'Club Brugge vindt nieuwe oplossing voor Yaremchuk'

door
'Club Brugge vindt nieuwe oplossing voor Yaremchuk'

Club Brugge gooide in de zomer van 2022 het Belgische transferrecord aan diggelen door maar liefst 17 miljoen euro neer te tellen voor de komst van Roman Yaremchuk. Dat werd echter een gigantische flop, want de Oekraïense spits vond nooit zijn draai in het Jan Breydelstadion.

Dit seizoen leek Yaremchuk al helemaal op het achterplan te belanden door de aanwezigheid van Igor Thiago en Ferran Jutgla en dus besloot Club om de 27-jarige te verhuren aan Valencia. Ook dat werd echter geen succes: Yaremchuk verscheen in La Liga nog maar twee keer aan de aftrap en scoorde nog geen enkele keer.

LEES OOK: Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Yaremchuk naar Serie A?

Er gingen de voorbije weken al geruchten dat Valencia zijn uitleenbeurt in januari alweer zou willen beëindigen en dat zou betekenen dat Club alweer met Yaremchuk in de maag zou zitten. Maar er komt mogelijk snel een nieuwe oplossing uit de bus.

Volgens Il Resto di Carlino is Yaremchuk immers één van de spitsen die op het lijstje van Bologna staan. De nummer acht in de Serie A gaat in januari op zoek naar een nieuwe doublure/concurrent voor Joshua Zirkzee. Momenteel wordt die functie nog vervuld door Sydney van Hooijdonk, maar wil vertrekken om meer speelminuten te vergaren. Celtic zou belangstelling tonen.

Bologna heeft nog andere opties

Als Van Hooijdonk vertrekt, komt Bologna dus mogelijk bij Club Brugge aankloppen. Op voorwaarde natuurlijk dat de deal met Valencia eerst verscheurd wordt. Mocht dat niet gebeuren, heeft Bologna echter nog verschillende andere opties achter de hand.

Eén daarvan is Hugo Duro, momenteel ploegmaat van Yaremchuk bij Valencia. Andere pistes die Bologna zou volgen zijn die van Simon Wlodarczyk (Sturm Graz), Rafa Mir (Sevilla), Myron Boadu (AS Monaco) en Luis Muriel (Atalanta).

Moet Yaremchuk nog een nieuwe kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

41
41
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

49
49
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

241
241
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

569
569
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

202
202
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

246
246
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

137
137
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

472
472
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

413
413
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

248
248
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

114
114
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

179
179
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

567
567
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

367
367
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

203
203
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

344
344
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

125
125
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

304
304
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

283
283
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

110
110
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

692
692
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

285
285
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

130
130
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

238
238
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

298
298

Meer sportnieuws