TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge ruikt jackpot, knaltransfer voor Theate'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge ruikt jackpot, knaltransfer voor Theate'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Jupiler Pro League

Tajon Buchanan werd in de Italiaanse pers onlangs opnieuw nadrukkelijk gelinkt aan Internazionale. Volgens Pianeta denkt ook AC Milan nu aan de komst van de Canadees. Toch lijkt Club Brugge niet bepaald happig om straks zomaar afscheid te nemen van de 24-jarige flankspeler, die momenteel nog tot medio 2025 vastligt in Jan Breydel. Een contract dat Vincent Mannaert en co volgens La Gazzetta dello Sport zowaar graag willen openbreken.

Antonio Nusa staat hoog op het verlanglijstje van Chelsea, maar intussen zijn er wel alsmaar meer kapers op de kust, want ook stadsgenoten Tottenham en Fulham zouden erg ver willen gaan voor Nusa. Zijn prijskaartje zou daarom vandaag minstens een slordige 34 miljoen bedragen. Al hoopt Club dat die mijlpaal aan diggelen wordt geslagen door de prijs nog wat op te drijven. Bij een wintertransfer zou Blauw-Zwart volgens Football Insider in dat geval wel zeker boter bij de vis willen.

Volgens FootMercato zou Amadou Diawara in de wintermercato willen vertrekken bij Anderlecht. En mogelijk krijgt hij daarvoor hulp uit Turkije. Volgens het medium Karadeniz'de Sonnokta is Trabzonspor immers concreet in de markt voor Diawara. Ook Lyon en Lecce worden genoemd, maar Trabzon zou doordrukken. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van zo'n 2 miljoen euro.

Buitenland

Arthur Theate staat nog steeds op het verlanglijstje van Fiorentina, zo meldt Il Corriere Fiorentino. La Viola wil na het seizoen nog een extra verdediger aantrekken. Daarvoor denken ze aan Theate en Jakub Kiwior, die bij Arsenal weinig aan de bak komt. Onze landgenoot wordt echter gezien als de meest haalbare optie, omdat de Gunners in januari nog stevig investeerden in de komst van de Pool.

In de zomer waren er heel wat clubs geïnteresseerd in Jonathan David, maar zij knapten toen af op de vraagprijs van 60 miljoen euro van Lille. Door zijn mindere prestaties van de voorbije maanden is de prijs van David echter gezakt en dat zorgt ervoor dat een aantal clubs hun kans ruiken. La Gazzetta dello Sport maakte gewag van interesse van AC Milan, terwijl Ekrem Konur FC Barcelona laat vallen.

Marca denkt dat de geblesseerde Vinicius Junior dit kalenderjaar al zeker niet meer in actie zal komen. Een flinke aderlating voor Real Madrid. Volgens SPORT zou het Madrileense bestuur dan ook van plan zijn om in te grijpen in januari. Zo zou Real mikken op de komst van een extra aanvaller. Mogelijk op huurbasis met aankoopoptie. Daarvoor zou men richting de Bundesliga lonken. Het vizier is onder meer gericht op Timo Werner (RB Leipzig). Leroy Sané (Bayern München) wordt eveneens genoemd, maar zijn komst is een pak onwaarschijnlijker.

Volgens 90Min zou de naam van Khvicha Kvaratskhelia met rood omcirkeld staan bij PSG. De Georgiër is één van de grote smaakmakers bij SSC Napoli en hielp de club vorig seizoen aan de landstitel. Zijn contract werd er echter nog steeds niet verlengd. Desondanks zou Napoli de jackpot verlangen, maar PSG beschikt over voldoende middelen om zelfs Napoli-voorzitter Aurelio De Laurentiis, een notoir onderhandelaar, te doen buigen.

Zal Nusa al in de winter vertrekken bij Club?

Meest recent

Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

0
0
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

141
141
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

58
58
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

251
251
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

74
74
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

173
173
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

182
182
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

327
327
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

105
105
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

120
120
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

261
261
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

132
132
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

336
336
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

485
485
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

396
396
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

125
125
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

110
110
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

104
104
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

68
68
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

65
65
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

80
80
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

255
255
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

290
290
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

368
368

Meer sportnieuws