'Eden Hazard weigerde duizelingwekkend bod'

door
'Eden Hazard weigerde duizelingwekkend bod'

Eden Hazard deed onlangs nog eens van zich spreken door plots op te duiken op de training van het jeugdploegje van zijn oudste zoon Yannis. De 32-jarige ex-Rode Duivel kondigde in oktober aan dat hij er de brui aan gaf als profvoetballer na een carrière van zestien jaar.

In de zomer had Hazard zijn nog één jaar lopende contract bij Real Madrid laten ontbinden. Daarna nam hij nog enkele maanden de tijd om de knoop door te hakken en af te wachten of er eventueel nog een interessante aanbieding binnenkwam. Maar niemand kon Hazard nog overtuigen.

Hazard wees jaarloon van meer dan 50 miljoen af

Maar aanbiedingen waren er wel degelijk. Duizelingwekkende aanbiedingen zelfs. Zo werd eerder al gemeld dat Hazard één van de vele vedetten was die benaderd werd door Saudi-Arabië. Zijn ex-ploegmaat John Obi Mikel onthult daarover nu enkele opmerkelijke details.

In de podcast Vibe with Five met Rio Ferdinand onthulde Mikel wat Hazard hem in de zomer vertelde. "Moet ik nu naar Saudi-Arabië gaan? Ik kan er 1 miljoen per week verdienen, maar wat dan? Ik heb twee of drie aanbiedingen om naar Saudi-Arabië te gaan", zou Hazard gezegd hebben.

Hazard heeft geld genoeg

Uiteindelijk werd het toch een 'njet voor Hazard. "Hij zei me: 'Mikel, ik heb veel geld. Je weet hoe ik leef. Ik geef niet zoveel geld uit. Dus nu heb ik genoeg geld om met mijn familie te kunnen leven en mijn kinderen op te kunnen voeden'", aldus Mikel.

Geld was nooit de grootste drijfveer voor Hazard. Veeleer dan te voetballen voor centen of glorie, wou de sierlijke aanvaller vooral plezier maken. Soms tot grote ergernis van ploegmaats, die al meermaals onthullingen deden over zijn geringe trainingsarbeid. Voor de liefhebber was Hazard echter altijd een lust voor het oog, tot blessures op het einde van zijn carrière roet in het eten gooiden.

Had Hazard moeten ingaan op die aanbieding?

Meest recent

Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

121
121
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

141
141
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

71
71
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

196
196
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

62
62
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

91
91
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

96
96
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

237
237
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

77
77
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

55
55
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

60
60
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

70
70
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

53
53
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

516
516
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

147
147
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

122
122
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

394
394
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

62
62
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

547
547
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

612
612
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

124
124
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

344
344
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

313
313
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

332
332

Meer sportnieuws