'Bliksemtransfer Batshuayi met oog op EK'

door
'Bliksemtransfer Batshuayi met oog op EK'

De carrière van Michy Batshuayi zit al enkele jaren wat in het slop. De Belgische aanvaller kan zelden voor lange tijd een basispion zijn bij zijn club. Dat is nu ook weer het geval bij Fenerbahçe. Volgt er in januari een zoveelste transfer voor de Rode Duivel?

Batshuayi is invaller bij Fenerbahçe. In de competitie komt hij amper aan de bak bij de Turken. Hij speelde er nog maar 99 minuten en daar staat de teller op 0 goals en 1 assist. In de beker en de Europese wedstrijden mag 'Batsman' wel opdraven. Daar toonde hij zich wel met 4 goals en 3 assists, al waren de tegenstanders met Maribor, Zimbru, Nordsjaelland en Ludogorets ook niet van geweldige kwaliteit.

Batshuayi mag weg

De aanvaller zou volgens Turkse en Italiaanse media ondertussen het sein hebben gekregen dat hij in januari de club mag verlaten. Met zijn loon weegt hij zwaar op het budget van Fenerbahçe.

Genoa zou wel graten zien in de komst van de voormalige aanvaller van Standard. Fenerbahçe zou bereid zijn om de Belgische spits voor 7 miljoen euro te laten gaan. Een jaar geleden betaalden ze zelf amper 3,5 miljoen euro aan Chelsea.

Transfer met oog op het EK?

Batshuayi kan zo dus mogelijk nog maar eens van club veranderen. Hij is al heel zijn carrière een enorme clubhopper geweest. Hij speelde al voor Standard, Marseille, Chelsea, Borussia Dortmund, Valencia, Crystal Palace, Besiktas en Fenerbahçe. 

Batshuayi zal een overgang wellicht overwegen. Hij wil immers dolgraag mee naar het EK in Duitsland. Voorlopig is hij slechts derde keuze achter Romelu Lukaku en Loïs Openda.

Gaat Batshuayi Fenerbahçe verlaten?

Meest recent

Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

64
64
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

130
130
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

291
291
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

99
99
Blessuregolf in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

321
321
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

502
502
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

44
44
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

89
89
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

154
154
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

28
28
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

171
171
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

223
223
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

65
65
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

476
476
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

232
232
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

64
64
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

202
202
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

356
356
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

303
303
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

35
35
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

390
390
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

256
256
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

313
313
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

273
273
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

257
257

Meer sportnieuws