'AC Milan wil doorgestuurde Belg wéér in de armen sluiten'

564
'AC Milan wil doorgestuurde Belg wéér in de armen sluiten'

AC Milan had vorig jaar vier Belgen in de A-kern. Een jaar later blijft er daar niets meer van over. De Italiaanse topclub zou volgend seizoen mogelijk terug een Rode Duivel in de de selectie kunnen hebben. Dat melden Italiaanse media.

AC Milan heeft deze zomer Divock Origi (Nottingham Forest), Charles De Ketelaere (Atalanta) en Alexis Saelemaekers (Bologna) van de hand gedaan. Zij werden uitgeleend met aankoopoptie. De kans bestaat dus dat zij volgend seizoen niet meer terugkeren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

Vranckx terug in beeld bij AC Milan

Origi breekt echter amper potten in Engeland, De Ketelaere begon goed maar speelde nadien zijn basisplaats kwijt en Saelemaekers komt na een moeizaam begin steeds meer aan spelen toe. Er was echter nog een Belg die vorig jaar voor AC Milan speelde.

Aster Vranckx werd door AC Milan vorig seizoen gehuurd van VfL Wolfsburg. De centrale middenvelder kwam amper aan de bak in Milaan en AC Milan besliste om de aankoopoptie van 12 miljoen euro niet te lichten. Er was toen een wissel van de wacht binnen het bestuur en Paolo Maldini, die Vranckx naar Milaan haalde, vertrok. 

Een ‘prikje’ voor Vranckx?

Volgens Tuttomercatoweb zou AC Milan de voormalige speler van KV Mechelen nog op de voet volgen. Meer zelfs, ze zouden overwegen om hem in 2024 terug naar de Serie A te halen.

Vranckx ligt komende zomer nog maar een jaar onder contract. Hij heeft een marktwaarde van 8,5 miljoen euro en kan dus mogelijk voor een ‘prikje’ worden overgenomen. De Belg is ondertussen weer een vaste waarde in de Bundesliga en Domenico Tedesco liet hem ook opdraven tegen Azerbeidzjan.

Gaat AC Milan een nieuwe poging wagen voor Vranckx?

Meest recent

Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

0
0
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

4
4
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

49
49
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

69
69
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

42
42
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

116
116
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

155
155
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

71
71
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

179
179
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

88
88
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

163
163
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

46
46
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

75
75
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

371
371
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

259
259
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

214
214
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

976
976
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

389
389
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

161
161
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

204
204
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

232
232

Meer sportnieuws