'Club Brugge vindt nieuwe oplossing voor Yaremchuk'

door
'Club Brugge vindt nieuwe oplossing voor Yaremchuk'

Club Brugge gooide in de zomer van 2022 het Belgische transferrecord aan diggelen door maar liefst 17 miljoen euro neer te tellen voor de komst van Roman Yaremchuk. Dat werd echter een gigantische flop, want de Oekraïense spits vond nooit zijn draai in het Jan Breydelstadion.

Dit seizoen leek Yaremchuk al helemaal op het achterplan te belanden door de aanwezigheid van Igor Thiago en Ferran Jutgla en dus besloot Club om de 27-jarige te verhuren aan Valencia. Ook dat werd echter geen succes: Yaremchuk verscheen in La Liga nog maar twee keer aan de aftrap en scoorde nog geen enkele keer.

LEES OOK: Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Yaremchuk naar Serie A?

Er gingen de voorbije weken al geruchten dat Valencia zijn uitleenbeurt in januari alweer zou willen beëindigen en dat zou betekenen dat Club alweer met Yaremchuk in de maag zou zitten. Maar er komt mogelijk snel een nieuwe oplossing uit de bus.

Volgens Il Resto di Carlino is Yaremchuk immers één van de spitsen die op het lijstje van Bologna staan. De nummer acht in de Serie A gaat in januari op zoek naar een nieuwe doublure/concurrent voor Joshua Zirkzee. Momenteel wordt die functie nog vervuld door Sydney van Hooijdonk, maar wil vertrekken om meer speelminuten te vergaren. Celtic zou belangstelling tonen.

Bologna heeft nog andere opties

Als Van Hooijdonk vertrekt, komt Bologna dus mogelijk bij Club Brugge aankloppen. Op voorwaarde natuurlijk dat de deal met Valencia eerst verscheurd wordt. Mocht dat niet gebeuren, heeft Bologna echter nog verschillende andere opties achter de hand.

Eén daarvan is Hugo Duro, momenteel ploegmaat van Yaremchuk bij Valencia. Andere pistes die Bologna zou volgen zijn die van Simon Wlodarczyk (Sturm Graz), Rafa Mir (Sevilla), Myron Boadu (AS Monaco) en Luis Muriel (Atalanta).

Moet Yaremchuk nog een nieuwe kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

35
35
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

36
36
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

40
40
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

42
42
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

50
50
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

66
66
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

78
78
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

96
96
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

38
38
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

131
131
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

204
204
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

449
449
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

377
377
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

309
309
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

271
271
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

193
193
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

162
162
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

100
100
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

305
305
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

491
491
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

206
206
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

232
232
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

330
330
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

518
518
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

283
283

Meer sportnieuws