'Verrassing van formaat in Rode Duivels EK-selectie'

894
'Verrassing van formaat in Rode Duivels EK-selectie'

Tot aan het EK spelen de Rode Duivels louter nog duels zonder inzet, en dus wordt er al druk gespeculeerd over de 23 gelukkigen die deel zullen uitmaken van Domenico Tedesco zijn selectie. Daarbij broedt de bondscoach mogelijk op een of meerdere verrassingen.

Uiteraard is het voor prognoses eigenlijk nog veel te vroeg. Tenslotte moet er nog heel wat gebeuren alvorens het toernooi volgende zomer in Duitsland wordt afgetrapt. Toch waagt Het Laatste Nieuws zich reeds voorzichtig aan een eerste voorspelling over de knopen die Tedesco dan moet doorhakken.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Tedesco denkt aan Dendoncker

Indien fit zijn volgens de krant ongeveer 17 spelers nu al min of meer zeker van hun EK-ticket. Voor de overige zes plaatsen wordt het evenwel drummen, zeker mochten Thibaut Courtois en/of Toby Alderweireld alsnog present tekenen. Onder ander Dennis Praet en Mike Trésor vallen daarom nu al uit de boot.

HLN ziet tenslotte geen enkel scenario waarin Tedesco op een van hen eventueel nog een beroep zou kunnen doen. Leander Dendoncker daarentegen pronkt wél nog tussen de lange lijst met twijfelgevallen. Daar krijgt hij het gezelschap van verdedigers die er onder Tedesco nochtans veel frequenter bij waren.

Interessant profiel

Denk maar aan Zeno Debast, Ameen Al-Dakhil of Zinho Vanheusden. Dendoncker was er dan weer alleen bij in juni tegen Oostenrijk, toen hij mocht inspringen omwille van een blessure bij Jan Vertonghen. Sindsdien kreeg de 32-voudig international geen enkele uitnodiging voor de Rode Duivels meer in de bus.

Ook niet in de voorbije interlandperiode, ondanks het afhaken van diverse concurrenten. Ook bij Aston Villa komt hij tegenwoordig amper aan spelen toe. Net zoals pakweg Alexis Saelemaekers zou Dendoncker, die zich tevens op het middenveld uit de slag trekt, niettemin kunnen profiteren van zijn polyvalentie.

Denkt u dat Dendoncker in aanmerking komt voor een EK-ticket?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

18
18
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

35
35
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

128
128
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

37
37
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

93
93
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

180
180
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

173
173
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

910
910
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

158
158
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

882
882
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

296
296
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws