'Club Brugge vindt nieuwe oplossing voor Yaremchuk'

door
'Club Brugge vindt nieuwe oplossing voor Yaremchuk'

Club Brugge gooide in de zomer van 2022 het Belgische transferrecord aan diggelen door maar liefst 17 miljoen euro neer te tellen voor de komst van Roman Yaremchuk. Dat werd echter een gigantische flop, want de Oekraïense spits vond nooit zijn draai in het Jan Breydelstadion.

Dit seizoen leek Yaremchuk al helemaal op het achterplan te belanden door de aanwezigheid van Igor Thiago en Ferran Jutgla en dus besloot Club om de 27-jarige te verhuren aan Valencia. Ook dat werd echter geen succes: Yaremchuk verscheen in La Liga nog maar twee keer aan de aftrap en scoorde nog geen enkele keer.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Yaremchuk naar Serie A?

Er gingen de voorbije weken al geruchten dat Valencia zijn uitleenbeurt in januari alweer zou willen beëindigen en dat zou betekenen dat Club alweer met Yaremchuk in de maag zou zitten. Maar er komt mogelijk snel een nieuwe oplossing uit de bus.

Volgens Il Resto di Carlino is Yaremchuk immers één van de spitsen die op het lijstje van Bologna staan. De nummer acht in de Serie A gaat in januari op zoek naar een nieuwe doublure/concurrent voor Joshua Zirkzee. Momenteel wordt die functie nog vervuld door Sydney van Hooijdonk, maar wil vertrekken om meer speelminuten te vergaren. Celtic zou belangstelling tonen.

Bologna heeft nog andere opties

Als Van Hooijdonk vertrekt, komt Bologna dus mogelijk bij Club Brugge aankloppen. Op voorwaarde natuurlijk dat de deal met Valencia eerst verscheurd wordt. Mocht dat niet gebeuren, heeft Bologna echter nog verschillende andere opties achter de hand.

Eén daarvan is Hugo Duro, momenteel ploegmaat van Yaremchuk bij Valencia. Andere pistes die Bologna zou volgen zijn die van Simon Wlodarczyk (Sturm Graz), Rafa Mir (Sevilla), Myron Boadu (AS Monaco) en Luis Muriel (Atalanta).

Moet Yaremchuk nog een nieuwe kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

9
9
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

108
108
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

97
97
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

159
159
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

168
168
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

280
280
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

296
296
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

259
259
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

220
220
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

99
99
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

140
140
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

218
218
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

107
107
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1019
1019
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

76
76
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

36
36
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

95
95
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

522
522
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

132
132
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

445
445
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

161
161
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

222
222
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

337
337
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

104
104

Meer sportnieuws