Mignolet: "Zo'n profiel missen we bij Club Brugge"

288 stemmen
Mignolet:

Club Brugge investeerde vorige zomer stevig om na een mislukt seizoen een nieuwe start te nemen. Het kaapte Ronny Deila weg bij Standard als nieuwe coach en daarnaast kwam er voor 24 miljoen euro aan nieuwe spelersmateriaal, met Igor Thiago en Hugo Vetlesen als duurste nieuwkomers.

Maar die stevige investeringen lijken nog niet echt hun vruchten afgeworpen te hebben. In de Conference League doet Club wel wat het moet doen, want na vier speeldagen staat het aan de leiding in zijn poule en is het al zeker dat het zal overwinteren. Maar in de competitie stelt Blauw-Zwart zwaar teleur.

LEES OOK: Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Mignolet weet wat Club Brugge mist

Club presteert wisselvallig en moet bijna halfweg de reguliere competitie vrede nemen met een schamele zevende plaats. Het wordt zo nog knokken om Play-Off I te halen en aan de titel lijken ze al helemaal niet te moeten denken. De achterstand op leider Union bedraagt momenteel al veertien punten.

Ze kunnen in Brugge dus maar beter voor de spiegel gaan staan om iets aan de huidige vorm te doen. Simon Mignolet legt alvast in Het Nieuwsblad de vinger op de wonde en duidt een groot manco aan. "Profielen als Alderweireld of Vertonghen, die kunnen we wel gebruiken", vindt de doelman immers.

Club mist leiderschap achterin

Er kwam de voorbije maanden al heel wat kritiek op de Brugse defensie. Dit seizoen trekt Club voluit de kaart van Jorne Spileers, maar de 18-jarige betaalt nog regelmatig leergeld. Naast hem staat Brandon Mechele, die doorgaans wel betrouwbaar is maar er zelden bovenuit steekt.

De enige alternatieven zijn de eveneens piepjonge Ordoñez en Dedryck Boyata. Die laatste had in principe het 'type-Alderweireld of -Vertonghen' van Club moeten worden - een leidersfiguur met internationale ervaring -, maar zijn transfer werd een grote mislukking. De 32-jarige ex-Rode Duivel haalde nooit zijn beste niveau en is intussen pas vierde keuze centraal achterin.

Ben je het eens met Mignolet?

Meest recent

Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

3
3
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

43
43
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

36
36
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

32
32
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

54
54
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

293
293
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

91
91
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

234
234
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

117
117
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

162
162
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

290
290
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

206
206
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

135
135
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

72
72
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

198
198
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

595
595
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

538
538
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

351
351
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

331
331
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

83
83
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

249
249
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

87
87
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

84
84
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

150
150
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

85
85

Meer sportnieuws