'AC Milan wil doorgestuurde Belg wéér in de armen sluiten'

564
'AC Milan wil doorgestuurde Belg wéér in de armen sluiten'

AC Milan had vorig jaar vier Belgen in de A-kern. Een jaar later blijft er daar niets meer van over. De Italiaanse topclub zou volgend seizoen mogelijk terug een Rode Duivel in de de selectie kunnen hebben. Dat melden Italiaanse media.

AC Milan heeft deze zomer Divock Origi (Nottingham Forest), Charles De Ketelaere (Atalanta) en Alexis Saelemaekers (Bologna) van de hand gedaan. Zij werden uitgeleend met aankoopoptie. De kans bestaat dus dat zij volgend seizoen niet meer terugkeren.

LEES OOK: 'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Vranckx terug in beeld bij AC Milan

Origi breekt echter amper potten in Engeland, De Ketelaere begon goed maar speelde nadien zijn basisplaats kwijt en Saelemaekers komt na een moeizaam begin steeds meer aan spelen toe. Er was echter nog een Belg die vorig jaar voor AC Milan speelde.

Aster Vranckx werd door AC Milan vorig seizoen gehuurd van VfL Wolfsburg. De centrale middenvelder kwam amper aan de bak in Milaan en AC Milan besliste om de aankoopoptie van 12 miljoen euro niet te lichten. Er was toen een wissel van de wacht binnen het bestuur en Paolo Maldini, die Vranckx naar Milaan haalde, vertrok. 

Een ‘prikje’ voor Vranckx?

Volgens Tuttomercatoweb zou AC Milan de voormalige speler van KV Mechelen nog op de voet volgen. Meer zelfs, ze zouden overwegen om hem in 2024 terug naar de Serie A te halen.

Vranckx ligt komende zomer nog maar een jaar onder contract. Hij heeft een marktwaarde van 8,5 miljoen euro en kan dus mogelijk voor een ‘prikje’ worden overgenomen. De Belg is ondertussen weer een vaste waarde in de Bundesliga en Domenico Tedesco liet hem ook opdraven tegen Azerbeidzjan.

Gaat AC Milan een nieuwe poging wagen voor Vranckx?

Meest recent

Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

39
39
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

97
97
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

27
27
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

47
47
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

109
109
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

68
68
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

42
42
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

67
67
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

95
95
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

163
163
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

382
382
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

150
150
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

171
171
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

412
412
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

451
451
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

637
637
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

167
167

Meer sportnieuws