Martinez en Portugal weten niet wat ze zien: "Een voorbeeld"

door
Martinez en Portugal weten niet wat ze zien:

Roberto Martinez doet het fantastisch bij Portugal. De Portugezen spelen aanvallend voetbal en werkten een foutloze reeks af in de kwalificatiecampagne voor het EK. De Spaanse trainer van Portugal was achteraf lyrisch voor een van zijn absolute smaakmakers.

Martinez kreeg de nodige kritiek in Portugal, en ook in België, dat hij Cristiano Ronaldo na het mislukte WK opriep. De coach haalde zijn gelijk, want CR7 is nog steeds de beste aanvaller van het land. Hij bewees dat de afgelopen maanden. 

LEES OOK: Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ronaldo schittert bij Portugal

Ronaldo scoorde 10 keer in 10 duels en deelde ook nog eens 2 assists uit. Portugal haalde dus een 30 op 30 en ze scoorden in totaal maar liefst 36 keer. Ze incasseerden ook amper 2 tegengoals. Enkel Slowakije scoorde tegen hen.

Martinez was achteraf lovend voor Ronaldo. CR7 is en blijft een fenomeen. De lofzang van de voormalige coach van de Rode Duivels is dan ook terecht.

Lof voor Martinez

"Het is voor mij lastig uit te leggen hoe een speler die 38 jaar oud is en meer interlands heeft gespeeld dan wie dan ook ter wereld, nog steeds de honger van een achttienjarige heeft. Dat werkt aanstekelijk in de kleedkamer. Hij is een voorbeeld voor iedereen, het is geweldig om een speler te hebben met zijn ervaring", verklaarde hij.

Bruno Fernandes had ook lof voor Martinez. "Hij heeft nieuwe ideeën gebracht, dat werkt en we zijn blij. Nu moeten we vooruit kijken. Het was onder Mister Fernando niet allemaal slecht en het is nu ook niet perfect. We weten dat perfectie niet bestaat, maar we willen de perfectie wel benaderen."

Is Portugal een topfavoriet voor het EK?

Meest recent

Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

56
56
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

121
121
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

62
62
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

25
25
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

86
86
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

44
44
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

56
56
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

117
117
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

553
553
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

81
81
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

160
160
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

182
182
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

221
221
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

111
111
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

40
40
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

108
108
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

74
74
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

33
33
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

169
169
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

311
311
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

135
135
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

421
421
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

51
51
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

221
221
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68

Meer sportnieuws