'Club Brugge vindt nieuwe oplossing voor Yaremchuk'

door
'Club Brugge vindt nieuwe oplossing voor Yaremchuk'

Club Brugge gooide in de zomer van 2022 het Belgische transferrecord aan diggelen door maar liefst 17 miljoen euro neer te tellen voor de komst van Roman Yaremchuk. Dat werd echter een gigantische flop, want de Oekraïense spits vond nooit zijn draai in het Jan Breydelstadion.

Dit seizoen leek Yaremchuk al helemaal op het achterplan te belanden door de aanwezigheid van Igor Thiago en Ferran Jutgla en dus besloot Club om de 27-jarige te verhuren aan Valencia. Ook dat werd echter geen succes: Yaremchuk verscheen in La Liga nog maar twee keer aan de aftrap en scoorde nog geen enkele keer.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Yaremchuk naar Serie A?

Er gingen de voorbije weken al geruchten dat Valencia zijn uitleenbeurt in januari alweer zou willen beëindigen en dat zou betekenen dat Club alweer met Yaremchuk in de maag zou zitten. Maar er komt mogelijk snel een nieuwe oplossing uit de bus.

Volgens Il Resto di Carlino is Yaremchuk immers één van de spitsen die op het lijstje van Bologna staan. De nummer acht in de Serie A gaat in januari op zoek naar een nieuwe doublure/concurrent voor Joshua Zirkzee. Momenteel wordt die functie nog vervuld door Sydney van Hooijdonk, maar wil vertrekken om meer speelminuten te vergaren. Celtic zou belangstelling tonen.

Bologna heeft nog andere opties

Als Van Hooijdonk vertrekt, komt Bologna dus mogelijk bij Club Brugge aankloppen. Op voorwaarde natuurlijk dat de deal met Valencia eerst verscheurd wordt. Mocht dat niet gebeuren, heeft Bologna echter nog verschillende andere opties achter de hand.

Eén daarvan is Hugo Duro, momenteel ploegmaat van Yaremchuk bij Valencia. Andere pistes die Bologna zou volgen zijn die van Simon Wlodarczyk (Sturm Graz), Rafa Mir (Sevilla), Myron Boadu (AS Monaco) en Luis Muriel (Atalanta).

Moet Yaremchuk nog een nieuwe kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

14
14
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

150
150
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

57
57
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

19
19
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

24
24
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

101
101
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

101
101
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

348
348
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

83
83
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

174
174
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

37
37
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

128
128
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

135
135
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

306
306
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

117
117
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

87
87
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

366
366
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

73
73
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

146
146
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

157
157
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

331
331
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

438
438
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

143
143
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

146
146

Meer sportnieuws