Martinez en Portugal weten niet wat ze zien: "Een voorbeeld"

door
Martinez en Portugal weten niet wat ze zien:

Roberto Martinez doet het fantastisch bij Portugal. De Portugezen spelen aanvallend voetbal en werkten een foutloze reeks af in de kwalificatiecampagne voor het EK. De Spaanse trainer van Portugal was achteraf lyrisch voor een van zijn absolute smaakmakers.

Martinez kreeg de nodige kritiek in Portugal, en ook in België, dat hij Cristiano Ronaldo na het mislukte WK opriep. De coach haalde zijn gelijk, want CR7 is nog steeds de beste aanvaller van het land. Hij bewees dat de afgelopen maanden. 

LEES OOK: Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ronaldo schittert bij Portugal

Ronaldo scoorde 10 keer in 10 duels en deelde ook nog eens 2 assists uit. Portugal haalde dus een 30 op 30 en ze scoorden in totaal maar liefst 36 keer. Ze incasseerden ook amper 2 tegengoals. Enkel Slowakije scoorde tegen hen.

Martinez was achteraf lovend voor Ronaldo. CR7 is en blijft een fenomeen. De lofzang van de voormalige coach van de Rode Duivels is dan ook terecht.

Lof voor Martinez

"Het is voor mij lastig uit te leggen hoe een speler die 38 jaar oud is en meer interlands heeft gespeeld dan wie dan ook ter wereld, nog steeds de honger van een achttienjarige heeft. Dat werkt aanstekelijk in de kleedkamer. Hij is een voorbeeld voor iedereen, het is geweldig om een speler te hebben met zijn ervaring", verklaarde hij.

Bruno Fernandes had ook lof voor Martinez. "Hij heeft nieuwe ideeën gebracht, dat werkt en we zijn blij. Nu moeten we vooruit kijken. Het was onder Mister Fernando niet allemaal slecht en het is nu ook niet perfect. We weten dat perfectie niet bestaat, maar we willen de perfectie wel benaderen."

Is Portugal een topfavoriet voor het EK?

Meest recent

Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

0
0
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

5
5
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

7
7
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

19
19
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

89
89
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

88
88
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

76
76
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

153
153
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

42
42
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

82
82
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

35
35
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

194
194
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

142
142
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

172
172
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

58
58
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

82
82
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

617
617
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

405
405
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

610
610
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

434
434
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

321
321
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

133
133
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

121
121
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

394
394
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

196
196

Meer sportnieuws