'Eden Hazard weigerde duizelingwekkend bod'

911
'Eden Hazard weigerde duizelingwekkend bod'

Eden Hazard deed onlangs nog eens van zich spreken door plots op te duiken op de training van het jeugdploegje van zijn oudste zoon Yannis. De 32-jarige ex-Rode Duivel kondigde in oktober aan dat hij er de brui aan gaf als profvoetballer na een carrière van zestien jaar.

In de zomer had Hazard zijn nog één jaar lopende contract bij Real Madrid laten ontbinden. Daarna nam hij nog enkele maanden de tijd om de knoop door te hakken en af te wachten of er eventueel nog een interessante aanbieding binnenkwam. Maar niemand kon Hazard nog overtuigen.

Hazard wees jaarloon van meer dan 50 miljoen af

Maar aanbiedingen waren er wel degelijk. Duizelingwekkende aanbiedingen zelfs. Zo werd eerder al gemeld dat Hazard één van de vele vedetten was die benaderd werd door Saudi-Arabië. Zijn ex-ploegmaat John Obi Mikel onthult daarover nu enkele opmerkelijke details.

In de podcast Vibe with Five met Rio Ferdinand onthulde Mikel wat Hazard hem in de zomer vertelde. "Moet ik nu naar Saudi-Arabië gaan? Ik kan er 1 miljoen per week verdienen, maar wat dan? Ik heb twee of drie aanbiedingen om naar Saudi-Arabië te gaan", zou Hazard gezegd hebben.

Hazard heeft geld genoeg

Uiteindelijk werd het toch een 'njet voor Hazard. "Hij zei me: 'Mikel, ik heb veel geld. Je weet hoe ik leef. Ik geef niet zoveel geld uit. Dus nu heb ik genoeg geld om met mijn familie te kunnen leven en mijn kinderen op te kunnen voeden'", aldus Mikel.

Geld was nooit de grootste drijfveer voor Hazard. Veeleer dan te voetballen voor centen of glorie, wou de sierlijke aanvaller vooral plezier maken. Soms tot grote ergernis van ploegmaats, die al meermaals onthullingen deden over zijn geringe trainingsarbeid. Voor de liefhebber was Hazard echter altijd een lust voor het oog, tot blessures op het einde van zijn carrière roet in het eten gooiden.

Had Hazard moeten ingaan op die aanbieding?

Meest recent

Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

3
3
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

5
5
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

43
43
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

48
48
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

20
20
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

111
111
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

26
26
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

82
82
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

550
550
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

374
374
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

100
100
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

78
78
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

216
216
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

505
505
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

86
86
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

197
197
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

60
60
Verschaeren verklaart transfer: "Hadden goede band bij RSCA"

Yari Verschaeren tekende voor drie jaar bij Sampdoria. Een grote club die is afgegleden, maar terug ...

210
210
Standard en Henry woedend na bizar 'transferspelletje'

Wat is er precies gebeurd met Thomas Henry? De 32-jarige Franse aanvaller van Standard leek deze ...

100
100
Boskamp ziet zorgelijke situatie bij Belgische topclub

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal nog op de voet. 'Bossie' doet dit als analist bij Het ...

225
225
“Burgess? Ik ben niet meteen de grootste fan"

Union SG heeft het achteraan knap lastig sinds Christian Burgess vertrok. De nul houden is plots een ...

73
73
'Lommel SK stunt met transfer bij Ajax'

Lommel SK opende het seizoen met een gelijkspel tegen STVV en dat was dus een zeer goed begin. De ...

79
79
Jonckheere telt af: "De man die we zochten"

KV Kortrijk speelde vorige week verdienstelijk, maar verloor kansloos van Club Brugge. De Kerels ...

232
232
Boskamp over ‘megatransfer': "Natte droom van elke RSCA-fan"

Romelu Lukaku is officieel een speler van Fenerbahçe. Johan Boskamp hoopt dat de 33-jarige ...

413
413
Patro Eisden casht én broedt op plannetje

Patro Eisden verkocht Leandro Rousseau aan La Louvière. Een zeer goede transfer voor beide ...

38
38

Meer sportnieuws