TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge ruikt jackpot, knaltransfer voor Theate'

484 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge ruikt jackpot, knaltransfer voor Theate'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Jupiler Pro League

Tajon Buchanan werd in de Italiaanse pers onlangs opnieuw nadrukkelijk gelinkt aan Internazionale. Volgens Pianeta denkt ook AC Milan nu aan de komst van de Canadees. Toch lijkt Club Brugge niet bepaald happig om straks zomaar afscheid te nemen van de 24-jarige flankspeler, die momenteel nog tot medio 2025 vastligt in Jan Breydel. Een contract dat Vincent Mannaert en co volgens La Gazzetta dello Sport zowaar graag willen openbreken.

Antonio Nusa staat hoog op het verlanglijstje van Chelsea, maar intussen zijn er wel alsmaar meer kapers op de kust, want ook stadsgenoten Tottenham en Fulham zouden erg ver willen gaan voor Nusa. Zijn prijskaartje zou daarom vandaag minstens een slordige 34 miljoen bedragen. Al hoopt Club dat die mijlpaal aan diggelen wordt geslagen door de prijs nog wat op te drijven. Bij een wintertransfer zou Blauw-Zwart volgens Football Insider in dat geval wel zeker boter bij de vis willen.

Volgens FootMercato zou Amadou Diawara in de wintermercato willen vertrekken bij Anderlecht. En mogelijk krijgt hij daarvoor hulp uit Turkije. Volgens het medium Karadeniz'de Sonnokta is Trabzonspor immers concreet in de markt voor Diawara. Ook Lyon en Lecce worden genoemd, maar Trabzon zou doordrukken. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van zo'n 2 miljoen euro.

Buitenland

Arthur Theate staat nog steeds op het verlanglijstje van Fiorentina, zo meldt Il Corriere Fiorentino. La Viola wil na het seizoen nog een extra verdediger aantrekken. Daarvoor denken ze aan Theate en Jakub Kiwior, die bij Arsenal weinig aan de bak komt. Onze landgenoot wordt echter gezien als de meest haalbare optie, omdat de Gunners in januari nog stevig investeerden in de komst van de Pool.

In de zomer waren er heel wat clubs geïnteresseerd in Jonathan David, maar zij knapten toen af op de vraagprijs van 60 miljoen euro van Lille. Door zijn mindere prestaties van de voorbije maanden is de prijs van David echter gezakt en dat zorgt ervoor dat een aantal clubs hun kans ruiken. La Gazzetta dello Sport maakte gewag van interesse van AC Milan, terwijl Ekrem Konur FC Barcelona laat vallen.

Marca denkt dat de geblesseerde Vinicius Junior dit kalenderjaar al zeker niet meer in actie zal komen. Een flinke aderlating voor Real Madrid. Volgens SPORT zou het Madrileense bestuur dan ook van plan zijn om in te grijpen in januari. Zo zou Real mikken op de komst van een extra aanvaller. Mogelijk op huurbasis met aankoopoptie. Daarvoor zou men richting de Bundesliga lonken. Het vizier is onder meer gericht op Timo Werner (RB Leipzig). Leroy Sané (Bayern München) wordt eveneens genoemd, maar zijn komst is een pak onwaarschijnlijker.

Volgens 90Min zou de naam van Khvicha Kvaratskhelia met rood omcirkeld staan bij PSG. De Georgiër is één van de grote smaakmakers bij SSC Napoli en hielp de club vorig seizoen aan de landstitel. Zijn contract werd er echter nog steeds niet verlengd. Desondanks zou Napoli de jackpot verlangen, maar PSG beschikt over voldoende middelen om zelfs Napoli-voorzitter Aurelio De Laurentiis, een notoir onderhandelaar, te doen buigen.

Zal Nusa al in de winter vertrekken bij Club?

Meest recent

'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

0
0
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

16
16
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

12
12
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

178
178
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

169
169
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

243
243
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

446
446
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

61
61
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

570
570
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

750
750
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

118
118
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

308
308
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

509
509
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

216
216
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

463
463
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

181
181
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

100
100
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

539
539
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

319
319
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1567
1567
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

103
103
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

64
64
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

509
509
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

468
468

Meer sportnieuws