Waarom Calvin Stengs een goede clubkeuze maakte

172 stemmen
Waarom Calvin Stengs een goede clubkeuze maakte

Royal Antwerp FC leek afgelopen zomer op weg om Calvin Stengs definitief over te nemen van OGC Nice. De aanvallende middenvelder besloot echter om alsnog naar Feyenoord te verkassen. Dat blijkt een zeer goede keuze te zijn geweest van de technisch vaardige speler.

Stengs is een sterkhouder bij Feyenoord, dat slechts 6 miljoen euro voor hem betaalde. De Rotterdammers doen het goed in de Champions League, waar ze in tegenstelling tot Antwerp wel hun mannetje kunnen staan. Ze maken er nog kans op overwintering.

LEES OOK: Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Stengs mag dromen van EK

Stengs trok ook naar Feyenoord om zich in de kijker te spelen van bondscoach Ronald Koeman. Dat lukte ook, want hij werd al in twee interlandperiodes opgeroepen. Tegen Gibraltar scoorde hij drie keer. Hij beklaagt zich zijn overgang naar Feyenoord dus zeker niet.

"Ik wist wel dat ik meer in de picture zou komen in de Eredivisie. Dan is een uitnodiging voor Oranje het gevolg van goed spelen", zei hij aan Voetbal International. Het EK is het volgende doel. "Dat lijkt me wel, ja. De bal? Die gaat mee naar huis. Het is mijn allereerste. Misschien laat ik er nog wat handtekeningen op zetten zo."

Uitgespeeld als rechterflankaanvaller

Stengs, die heel erg wordt gemist op het middenveld van Antwerp, speelde als flankaanvaller. Bondscoach Koeman gaf meer uitleg over diens positie.

"Als je Dumfries in zijn kracht wil laten komen als opkomende rechtsback, dan heb je daar ook wel een speler nodig die op sommige momenten naar binnen komt. Dan is een linkspoot wel voordeliger ten opzichte van een rechtsbenige speler", legde Koeman uit.

Gaat Stengs mee naar het EK?

Meest recent

‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

45
45
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

40
40
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

264
264
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

264
264
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

108
108
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

65
65
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

330
330
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

99
99
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

165
165
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

423
423
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

121
121
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

305
305
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

505
505
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

281
281
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

904
904
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

429
429
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

329
329
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

312
312
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

88
88
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

620
620
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

99
99
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

314
314
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

302
302
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

352
352

Meer sportnieuws