'Club Brugge maakt verrassende bocht in dossier-Buchanan'

937 stemmen
'Club Brugge maakt verrassende bocht in dossier-Buchanan'

Club Brugge gaat in januari ongetwijfeld op zoek naar versterking, maar ook op uitgaand gebied staat er mogelijk wat op til in Westkapelle. Vooral rond Tajon Buchanan lijkt er heel wat te bewegen.

De rechtsachter staat al langer op de verlanglijst van Inter, dat naar verluidt een nieuwe poging wil ondernemen om hem naar Milaan te lokken. Daarbij zou het wel concurrentie krijgen van stadsgenoot AC Milan én niet nader genoemde gegadigden uit de Bundesliga.

LEES OOK: Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Blijft Buchanan in Brugge?

Muziek in de oren van Blauw-Zwart, dat de kassa al hoort rinkelen. Te meer daar Buchanan de torenhoge verwachtingen nooit helemaal wist in te lossen. Ondanks zijn aandeel in de laatste landstitel staat de teller voorlopig op vijf doelpunten en 11 assists in 64 matchen.

Toch lijkt Club niet bepaald happig om straks zomaar afscheid te nemen van de 24-jarige Canadees, die momenteel nog tot medio 2025 vastligt in Jan Breydel. Een contract dat Vincent Mannaert en co volgens La Gazzetta dello Sport zowaar graag willen openbreken.

Bestuur vangt bot

Een teken dat zij alsnog een toekomst zien voor de 34-voudig international in Brugge? Of louter een manier om tijdens de onderhandelingen het onderste uit de kan te slepen? Hoe dan ook is Buchanan blijkbaar niet van plan om mee te werken aan die strategie.

Ondanks veelvuldig aandringen van het bestuur weigert hij volgens de Italiaanse krant namelijk om zijn kribbel te zetten. Eerder klonk het reeds dat er afgelopen zomer concrete afspraken werden gemaakt over een eventuele transfer. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Club kan best zo snel mogelijk cashen op Buchanan

Meest recent

Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Het hield Dender met 0-0 ...

44
44
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

269
269
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

14
14
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

122
122
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

135
135
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

191
191
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

112
112
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

99
99
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

163
163
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

116
116
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

49
49
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

487
487
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

85
85
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

42
42
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

236
236
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

195
195
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

437
437
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

366
366
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

98
98
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

66
66
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

201
201
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

182
182
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

68
68
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

464
464

Meer sportnieuws