Martinez en Portugal weten niet wat ze zien: "Een voorbeeld"

909 stemmen
Martinez en Portugal weten niet wat ze zien:

Roberto Martinez doet het fantastisch bij Portugal. De Portugezen spelen aanvallend voetbal en werkten een foutloze reeks af in de kwalificatiecampagne voor het EK. De Spaanse trainer van Portugal was achteraf lyrisch voor een van zijn absolute smaakmakers.

Martinez kreeg de nodige kritiek in Portugal, en ook in België, dat hij Cristiano Ronaldo na het mislukte WK opriep. De coach haalde zijn gelijk, want CR7 is nog steeds de beste aanvaller van het land. Hij bewees dat de afgelopen maanden. 

Ronaldo schittert bij Portugal

Ronaldo scoorde 10 keer in 10 duels en deelde ook nog eens 2 assists uit. Portugal haalde dus een 30 op 30 en ze scoorden in totaal maar liefst 36 keer. Ze incasseerden ook amper 2 tegengoals. Enkel Slowakije scoorde tegen hen.

Martinez was achteraf lovend voor Ronaldo. CR7 is en blijft een fenomeen. De lofzang van de voormalige coach van de Rode Duivels is dan ook terecht.

Lof voor Martinez

"Het is voor mij lastig uit te leggen hoe een speler die 38 jaar oud is en meer interlands heeft gespeeld dan wie dan ook ter wereld, nog steeds de honger van een achttienjarige heeft. Dat werkt aanstekelijk in de kleedkamer. Hij is een voorbeeld voor iedereen, het is geweldig om een speler te hebben met zijn ervaring", verklaarde hij.

Bruno Fernandes had ook lof voor Martinez. "Hij heeft nieuwe ideeën gebracht, dat werkt en we zijn blij. Nu moeten we vooruit kijken. Het was onder Mister Fernando niet allemaal slecht en het is nu ook niet perfect. We weten dat perfectie niet bestaat, maar we willen de perfectie wel benaderen."

Is Portugal een topfavoriet voor het EK?

Meest recent

De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

47
47
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

56
56
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

128
128
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

92
92
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

209
209
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

127
127
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

110
110
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

351
351
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

102
102
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

280
280
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

120
120
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

257
257
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

222
222
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

295
295
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

123
123
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

236
236
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1174
1174
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

522
522
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

262
262
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

272
272
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

452
452
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

352
352
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

81
81
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

294
294

Meer sportnieuws