'Bliksemtransfer Batshuayi met oog op EK'

door
'Bliksemtransfer Batshuayi met oog op EK'

De carrière van Michy Batshuayi zit al enkele jaren wat in het slop. De Belgische aanvaller kan zelden voor lange tijd een basispion zijn bij zijn club. Dat is nu ook weer het geval bij Fenerbahçe. Volgt er in januari een zoveelste transfer voor de Rode Duivel?

Batshuayi is invaller bij Fenerbahçe. In de competitie komt hij amper aan de bak bij de Turken. Hij speelde er nog maar 99 minuten en daar staat de teller op 0 goals en 1 assist. In de beker en de Europese wedstrijden mag 'Batsman' wel opdraven. Daar toonde hij zich wel met 4 goals en 3 assists, al waren de tegenstanders met Maribor, Zimbru, Nordsjaelland en Ludogorets ook niet van geweldige kwaliteit.

LEES OOK: 'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Batshuayi mag weg

De aanvaller zou volgens Turkse en Italiaanse media ondertussen het sein hebben gekregen dat hij in januari de club mag verlaten. Met zijn loon weegt hij zwaar op het budget van Fenerbahçe.

Genoa zou wel graten zien in de komst van de voormalige aanvaller van Standard. Fenerbahçe zou bereid zijn om de Belgische spits voor 7 miljoen euro te laten gaan. Een jaar geleden betaalden ze zelf amper 3,5 miljoen euro aan Chelsea.

Transfer met oog op het EK?

Batshuayi kan zo dus mogelijk nog maar eens van club veranderen. Hij is al heel zijn carrière een enorme clubhopper geweest. Hij speelde al voor Standard, Marseille, Chelsea, Borussia Dortmund, Valencia, Crystal Palace, Besiktas en Fenerbahçe. 

Batshuayi zal een overgang wellicht overwegen. Hij wil immers dolgraag mee naar het EK in Duitsland. Voorlopig is hij slechts derde keuze achter Romelu Lukaku en Loïs Openda.

Gaat Batshuayi Fenerbahçe verlaten?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

126
126
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

64
64
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

156
156
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

256
256
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

80
80
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

151
151
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

485
485
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

116
116
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

404
404
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

198
198
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

266
266
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

31
31
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

263
263
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

523
523
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws