'Verrassende wending bij Club Brugge'

door
'Verrassende wending bij Club Brugge'

De afgelopen maanden eiste de sportieve malaise alle aandacht op, maar intussen staat Club Brugge ook nog altijd te koop. Alleen werd er in dat dossier de laatste tijd blijkbaar vrij weinig vooruitgang geboekt.

Ongeveer een halfjaar geleden lekte uit dat Blauw-Zwart op zoek was naar potentiële overnemers die zowel sportief als financieel een meerwaarde kunnen bieden. Om die markt te verkennen werd de internationaal gerenommeerde zakenbank The Raine Group ingeschakeld.

LEES OOK: 'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Blijft Bart Verhaeghe toch op post?

Het leek dan ook alsof de huidige aandeelhouders, met voorzitter Bart Verhaeghe en CEO Vincent Mannaert als meest prominente namen, van plan waren om het na meer dan een decennium definitief voor bekeken te houden. Dan blijkt nu misschien dan toch niet het geval.

Tenslotte zet Het Laatste Nieuws de deur op een kier voor een verlengd verblijf van de succesvolle tandem. Volgens de krant valt het namelijk niet uit te sluiten dat de kandidaat-kopers genoegen nemen met een gewone meerderheid, zonder alle aandelen op te willen eisen.

215 miljoen

In dat scenario zou die nieuwe eigenaar uiteraard ook minder op tafel moeten leggen dan de waardering van 215 miljoen, een bedrag waarop men zich Westkapelle weliswaar niet zou vastpinnen. Verhaeghe en co willen er vooral voor zorgen dat Club in goede handen komt.

In welke mate zij na de overname nog betrokken zullen blijven bij het dagelijkse beleid valt voorlopig dus nog af te wachten. Recent liet Verhaeghe zich alvast nog strijdvaardig uit over het stadionproject, terwijl Mannaert naar verluidt wel twijfelt over zijn toekomst in Jan Breydel.

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

0
0
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

21
21
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

116
116
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

81
81
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

233
233
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

313
313
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

276
276
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

106
106
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

93
93
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

91
91
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

64
64
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

57
57
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

67
67
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

206
206
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

233
233
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

44
44
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

216
216
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

186
186
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

291
291
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

53
53

Meer sportnieuws