'Verrassing van formaat in Rode Duivels EK-selectie'

894
'Verrassing van formaat in Rode Duivels EK-selectie'

Tot aan het EK spelen de Rode Duivels louter nog duels zonder inzet, en dus wordt er al druk gespeculeerd over de 23 gelukkigen die deel zullen uitmaken van Domenico Tedesco zijn selectie. Daarbij broedt de bondscoach mogelijk op een of meerdere verrassingen.

Uiteraard is het voor prognoses eigenlijk nog veel te vroeg. Tenslotte moet er nog heel wat gebeuren alvorens het toernooi volgende zomer in Duitsland wordt afgetrapt. Toch waagt Het Laatste Nieuws zich reeds voorzichtig aan een eerste voorspelling over de knopen die Tedesco dan moet doorhakken.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Tedesco denkt aan Dendoncker

Indien fit zijn volgens de krant ongeveer 17 spelers nu al min of meer zeker van hun EK-ticket. Voor de overige zes plaatsen wordt het evenwel drummen, zeker mochten Thibaut Courtois en/of Toby Alderweireld alsnog present tekenen. Onder ander Dennis Praet en Mike Trésor vallen daarom nu al uit de boot.

HLN ziet tenslotte geen enkel scenario waarin Tedesco op een van hen eventueel nog een beroep zou kunnen doen. Leander Dendoncker daarentegen pronkt wél nog tussen de lange lijst met twijfelgevallen. Daar krijgt hij het gezelschap van verdedigers die er onder Tedesco nochtans veel frequenter bij waren.

Interessant profiel

Denk maar aan Zeno Debast, Ameen Al-Dakhil of Zinho Vanheusden. Dendoncker was er dan weer alleen bij in juni tegen Oostenrijk, toen hij mocht inspringen omwille van een blessure bij Jan Vertonghen. Sindsdien kreeg de 32-voudig international geen enkele uitnodiging voor de Rode Duivels meer in de bus.

Ook niet in de voorbije interlandperiode, ondanks het afhaken van diverse concurrenten. Ook bij Aston Villa komt hij tegenwoordig amper aan spelen toe. Net zoals pakweg Alexis Saelemaekers zou Dendoncker, die zich tevens op het middenveld uit de slag trekt, niettemin kunnen profiteren van zijn polyvalentie.

Denkt u dat Dendoncker in aanmerking komt voor een EK-ticket?

Meest recent

Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ondanks de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij RSC ...

12
12
Club Brugge mag dromen in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

9
9
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

38
38
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

14
14
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

197
197
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

262
262
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

183
183
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

236
236
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

160
160
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

55
55
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

254
254
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

93
93
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

114
114
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

38
38
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

254
254
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

179
179
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

57
57
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

190
190
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1132
1132
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

93
93
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

194
194

Meer sportnieuws