'Eden Hazard weigerde duizelingwekkend bod'

door
'Eden Hazard weigerde duizelingwekkend bod'

Eden Hazard deed onlangs nog eens van zich spreken door plots op te duiken op de training van het jeugdploegje van zijn oudste zoon Yannis. De 32-jarige ex-Rode Duivel kondigde in oktober aan dat hij er de brui aan gaf als profvoetballer na een carrière van zestien jaar.

In de zomer had Hazard zijn nog één jaar lopende contract bij Real Madrid laten ontbinden. Daarna nam hij nog enkele maanden de tijd om de knoop door te hakken en af te wachten of er eventueel nog een interessante aanbieding binnenkwam. Maar niemand kon Hazard nog overtuigen.

Hazard wees jaarloon van meer dan 50 miljoen af

Maar aanbiedingen waren er wel degelijk. Duizelingwekkende aanbiedingen zelfs. Zo werd eerder al gemeld dat Hazard één van de vele vedetten was die benaderd werd door Saudi-Arabië. Zijn ex-ploegmaat John Obi Mikel onthult daarover nu enkele opmerkelijke details.

In de podcast Vibe with Five met Rio Ferdinand onthulde Mikel wat Hazard hem in de zomer vertelde. "Moet ik nu naar Saudi-Arabië gaan? Ik kan er 1 miljoen per week verdienen, maar wat dan? Ik heb twee of drie aanbiedingen om naar Saudi-Arabië te gaan", zou Hazard gezegd hebben.

Hazard heeft geld genoeg

Uiteindelijk werd het toch een 'njet voor Hazard. "Hij zei me: 'Mikel, ik heb veel geld. Je weet hoe ik leef. Ik geef niet zoveel geld uit. Dus nu heb ik genoeg geld om met mijn familie te kunnen leven en mijn kinderen op te kunnen voeden'", aldus Mikel.

Geld was nooit de grootste drijfveer voor Hazard. Veeleer dan te voetballen voor centen of glorie, wou de sierlijke aanvaller vooral plezier maken. Soms tot grote ergernis van ploegmaats, die al meermaals onthullingen deden over zijn geringe trainingsarbeid. Voor de liefhebber was Hazard echter altijd een lust voor het oog, tot blessures op het einde van zijn carrière roet in het eten gooiden.

Had Hazard moeten ingaan op die aanbieding?

Meest recent

Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

5
5
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

35
35
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

126
126
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

150
150
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

61
61
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

203
203
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

77
77
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

253
253
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

64
64
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

37
37
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

75
75
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

319
319
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

296
296
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

27
27
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

173
173
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

211
211
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

404
404
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

305
305
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

29
29
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

436
436
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

90
90
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

23
23
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

201
201
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

80
80
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

101
101

Meer sportnieuws