TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge ruikt jackpot, knaltransfer voor Theate'

484 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge ruikt jackpot, knaltransfer voor Theate'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Jupiler Pro League

Tajon Buchanan werd in de Italiaanse pers onlangs opnieuw nadrukkelijk gelinkt aan Internazionale. Volgens Pianeta denkt ook AC Milan nu aan de komst van de Canadees. Toch lijkt Club Brugge niet bepaald happig om straks zomaar afscheid te nemen van de 24-jarige flankspeler, die momenteel nog tot medio 2025 vastligt in Jan Breydel. Een contract dat Vincent Mannaert en co volgens La Gazzetta dello Sport zowaar graag willen openbreken.

Antonio Nusa staat hoog op het verlanglijstje van Chelsea, maar intussen zijn er wel alsmaar meer kapers op de kust, want ook stadsgenoten Tottenham en Fulham zouden erg ver willen gaan voor Nusa. Zijn prijskaartje zou daarom vandaag minstens een slordige 34 miljoen bedragen. Al hoopt Club dat die mijlpaal aan diggelen wordt geslagen door de prijs nog wat op te drijven. Bij een wintertransfer zou Blauw-Zwart volgens Football Insider in dat geval wel zeker boter bij de vis willen.

Volgens FootMercato zou Amadou Diawara in de wintermercato willen vertrekken bij Anderlecht. En mogelijk krijgt hij daarvoor hulp uit Turkije. Volgens het medium Karadeniz'de Sonnokta is Trabzonspor immers concreet in de markt voor Diawara. Ook Lyon en Lecce worden genoemd, maar Trabzon zou doordrukken. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van zo'n 2 miljoen euro.

Buitenland

Arthur Theate staat nog steeds op het verlanglijstje van Fiorentina, zo meldt Il Corriere Fiorentino. La Viola wil na het seizoen nog een extra verdediger aantrekken. Daarvoor denken ze aan Theate en Jakub Kiwior, die bij Arsenal weinig aan de bak komt. Onze landgenoot wordt echter gezien als de meest haalbare optie, omdat de Gunners in januari nog stevig investeerden in de komst van de Pool.

In de zomer waren er heel wat clubs geïnteresseerd in Jonathan David, maar zij knapten toen af op de vraagprijs van 60 miljoen euro van Lille. Door zijn mindere prestaties van de voorbije maanden is de prijs van David echter gezakt en dat zorgt ervoor dat een aantal clubs hun kans ruiken. La Gazzetta dello Sport maakte gewag van interesse van AC Milan, terwijl Ekrem Konur FC Barcelona laat vallen.

Marca denkt dat de geblesseerde Vinicius Junior dit kalenderjaar al zeker niet meer in actie zal komen. Een flinke aderlating voor Real Madrid. Volgens SPORT zou het Madrileense bestuur dan ook van plan zijn om in te grijpen in januari. Zo zou Real mikken op de komst van een extra aanvaller. Mogelijk op huurbasis met aankoopoptie. Daarvoor zou men richting de Bundesliga lonken. Het vizier is onder meer gericht op Timo Werner (RB Leipzig). Leroy Sané (Bayern München) wordt eveneens genoemd, maar zijn komst is een pak onwaarschijnlijker.

Volgens 90Min zou de naam van Khvicha Kvaratskhelia met rood omcirkeld staan bij PSG. De Georgiër is één van de grote smaakmakers bij SSC Napoli en hielp de club vorig seizoen aan de landstitel. Zijn contract werd er echter nog steeds niet verlengd. Desondanks zou Napoli de jackpot verlangen, maar PSG beschikt over voldoende middelen om zelfs Napoli-voorzitter Aurelio De Laurentiis, een notoir onderhandelaar, te doen buigen.

Zal Nusa al in de winter vertrekken bij Club?

Meest recent

'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

62
62
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

13
13
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

167
167
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

26
26
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

138
138
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

373
373
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

401
401
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

112
112
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

76
76
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

371
371
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

369
369
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

132
132
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

152
152
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

664
664
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

80
80
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

147
147
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

281
281
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

316
316
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

319
319
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128

Meer sportnieuws