'Eden Hazard weigerde duizelingwekkend bod'

door
'Eden Hazard weigerde duizelingwekkend bod'

Eden Hazard deed onlangs nog eens van zich spreken door plots op te duiken op de training van het jeugdploegje van zijn oudste zoon Yannis. De 32-jarige ex-Rode Duivel kondigde in oktober aan dat hij er de brui aan gaf als profvoetballer na een carrière van zestien jaar.

In de zomer had Hazard zijn nog één jaar lopende contract bij Real Madrid laten ontbinden. Daarna nam hij nog enkele maanden de tijd om de knoop door te hakken en af te wachten of er eventueel nog een interessante aanbieding binnenkwam. Maar niemand kon Hazard nog overtuigen.

LEES OOK: Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

Hazard wees jaarloon van meer dan 50 miljoen af

Maar aanbiedingen waren er wel degelijk. Duizelingwekkende aanbiedingen zelfs. Zo werd eerder al gemeld dat Hazard één van de vele vedetten was die benaderd werd door Saudi-Arabië. Zijn ex-ploegmaat John Obi Mikel onthult daarover nu enkele opmerkelijke details.

In de podcast Vibe with Five met Rio Ferdinand onthulde Mikel wat Hazard hem in de zomer vertelde. "Moet ik nu naar Saudi-Arabië gaan? Ik kan er 1 miljoen per week verdienen, maar wat dan? Ik heb twee of drie aanbiedingen om naar Saudi-Arabië te gaan", zou Hazard gezegd hebben.

Hazard heeft geld genoeg

Uiteindelijk werd het toch een 'njet voor Hazard. "Hij zei me: 'Mikel, ik heb veel geld. Je weet hoe ik leef. Ik geef niet zoveel geld uit. Dus nu heb ik genoeg geld om met mijn familie te kunnen leven en mijn kinderen op te kunnen voeden'", aldus Mikel.

Geld was nooit de grootste drijfveer voor Hazard. Veeleer dan te voetballen voor centen of glorie, wou de sierlijke aanvaller vooral plezier maken. Soms tot grote ergernis van ploegmaats, die al meermaals onthullingen deden over zijn geringe trainingsarbeid. Voor de liefhebber was Hazard echter altijd een lust voor het oog, tot blessures op het einde van zijn carrière roet in het eten gooiden.

Had Hazard moeten ingaan op die aanbieding?

Meest recent

Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

15
15
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

54
54
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

76
76
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

49
49
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

233
233
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

332
332
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

105
105
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

325
325
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

420
420
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

265
265
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

82
82
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

71
71
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

63
63
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

140
140
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

229
229
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

317
317
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

359
359
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

131
131
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

130
130
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

717
717
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

245
245
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

811
811
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

253
253
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

154
154
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

181
181

Meer sportnieuws