'Verrassende wending bij Club Brugge'

door
'Verrassende wending bij Club Brugge'

De afgelopen maanden eiste de sportieve malaise alle aandacht op, maar intussen staat Club Brugge ook nog altijd te koop. Alleen werd er in dat dossier de laatste tijd blijkbaar vrij weinig vooruitgang geboekt.

Ongeveer een halfjaar geleden lekte uit dat Blauw-Zwart op zoek was naar potentiële overnemers die zowel sportief als financieel een meerwaarde kunnen bieden. Om die markt te verkennen werd de internationaal gerenommeerde zakenbank The Raine Group ingeschakeld.

LEES OOK: Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Blijft Bart Verhaeghe toch op post?

Het leek dan ook alsof de huidige aandeelhouders, met voorzitter Bart Verhaeghe en CEO Vincent Mannaert als meest prominente namen, van plan waren om het na meer dan een decennium definitief voor bekeken te houden. Dan blijkt nu misschien dan toch niet het geval.

Tenslotte zet Het Laatste Nieuws de deur op een kier voor een verlengd verblijf van de succesvolle tandem. Volgens de krant valt het namelijk niet uit te sluiten dat de kandidaat-kopers genoegen nemen met een gewone meerderheid, zonder alle aandelen op te willen eisen.

215 miljoen

In dat scenario zou die nieuwe eigenaar uiteraard ook minder op tafel moeten leggen dan de waardering van 215 miljoen, een bedrag waarop men zich Westkapelle weliswaar niet zou vastpinnen. Verhaeghe en co willen er vooral voor zorgen dat Club in goede handen komt.

In welke mate zij na de overname nog betrokken zullen blijven bij het dagelijkse beleid valt voorlopig dus nog af te wachten. Recent liet Verhaeghe zich alvast nog strijdvaardig uit over het stadionproject, terwijl Mannaert naar verluidt wel twijfelt over zijn toekomst in Jan Breydel.

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

14
14
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

35
35
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

113
113
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

21
21
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

13
13
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

24
24
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

44
44
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

102
102
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

56
56
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

73
73
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

130
130
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

161
161
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

194
194
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

53
53
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

42
42
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

242
242
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

155
155
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

160
160
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

113
113
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

257
257
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

249
249
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

223
223
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

620
620

Meer sportnieuws