'AC Milan wil doorgestuurde Belg wéér in de armen sluiten'

door
'AC Milan wil doorgestuurde Belg wéér in de armen sluiten'

AC Milan had vorig jaar vier Belgen in de A-kern. Een jaar later blijft er daar niets meer van over. De Italiaanse topclub zou volgend seizoen mogelijk terug een Rode Duivel in de de selectie kunnen hebben. Dat melden Italiaanse media.

AC Milan heeft deze zomer Divock Origi (Nottingham Forest), Charles De Ketelaere (Atalanta) en Alexis Saelemaekers (Bologna) van de hand gedaan. Zij werden uitgeleend met aankoopoptie. De kans bestaat dus dat zij volgend seizoen niet meer terugkeren.

LEES OOK: Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Vranckx terug in beeld bij AC Milan

Origi breekt echter amper potten in Engeland, De Ketelaere begon goed maar speelde nadien zijn basisplaats kwijt en Saelemaekers komt na een moeizaam begin steeds meer aan spelen toe. Er was echter nog een Belg die vorig jaar voor AC Milan speelde.

Aster Vranckx werd door AC Milan vorig seizoen gehuurd van VfL Wolfsburg. De centrale middenvelder kwam amper aan de bak in Milaan en AC Milan besliste om de aankoopoptie van 12 miljoen euro niet te lichten. Er was toen een wissel van de wacht binnen het bestuur en Paolo Maldini, die Vranckx naar Milaan haalde, vertrok. 

Een ‘prikje’ voor Vranckx?

Volgens Tuttomercatoweb zou AC Milan de voormalige speler van KV Mechelen nog op de voet volgen. Meer zelfs, ze zouden overwegen om hem in 2024 terug naar de Serie A te halen.

Vranckx ligt komende zomer nog maar een jaar onder contract. Hij heeft een marktwaarde van 8,5 miljoen euro en kan dus mogelijk voor een ‘prikje’ worden overgenomen. De Belg is ondertussen weer een vaste waarde in de Bundesliga en Domenico Tedesco liet hem ook opdraven tegen Azerbeidzjan.

Gaat AC Milan een nieuwe poging wagen voor Vranckx?

Meest recent

Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

8
8
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

357
357
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

187
187
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

33
33
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

50
50
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

60
60
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1390
1390
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

117
117
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

187
187
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

32
32
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

921
921
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

474
474
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

69
69
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

41
41
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

123
123
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

97
97
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

51
51
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

99
99
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

221
221
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

54
54
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

134
134
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

57
57
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

29
29

Meer sportnieuws