'Club Brugge vindt nieuwe oplossing voor Yaremchuk'

1144
'Club Brugge vindt nieuwe oplossing voor Yaremchuk'

Club Brugge gooide in de zomer van 2022 het Belgische transferrecord aan diggelen door maar liefst 17 miljoen euro neer te tellen voor de komst van Roman Yaremchuk. Dat werd echter een gigantische flop, want de Oekraïense spits vond nooit zijn draai in het Jan Breydelstadion.

Dit seizoen leek Yaremchuk al helemaal op het achterplan te belanden door de aanwezigheid van Igor Thiago en Ferran Jutgla en dus besloot Club om de 27-jarige te verhuren aan Valencia. Ook dat werd echter geen succes: Yaremchuk verscheen in La Liga nog maar twee keer aan de aftrap en scoorde nog geen enkele keer.

LEES OOK: Van Bommel aan zet: nu of nooit voor kandidaat-Rode Duivel?

Yaremchuk naar Serie A?

Er gingen de voorbije weken al geruchten dat Valencia zijn uitleenbeurt in januari alweer zou willen beëindigen en dat zou betekenen dat Club alweer met Yaremchuk in de maag zou zitten. Maar er komt mogelijk snel een nieuwe oplossing uit de bus.

Volgens Il Resto di Carlino is Yaremchuk immers één van de spitsen die op het lijstje van Bologna staan. De nummer acht in de Serie A gaat in januari op zoek naar een nieuwe doublure/concurrent voor Joshua Zirkzee. Momenteel wordt die functie nog vervuld door Sydney van Hooijdonk, maar wil vertrekken om meer speelminuten te vergaren. Celtic zou belangstelling tonen.

Bologna heeft nog andere opties

Als Van Hooijdonk vertrekt, komt Bologna dus mogelijk bij Club Brugge aankloppen. Op voorwaarde natuurlijk dat de deal met Valencia eerst verscheurd wordt. Mocht dat niet gebeuren, heeft Bologna echter nog verschillende andere opties achter de hand.

Eén daarvan is Hugo Duro, momenteel ploegmaat van Yaremchuk bij Valencia. Andere pistes die Bologna zou volgen zijn die van Simon Wlodarczyk (Sturm Graz), Rafa Mir (Sevilla), Myron Boadu (AS Monaco) en Luis Muriel (Atalanta).

Moet Yaremchuk nog een nieuwe kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

71
71
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

75
75
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

146
146
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

118
118
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

156
156
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

266
266
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

126
126
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

143
143
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

131
131
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

114
114
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

40
40
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

191
191
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

122
122
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

69
69
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

31
31
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

302
302
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

131
131
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

109
109
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

115
115
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

119
119
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

351
351

Meer sportnieuws