige vorm te doen. Simon Mignolet legt alvast in Het Nieuwsblad de vinger op de wonde en duidt een groot manco aan. "Profielen als Alderweireld of Vertonghen, die kunnen we wel gebruiken", vindt de doelman immers.

Club mist leiderschap achterin

Er kwam de voorbije maanden al heel wat kritiek op de Brugse defensie. Dit seizoen trekt Club voluit de kaart van Jorne Spileers, maar de 18-jarige betaalt nog regelmatig leergeld. Naast hem staat Brandon Mechele, die doorgaans wel betrouwbaar is maar er zelden bovenuit steekt.

De enige alternatieven zijn de eveneens piepjonge Ordoñez en Dedryck Boyata. Die laatste had in principe het 'type-Alderweireld of -Vertonghen' van Club moeten worden - een leidersfiguur met internationale ervaring -, maar zijn transfer werd een grote mislukking. De 32-jarige ex-Rode Duivel haalde nooit zijn beste niveau en is intussen pas vierde keuze centraal achterin.

Ben je het eens met Mignolet?

Meest recent

'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

9
9
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

28
28
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

13
13
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

57
57
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

32
32
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

48
48
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

87
87
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

508
508
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

71
71
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

153
153
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

149
149
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

212
212
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

104
104
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

40
40
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

105
105
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

70
70
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

32
32
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

163
163
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

305
305
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

132
132
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

405
405
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

51
51
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

218
218
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

323
323

Meer sportnieuws