‘Anderlecht slaat toe met 'eersteklas' miljoenentransfer’

674
‘Anderlecht slaat toe met 'eersteklas' miljoenentransfer’

Anderlecht is op zoek naar een toekomstgerichte en betaalbare high potential als mogelijke back-up voor Jan Vertonghen en Zeno Debast. De Brusselaars tonen interesse in Nathaniel Adjei van Hammarby, een veelbelovende Ghanees die zowel als centrale verdediger als rechtsback kan spelen.

Met een geschatte transferprijs van 3,5 tot 4 miljoen euro lijkt Adjei wel een dure optie voor Anderlecht.

LEES OOK: Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

Club Brugge wil brand blussen, Anderlecht denkt toekomstgericht

Club Brugge en Anderlecht staan voor een belangrijke zoektocht naar centrale verdedigers tijdens de komende wintermercato. Blauw-Zwart heeft zijn zinnen gezet op een directe versterking op korte termijn voor de defensie en overweegt Pascal Struijk van Leeds United als een mogelijke aanwinst.

Club hoopt op een speler die onmiddellijk een meerwaarde kan bieden. Anderlecht daarentegen kijkt meer naar de toekomst en is op zoek naar een back-up voor Jan Vertonghen en Zeno Debast voor de rest van het seizoen.

RSCA zoekt een jong talent dat in de schaduw van deze ervaren spelers kan rijpen en zich geleidelijk aan kan aanpassen aan de werking in Brussel.

Anderlecht bereidt wissel van de wacht voor

De beslissing van de 35-jarige Jan Vertonghen om al dan niet door te gaan met voetballen na dit seizoen hangt nog in de lucht, aangezien zijn contract bij Anderlecht afloopt.

Hij zal in maart of april een besluit nemen over zijn toekomst, en eventuele contractverlenging zal waarschijnlijk gepaard gaan met verminderde voorwaarden, gezien zijn huidige salaris van 1,5 miljoen euro netto per jaar bij Anderlecht.

Ook de toekomst van Zeno Debast bij Anderlecht is onzeker. De 20-jarige verdediger staat in de belangstelling van Eintracht Frankfurt, AC Milan en Newcastle United. Geïnteresseerde clubs zullen echter moeten overwegen of ze bereid zijn de gevraagde richtprijs van 15 miljoen euro, of zelfs de 'droomprijs' van 20 miljoen euro, te betalen.

Anderlecht zoekt betaalbare high potential

Anderlecht is actief op zoek naar een high potential voor de centrale verdediging, maar de club zal geen gekke dingen ondernemen op de transfermarkt. “Een en ander zal ook afhangen van de prijs, want er moeten ook geen buitensporige zaken worden verwacht”, stelde Het Nieuwsblad al.

In deze optiek wordt Anderlecht in verband gebracht met Nathaniel Adjei van Hammarby. De 21-jarige Ghanees is een rechtspoot die zowel als centrale verdediger als rechtsback uit de voeten kan.

Dit seizoen heeft Adjei bijna de helft van zijn speeltijd doorgebracht als linker centrale verdediger bij Hammarby. De jonge en veelbelovende belofte-international zou daarmee direct dienst kunnen doen als een rechtstreekse back-up voor zowel Jan Vertonghen als Zeno Debast.

Stevige richtprijs voor Anderlecht: 3,5 tot 4 miljoen euro

Nathaniel Adjei maakt een indrukwekkend seizoen door bij Hammarby, waarmee hij de interesse heeft gewekt van niet alleen Anderlecht, maar ook van Celtic, Rangers FC, Leeds United, Sunderland, Queens Park Rangers, Middlesbrough, Preston North End, Bologna en … Standard.

Hammarby zou Adjei beschikbaar stellen voor een uitleenbeurt in januari, aangezien het seizoen in Zweden reeds afgelopen is. Na deze eventuele uitleenperiode, met of zonder aankoopoptie, zou een definitieve transfer bespreekbaar zijn.

De geschatte prijs voor Adjei wordt rond de 3,5 tot 4 miljoen euro gesteld. Dit is een betaalbaar bedrag voor Anderlecht, maar ook zeker niet goedkoop.

Deze richtprijs valt zelfs in lijn met de grootte van de drie duurste zomertransfers van RSC Anderlecht dit seizoen: Kasper Dolberg (5 miljoen euro), Luis Vazquez (4,5 miljoen euro) en Thorgan Hazard (4 miljoen euro).

Adjei wordt een ‘eersteklas verdediger’

Marti Cifuentes, voormalig coach van Hammarby en momenteel werkzaam bij Queens Park Rangers, voorspelt een veelbelovende toekomst voor Nathanael Adjei.

“Hij zal zich, naar mijn mening, ontwikkelen tot een eersteklas verdediger. We weten welk talent we in handen hebben, omdat hij al enkele glimpen heeft laten zien van een eersteklas voetballer te zijn.”

Jesper Jansson, de sportief directeur van Hammarby, heeft ook zijn lof geuit voor Adjei. “Hij heeft zich enorm goed ontwikkeld bij de club. Hij is een centrale verdediger met enorm veel potentieel en hij is erg veelbelovend voor de toekomst.”

Dit seizoen was Adjei een van de meest opvallende spelers bij Hammarby. Met zijn imposante gestalte van 1 meter 91 en brede schouders is de 21-jarige een krachtige en fysiek sterke centrale verdediger. Daarnaast is hij ook bedrijven in het balbezit.

Anderlecht moet Adjei halen

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

0
0
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

21
21
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

24
24
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

46
46
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

16
16
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

108
108
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

103
103
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

139
139
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

184
184
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

76
76
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

42
42
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

194
194
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

96
96
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

172
172
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

191
191
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

403
403
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

271
271
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

234
234
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1012
1012
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

414
414
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws