'AC Milan wil doorgestuurde Belg wéér in de armen sluiten'

door
'AC Milan wil doorgestuurde Belg wéér in de armen sluiten'

AC Milan had vorig jaar vier Belgen in de A-kern. Een jaar later blijft er daar niets meer van over. De Italiaanse topclub zou volgend seizoen mogelijk terug een Rode Duivel in de de selectie kunnen hebben. Dat melden Italiaanse media.

AC Milan heeft deze zomer Divock Origi (Nottingham Forest), Charles De Ketelaere (Atalanta) en Alexis Saelemaekers (Bologna) van de hand gedaan. Zij werden uitgeleend met aankoopoptie. De kans bestaat dus dat zij volgend seizoen niet meer terugkeren.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Vranckx terug in beeld bij AC Milan

Origi breekt echter amper potten in Engeland, De Ketelaere begon goed maar speelde nadien zijn basisplaats kwijt en Saelemaekers komt na een moeizaam begin steeds meer aan spelen toe. Er was echter nog een Belg die vorig jaar voor AC Milan speelde.

Aster Vranckx werd door AC Milan vorig seizoen gehuurd van VfL Wolfsburg. De centrale middenvelder kwam amper aan de bak in Milaan en AC Milan besliste om de aankoopoptie van 12 miljoen euro niet te lichten. Er was toen een wissel van de wacht binnen het bestuur en Paolo Maldini, die Vranckx naar Milaan haalde, vertrok. 

Een ‘prikje’ voor Vranckx?

Volgens Tuttomercatoweb zou AC Milan de voormalige speler van KV Mechelen nog op de voet volgen. Meer zelfs, ze zouden overwegen om hem in 2024 terug naar de Serie A te halen.

Vranckx ligt komende zomer nog maar een jaar onder contract. Hij heeft een marktwaarde van 8,5 miljoen euro en kan dus mogelijk voor een ‘prikje’ worden overgenomen. De Belg is ondertussen weer een vaste waarde in de Bundesliga en Domenico Tedesco liet hem ook opdraven tegen Azerbeidzjan.

Gaat AC Milan een nieuwe poging wagen voor Vranckx?

Meest recent

'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

13
13
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

104
104
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

11
11
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

27
27
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

39
39
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

199
199
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

214
214
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

88
88
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

445
445
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

273
273
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

357
357
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

271
271
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

148
148
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

298
298
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

237
237
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1178
1178
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

266
266
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

191
191
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1227
1227
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

474
474
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

191
191
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

293
293
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1146
1146

Meer sportnieuws