Vanderhaeghe geeft bizarre reden voor ontslag

door
Vanderhaeghe geeft bizarre reden voor ontslag

Onlangs raakte bekend dat Yves Vanderhaeghe niet langer de trainer is van Al-Faisaly. De trainer werd toch wel verrassend ontslagen. In een kort gesprek met Het Belang van Limburg kwam de Belgische coach terug op zijn vroegtijdig vertrek uit Saoedi-Arabië.

Vanderhaeghe was van begin juli tot 17 november trainer van Al-Faisaly. Hij mocht er 11 wedstrijden leiden en daarin wist hij toch 6 keer te winnen, 2 draws te behalen en werd er 3 keer verloren. Desondanks werd besloten om de samenwerking stop te zetten.

Vreemd ontslag voor Vanderhaeghe

Dat gebeurde bovendien na een overwinning. De voorzitter was achteraf tevreden, maar plots moest Vanderhaeghe nadien naar zijn kantoor. Daar kreeg hij te horen dat hij werd ontslagen. Blijkbaar is de voorzitter van Al-Faisaly niet de grote baas van de club en werd boven hem, Vanderhaeghe weet niet door wie, beslist dat de Belg moest gaan.

Al-Faisaly moet de Belgische staf ook nog enkele maanden loon uitbetalen. Vanderhaeghe & co werden slechts twee maanden uitbetaald. Het was dus een eerste buitenlandse avontuur voor Vanderhaeghe met gemengde gevoelens. 

Terug naar het buitenland?

Hij hoopt nu snel weer aan de bak te kunnen en het buitenland smaakt naar meer. Vanderhaeghe was in zijn carrière tot op heden trainer van KV Kortrijk (twee keer), KV Oostende (twee keer), AA Gent en Cercle Brugge. De kans lijkt klein te zijn dat hij dit seizoen nog onderdak zal vinden in de Belgische competitie.

Mogelijk gaat Vanderhaeghe dus weer op zoek naar een buitenlandse uitdaging. Wordt vervolgd.

Zal Vanderhaeghe snel een nieuwe uitdaging vinden?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

36
36
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

61
61
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

47
47
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

19
19
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

250
250
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

148
148
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

362
362
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

35
35
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

363
363
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

216
216
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

339
339
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

129
129
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

214
214
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

130
130
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

169
169
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

178
178
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

677
677
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

695
695
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

329
329
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

171
171
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

55
55
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

296
296

Meer sportnieuws