'AC Milan wil doorgestuurde Belg wéér in de armen sluiten'

door
'AC Milan wil doorgestuurde Belg wéér in de armen sluiten'

AC Milan had vorig jaar vier Belgen in de A-kern. Een jaar later blijft er daar niets meer van over. De Italiaanse topclub zou volgend seizoen mogelijk terug een Rode Duivel in de de selectie kunnen hebben. Dat melden Italiaanse media.

AC Milan heeft deze zomer Divock Origi (Nottingham Forest), Charles De Ketelaere (Atalanta) en Alexis Saelemaekers (Bologna) van de hand gedaan. Zij werden uitgeleend met aankoopoptie. De kans bestaat dus dat zij volgend seizoen niet meer terugkeren.

LEES OOK: 'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Vranckx terug in beeld bij AC Milan

Origi breekt echter amper potten in Engeland, De Ketelaere begon goed maar speelde nadien zijn basisplaats kwijt en Saelemaekers komt na een moeizaam begin steeds meer aan spelen toe. Er was echter nog een Belg die vorig jaar voor AC Milan speelde.

Aster Vranckx werd door AC Milan vorig seizoen gehuurd van VfL Wolfsburg. De centrale middenvelder kwam amper aan de bak in Milaan en AC Milan besliste om de aankoopoptie van 12 miljoen euro niet te lichten. Er was toen een wissel van de wacht binnen het bestuur en Paolo Maldini, die Vranckx naar Milaan haalde, vertrok. 

Een ‘prikje’ voor Vranckx?

Volgens Tuttomercatoweb zou AC Milan de voormalige speler van KV Mechelen nog op de voet volgen. Meer zelfs, ze zouden overwegen om hem in 2024 terug naar de Serie A te halen.

Vranckx ligt komende zomer nog maar een jaar onder contract. Hij heeft een marktwaarde van 8,5 miljoen euro en kan dus mogelijk voor een ‘prikje’ worden overgenomen. De Belg is ondertussen weer een vaste waarde in de Bundesliga en Domenico Tedesco liet hem ook opdraven tegen Azerbeidzjan.

Gaat AC Milan een nieuwe poging wagen voor Vranckx?

Meest recent

Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

23
23
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

31
31
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

37
37
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

35
35
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

47
47
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

61
61
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

78
78
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

93
93
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

36
36
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

126
126
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

200
200
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

440
440
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

372
372
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

305
305
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

270
270
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

193
193
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

162
162
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

99
99
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

302
302
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

489
489
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

204
204
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

231
231
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

328
328
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

515
515
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

282
282

Meer sportnieuws