TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge ruikt jackpot, knaltransfer voor Theate'

484
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge ruikt jackpot, knaltransfer voor Theate'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Jupiler Pro League

Tajon Buchanan werd in de Italiaanse pers onlangs opnieuw nadrukkelijk gelinkt aan Internazionale. Volgens Pianeta denkt ook AC Milan nu aan de komst van de Canadees. Toch lijkt Club Brugge niet bepaald happig om straks zomaar afscheid te nemen van de 24-jarige flankspeler, die momenteel nog tot medio 2025 vastligt in Jan Breydel. Een contract dat Vincent Mannaert en co volgens La Gazzetta dello Sport zowaar graag willen openbreken.

Antonio Nusa staat hoog op het verlanglijstje van Chelsea, maar intussen zijn er wel alsmaar meer kapers op de kust, want ook stadsgenoten Tottenham en Fulham zouden erg ver willen gaan voor Nusa. Zijn prijskaartje zou daarom vandaag minstens een slordige 34 miljoen bedragen. Al hoopt Club dat die mijlpaal aan diggelen wordt geslagen door de prijs nog wat op te drijven. Bij een wintertransfer zou Blauw-Zwart volgens Football Insider in dat geval wel zeker boter bij de vis willen.

Volgens FootMercato zou Amadou Diawara in de wintermercato willen vertrekken bij Anderlecht. En mogelijk krijgt hij daarvoor hulp uit Turkije. Volgens het medium Karadeniz'de Sonnokta is Trabzonspor immers concreet in de markt voor Diawara. Ook Lyon en Lecce worden genoemd, maar Trabzon zou doordrukken. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van zo'n 2 miljoen euro.

Buitenland

Arthur Theate staat nog steeds op het verlanglijstje van Fiorentina, zo meldt Il Corriere Fiorentino. La Viola wil na het seizoen nog een extra verdediger aantrekken. Daarvoor denken ze aan Theate en Jakub Kiwior, die bij Arsenal weinig aan de bak komt. Onze landgenoot wordt echter gezien als de meest haalbare optie, omdat de Gunners in januari nog stevig investeerden in de komst van de Pool.

In de zomer waren er heel wat clubs geïnteresseerd in Jonathan David, maar zij knapten toen af op de vraagprijs van 60 miljoen euro van Lille. Door zijn mindere prestaties van de voorbije maanden is de prijs van David echter gezakt en dat zorgt ervoor dat een aantal clubs hun kans ruiken. La Gazzetta dello Sport maakte gewag van interesse van AC Milan, terwijl Ekrem Konur FC Barcelona laat vallen.

Marca denkt dat de geblesseerde Vinicius Junior dit kalenderjaar al zeker niet meer in actie zal komen. Een flinke aderlating voor Real Madrid. Volgens SPORT zou het Madrileense bestuur dan ook van plan zijn om in te grijpen in januari. Zo zou Real mikken op de komst van een extra aanvaller. Mogelijk op huurbasis met aankoopoptie. Daarvoor zou men richting de Bundesliga lonken. Het vizier is onder meer gericht op Timo Werner (RB Leipzig). Leroy Sané (Bayern München) wordt eveneens genoemd, maar zijn komst is een pak onwaarschijnlijker.

Volgens 90Min zou de naam van Khvicha Kvaratskhelia met rood omcirkeld staan bij PSG. De Georgiër is één van de grote smaakmakers bij SSC Napoli en hielp de club vorig seizoen aan de landstitel. Zijn contract werd er echter nog steeds niet verlengd. Desondanks zou Napoli de jackpot verlangen, maar PSG beschikt over voldoende middelen om zelfs Napoli-voorzitter Aurelio De Laurentiis, een notoir onderhandelaar, te doen buigen.

Zal Nusa al in de winter vertrekken bij Club?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

18
18
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

154
154
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

31
31
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

64
64
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

108
108
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

133
133
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

57
57
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

303
303
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

690
690
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

165
165
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

192
192
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

369
369
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

688
688
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

254
254
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

603
603
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws