'Chelsea en Man United vechten om Barça-parel'

door
'Chelsea en Man United vechten om Barça-parel'

Chelsea staat momenteel in de middenmoot in Premier League. The Blues hopen op te schuiven in de eindejaarsperiode om na nieuwjaar nog een gooi te doen naar Europees voetbal. Ondertussen bekijken ze in Londen ook hoe ze de kern kunnen versterken.

Volgens Fichajes wil Chelsea er op de linksachterpositie nog iemand bijhalen, omdat het een gebrek aan vertrouwen heeft in Ben Chilwell en Marc Cucurella. Het vizier wordt volgens het genoemde medium daarom op Alejandro Balde van FC Barcelona gericht.

Chelsea krijgt naar verluidt wel af te rekenen met zware concurrentie, want ook Manchester United zou Balde willen. De Red Devils zouden de concurrentie voor Luke Shaw en Tyrell Malacia willen aanscherpen met de komst van de jonge Spanjaard.

Barça heeft al geprobeerd om de overeenkomst van Balde te verlengen, maar dat lukte voorlopig nog niet. En nu dreigen ze de speler helemaal kwijt te raken.

LEES OOK: 'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Balde heeft een contract tot midden 2028

Balde heeft momenteel een overeenkomst tot midden 2028 en moet volgens Transfermarkt momenteel 50 miljoen euro kosten. Hij stroomde door vanuit de eigen jeugd van Barça en zit ondertussen al aan 67 optredens voor de hoofdmacht van Barça (1 goal, 8 assists).

Meervoudig Spaans international

Balde is ook een meervoudig Spaans international en heeft op jonge leeftijd dus al heel wat ervaring. Het maakt van de linksback een des te aantrekkelijker doelwit voor geïnteresseerde clubs. Afwachten waar zijn toekomst ligt.

Wat is de beste club voor Balde?

Meest recent

'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

9
9
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

37
37
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

11
11
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

161
161
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

39
39
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

118
118
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

70
70
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

87
87
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

74
74
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

61
61
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

310
310
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

299
299
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

241
241
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

57
57
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

63
63
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

57
57
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

278
278
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

482
482
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

184
184
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

125
125
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

265
265
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

581
581
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

465
465

Meer sportnieuws