'Verrassing van formaat in Rode Duivels EK-selectie'

894
'Verrassing van formaat in Rode Duivels EK-selectie'

Tot aan het EK spelen de Rode Duivels louter nog duels zonder inzet, en dus wordt er al druk gespeculeerd over de 23 gelukkigen die deel zullen uitmaken van Domenico Tedesco zijn selectie. Daarbij broedt de bondscoach mogelijk op een of meerdere verrassingen.

Uiteraard is het voor prognoses eigenlijk nog veel te vroeg. Tenslotte moet er nog heel wat gebeuren alvorens het toernooi volgende zomer in Duitsland wordt afgetrapt. Toch waagt Het Laatste Nieuws zich reeds voorzichtig aan een eerste voorspelling over de knopen die Tedesco dan moet doorhakken.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Tedesco denkt aan Dendoncker

Indien fit zijn volgens de krant ongeveer 17 spelers nu al min of meer zeker van hun EK-ticket. Voor de overige zes plaatsen wordt het evenwel drummen, zeker mochten Thibaut Courtois en/of Toby Alderweireld alsnog present tekenen. Onder ander Dennis Praet en Mike Trésor vallen daarom nu al uit de boot.

HLN ziet tenslotte geen enkel scenario waarin Tedesco op een van hen eventueel nog een beroep zou kunnen doen. Leander Dendoncker daarentegen pronkt wél nog tussen de lange lijst met twijfelgevallen. Daar krijgt hij het gezelschap van verdedigers die er onder Tedesco nochtans veel frequenter bij waren.

Interessant profiel

Denk maar aan Zeno Debast, Ameen Al-Dakhil of Zinho Vanheusden. Dendoncker was er dan weer alleen bij in juni tegen Oostenrijk, toen hij mocht inspringen omwille van een blessure bij Jan Vertonghen. Sindsdien kreeg de 32-voudig international geen enkele uitnodiging voor de Rode Duivels meer in de bus.

Ook niet in de voorbije interlandperiode, ondanks het afhaken van diverse concurrenten. Ook bij Aston Villa komt hij tegenwoordig amper aan spelen toe. Net zoals pakweg Alexis Saelemaekers zou Dendoncker, die zich tevens op het middenveld uit de slag trekt, niettemin kunnen profiteren van zijn polyvalentie.

Denkt u dat Dendoncker in aanmerking komt voor een EK-ticket?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

97
97
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

239
239
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

156
156
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

180
180
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

240
240
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

93
93
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

104
104
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

127
127
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

271
271
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

86
86
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws