"Zij wilden toen 32 miljoen euro betalen voor Jordan Lukaku"

door

Jordan Lukaku leek op weg naar een mooie carrière, maar de laatste jaren zat hij in het sukkelstraatje. Vader Roger Lukaku, die integenstelling tot met Romelu wel nog contact heeft met Jordan, kwam bij Het Belang van Limburg met een opvallend verhaal over Jordan. Die liep een absolute toptransfer mis.

Jordan Lukaku maakte bij RSC Anderlecht zijn debuut als profspeler, maar doorbreken lukte uiteindelijk niet in Brussel. Hij werd nadien verkocht aan KV Oostende en daar kwam de carrière van de linkerflankspeler pas echt op gang. Hij toonde zich er als een fysiek sterke en technisch goed onderlegde flankverdediger.

LEES OOK: Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

AS Monaco dacht aan Lukaku

Lukaku speelde zich in de kijker van Lazio, dat 5 miljoen euro betaalde voor de Belg. Lukaku begon goed aan zijn avontuur in Rome en mocht vaak spelen. Op zijn hoogtepunt was hij volgens Transfermarkt 7 miljoen euro waard. Dat was een vijftal jaar geleden.

Vader Lukaku kwam met een straf verhaal. "Hij werd slecht begeleid tijdens zijn periode bij Lazio. Monaco wilde op een gegeven moment 32 miljoen euro betalen om hem aan te werven en hij zou zes tot zeven miljoen per jaar hebben verdiend. Maar Lazio weigerde. Jordan had me moeten waarschuwen. Ik zou hebben gepusht", zegt hij.

Aan de oppervlakte bij Adanaspor

Lukaku raakte echter geblesseerd en nadien ging het bergaf. Bij Lazio verdween hij op het achterplan en ze verhuurden hem aan Royal Antwerp FC en Vicenza. In de zomer van 2022 trok hij transfervrij naar Ponferradina. Dat werd geen succes.

Afgelopen zomer tekende hij voor de Turkse tweedeklasser Adanaspor. Daar komt hij sinds eind september steeds vaker aan spelen toe. Momenteel is Lukaku volgens Transfermarkt 275.000 euro waard.

Zal Jordan Lukaku ooit nog in de JPL voetballen?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

12
12
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

59
59
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

60
60
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

36
36
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

86
86
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

120
120
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

191
191
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

73
73
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

423
423
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

129
129
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

152
152
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

292
292
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

135
135
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

134
134
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

72
72
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

109
109
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

318
318
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

241
241
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

158
158
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

130
130
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

168
168
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

255
255
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

37
37
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

177
177
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws