Vanderhaeghe geeft bizarre reden voor ontslag

114 stemmen
Vanderhaeghe geeft bizarre reden voor ontslag

Onlangs raakte bekend dat Yves Vanderhaeghe niet langer de trainer is van Al-Faisaly. De trainer werd toch wel verrassend ontslagen. In een kort gesprek met Het Belang van Limburg kwam de Belgische coach terug op zijn vroegtijdig vertrek uit Saoedi-Arabië.

Vanderhaeghe was van begin juli tot 17 november trainer van Al-Faisaly. Hij mocht er 11 wedstrijden leiden en daarin wist hij toch 6 keer te winnen, 2 draws te behalen en werd er 3 keer verloren. Desondanks werd besloten om de samenwerking stop te zetten.

Vreemd ontslag voor Vanderhaeghe

Dat gebeurde bovendien na een overwinning. De voorzitter was achteraf tevreden, maar plots moest Vanderhaeghe nadien naar zijn kantoor. Daar kreeg hij te horen dat hij werd ontslagen. Blijkbaar is de voorzitter van Al-Faisaly niet de grote baas van de club en werd boven hem, Vanderhaeghe weet niet door wie, beslist dat de Belg moest gaan.

Al-Faisaly moet de Belgische staf ook nog enkele maanden loon uitbetalen. Vanderhaeghe & co werden slechts twee maanden uitbetaald. Het was dus een eerste buitenlandse avontuur voor Vanderhaeghe met gemengde gevoelens. 

Terug naar het buitenland?

Hij hoopt nu snel weer aan de bak te kunnen en het buitenland smaakt naar meer. Vanderhaeghe was in zijn carrière tot op heden trainer van KV Kortrijk (twee keer), KV Oostende (twee keer), AA Gent en Cercle Brugge. De kans lijkt klein te zijn dat hij dit seizoen nog onderdak zal vinden in de Belgische competitie.

Mogelijk gaat Vanderhaeghe dus weer op zoek naar een buitenlandse uitdaging. Wordt vervolgd.

Zal Vanderhaeghe snel een nieuwe uitdaging vinden?

Meest recent

'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

84
84
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

19
19
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

19
19
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

42
42
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

226
226
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

36
36
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

323
323
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

572
572
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

103
103
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

85
85
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

260
260
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

102
102
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

39
39
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

77
77
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

182
182
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

349
349
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

35
35
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

209
209
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

45
45
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

400
400
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

519
519
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

414
414
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

805
805
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

284
284

Meer sportnieuws