Mignolet: "Zo'n profiel missen we bij Club Brugge"

door
Mignolet:

Club Brugge investeerde vorige zomer stevig om na een mislukt seizoen een nieuwe start te nemen. Het kaapte Ronny Deila weg bij Standard als nieuwe coach en daarnaast kwam er voor 24 miljoen euro aan nieuwe spelersmateriaal, met Igor Thiago en Hugo Vetlesen als duurste nieuwkomers.

Maar die stevige investeringen lijken nog niet echt hun vruchten afgeworpen te hebben. In de Conference League doet Club wel wat het moet doen, want na vier speeldagen staat het aan de leiding in zijn poule en is het al zeker dat het zal overwinteren. Maar in de competitie stelt Blauw-Zwart zwaar teleur.

LEES OOK: 'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Mignolet weet wat Club Brugge mist

Club presteert wisselvallig en moet bijna halfweg de reguliere competitie vrede nemen met een schamele zevende plaats. Het wordt zo nog knokken om Play-Off I te halen en aan de titel lijken ze al helemaal niet te moeten denken. De achterstand op leider Union bedraagt momenteel al veertien punten.

Ze kunnen in Brugge dus maar beter voor de spiegel gaan staan om iets aan de huidige vorm te doen. Simon Mignolet legt alvast in Het Nieuwsblad de vinger op de wonde en duidt een groot manco aan. "Profielen als Alderweireld of Vertonghen, die kunnen we wel gebruiken", vindt de doelman immers.

Club mist leiderschap achterin

Er kwam de voorbije maanden al heel wat kritiek op de Brugse defensie. Dit seizoen trekt Club voluit de kaart van Jorne Spileers, maar de 18-jarige betaalt nog regelmatig leergeld. Naast hem staat Brandon Mechele, die doorgaans wel betrouwbaar is maar er zelden bovenuit steekt.

De enige alternatieven zijn de eveneens piepjonge Ordoñez en Dedryck Boyata. Die laatste had in principe het 'type-Alderweireld of -Vertonghen' van Club moeten worden - een leidersfiguur met internationale ervaring -, maar zijn transfer werd een grote mislukking. De 32-jarige ex-Rode Duivel haalde nooit zijn beste niveau en is intussen pas vierde keuze centraal achterin.

Ben je het eens met Mignolet?

Meest recent

'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

5
5
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

84
84
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

26
26
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

485
485
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

55
55
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

54
54
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

281
281
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

66
66
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

332
332
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

364
364
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

55
55
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

168
168
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

145
145
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

81
81
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

39
39
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

271
271
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

47
47
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

124
124
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

317
317
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

309
309
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

726
726
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

292
292

Meer sportnieuws