'Club Brugge-exit Nusa in januari?'

door
'Club Brugge-exit Nusa in januari?'

Omwille van blessureleed kwam hij de laatste tijd nauwelijks nog aan spelen toe, maar dan nog staat de geruchtenmolen rond Antonio Nusa niet stil. Valt het toptalent van Club Brugge na nieuwjaar nog te bewonderen op de Belgische velden?

Afgelopen zomer stond Blauw-Zwart nog pal toen Chelsea zich in het slot van de mercato meldde met een stevig bod van naar verluidt 30 miljoen. Sindsdien lieten de steenrijke Engelsen de 18-jarige Noor volgens diverse bronnen niet meer los.

LEES OOK: STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Record van De Ketelaere

Intussen zijn er wel alsmaar meer kapers op de kust, want ook stadsgenoten Tottenham en Fulham zouden erg ver willen gaan om Nusa naar Londen te lokken. Zijn prijskaartje zou daarom vandaag minstens een slordige 34 miljoen bedragen.

Daarmee zou Nusa het record van Charles De Ketelaere benaderen, die voor ruim 36 miljoen naar AC Milan trok. Al hoopt Club dat die mijlpaal aan diggelen wordt geslagen door de prijs nog wat op te drijven. Desnoods dan toch maar in januari.

Afscheid van Nusa?

Nochtans is het in principe niet de bedoeling om Nusa dan al te laten vertrekken. Ook de winger zelf gaf een tijdje geleden nog aan dat hij het seizoen liever wou volmaken in Jan Breydel vooraleer een volgende stap te zetten in zijn carrière.

Toch valt het niet uit te sluiten dat er tijdens de wintermercato alsnog ergens reeds een akkoord uit de bus valt. Al wil Club volgens Football Insider in dat geval wel zeker boter bij de vis. Lees: middels een opbod het onderste uit de kan halen. 

Denkt u dat Nusa na nieuwjaar nog bij Club speelt?

Meest recent

Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

1
1
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

57
57
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

7
7
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

38
38
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

98
98
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

107
107
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

100
100
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

60
60
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

48
48
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

100
100
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

67
67
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

323
323
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

330
330
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

286
286
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

102
102
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

225
225
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

107
107
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

252
252
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

374
374
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

90
90
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

328
328
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

305
305

Meer sportnieuws