'Eden Hazard weigerde duizelingwekkend bod'

911 stemmen
'Eden Hazard weigerde duizelingwekkend bod'

Eden Hazard deed onlangs nog eens van zich spreken door plots op te duiken op de training van het jeugdploegje van zijn oudste zoon Yannis. De 32-jarige ex-Rode Duivel kondigde in oktober aan dat hij er de brui aan gaf als profvoetballer na een carrière van zestien jaar.

In de zomer had Hazard zijn nog één jaar lopende contract bij Real Madrid laten ontbinden. Daarna nam hij nog enkele maanden de tijd om de knoop door te hakken en af te wachten of er eventueel nog een interessante aanbieding binnenkwam. Maar niemand kon Hazard nog overtuigen.

Hazard wees jaarloon van meer dan 50 miljoen af

Maar aanbiedingen waren er wel degelijk. Duizelingwekkende aanbiedingen zelfs. Zo werd eerder al gemeld dat Hazard één van de vele vedetten was die benaderd werd door Saudi-Arabië. Zijn ex-ploegmaat John Obi Mikel onthult daarover nu enkele opmerkelijke details.

In de podcast Vibe with Five met Rio Ferdinand onthulde Mikel wat Hazard hem in de zomer vertelde. "Moet ik nu naar Saudi-Arabië gaan? Ik kan er 1 miljoen per week verdienen, maar wat dan? Ik heb twee of drie aanbiedingen om naar Saudi-Arabië te gaan", zou Hazard gezegd hebben.

Hazard heeft geld genoeg

Uiteindelijk werd het toch een 'njet voor Hazard. "Hij zei me: 'Mikel, ik heb veel geld. Je weet hoe ik leef. Ik geef niet zoveel geld uit. Dus nu heb ik genoeg geld om met mijn familie te kunnen leven en mijn kinderen op te kunnen voeden'", aldus Mikel.

Geld was nooit de grootste drijfveer voor Hazard. Veeleer dan te voetballen voor centen of glorie, wou de sierlijke aanvaller vooral plezier maken. Soms tot grote ergernis van ploegmaats, die al meermaals onthullingen deden over zijn geringe trainingsarbeid. Voor de liefhebber was Hazard echter altijd een lust voor het oog, tot blessures op het einde van zijn carrière roet in het eten gooiden.

Had Hazard moeten ingaan op die aanbieding?

Meest recent

'AA Gent eist waanzinnig prijskaartje: 15 miljoen'

Bij AA Gent wisten ze deze zomer al verrassend goed te boeren op de transfermarkt na een ...

2
2
Van Gucht schiet dubbel raak: reporter verbouwereerd

Ruben Van Gucht heeft opnieuw van zich laten spreken. De sportjournalist zorgde de voorbije uren ...

5
5
'Guardiola hakt knoop door over Italiaans aanbod'

Na het WK kiezen heel wat landen voor een nieuwe bondscoach en daarbij worden heel wat kleppers ...

10
10
'Club voegt daad bij woord: megabod naar prullenmand'

Bij Club Brugge wordt het nog een zeer bewogen transferzomer. Donderdag veegde het al het Belgische ...

222
222
'Eindelijk nieuwe T1: Antwerp mikt op bekende naam'

Twee weken voor de start van het nieuwe seizoen heeft Antwerp nog altijd geen trainer. De Great Old ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Bekende assistenten Van Bommel, Club houdt sterkhouders'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

142
142
Frustraties lopen hoog op bij Anderlecht-nieuweling

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgetrapt met een Europees gelijkspel tegen Hammarby. Paars-Wit had ...

260
260
Ajax-legende zet Mika Godts ferm op zijn plek

Mika Godts kende afgelopen seizoen een topseizoen bij Ajax. Toch nam gewezen bondscoach Rudi Garcia ...

42
42
Jürgen Klopp is terug: Duitsland heeft topcoach binnen

Jürgen Klopp zal binnenkort weer naast het veld te zien zijn. De topcoach nam een tijdje ...

68
68
Marco Kana briest na gelijkspel Anderlecht: “Pijnlijk…”

RSC Anderlecht leek op weg naar zege tegen het Zweedse Hammarby in de voorrondes van de Europa ...

203
203
‘Club Brugge gaat vol voor stunt: stevig miljoenenbod’

Club Brugge is op de zomermercato naarstig op zoek naar versterkingen. Blauw-Zwart dreigt nog enkele ...

523
523
Matchfixing op WK? Onder meer zaak-Balogun genoemd

Het WK zit erop en met Spanje kregen we uiteindelijk een verdiende wereldkampioen. Globaal gezien ...

150
150
'Nieuwe transfer in aantocht voor Vermeeren'

Hij moest de toekomst van het Belgische voetbal worden en mocht in 2024 nog mee naar het EK, maar ...

196
196
'Union greep naast WK-ganger'

Union heeft al een zeer drukke transferzomer achter de rug. Het haalde tot dusver al zeven nieuwe ...

56
56
'Standard wacht nog steeds op miljoenenbod'

Bij Standard zagen we deze zomer al de nodige beweging. De teller staat tot dusver op zes nieuwe ...

245
245
'Sibierski schrapt target, Anderlecht vreest vertrekker'

Anderlecht begon donderdagavond aan zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel op het veld van Hammarby in ...

583
583
'Van der Brempt plots onderwerp van miljoenenstrijd'

In de nabije toekomst zal Mark van Bommel - of wie er ook bondscoach wordt - een nieuwe rechtsachter ...

106
106
Zulte Waregem bevestigt uitgaande miljoenentransfer

Bij Zulte Waregem heeft de kassa deze zomer al stevig gerinkeld. Al vroeg in de zomer wisten ze ...

72
72
De Ketelaere te koop: monsterbedrag zet Italië op stelten

Charles De Ketelaere zette zich op het WK stevig in de kijker. Atalanta wil daar nu maximaal van ...

402
402
'Overmars in actie: 2 dossiers bovenaan Antwerp-stapel'

Twee weken voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League ligt er bij Antwerp nog altijd ...

625
625
Khalaili spreekt voor eerst na gemiste toptransfer

Union hoopt deze zomer zijn transferrecord te breken en dat leek even ook te gaan gebeuren. Anan ...

77
77
Vitor Bruno belooft: "We kunnen nog beter dan dit"

Voor Anderlecht heeft de seizoensopener niet het gehoopte resultaat opgeleverd. Paars-Wit leek lange ...

402
402
De Mil benoemt positieve punten na ontgoochelend resultaat

De intrede van de Belgische clubs op het Europese toneel heeft donderdagavond geen succes gebracht. ...

175
175
Frisse wind in Anderlecht: nieuwkomers maken indruk

Met z'n tienen slaagde RSC Anderlecht er niet in om de zege over de sleep te trekken tegen Hammarby, ...

440
440
Van Bommel onder vuur: eerste actie als bondscoach bekend

Nog voor hij officieel is aangesteld als bondsocach van de Rode Duivels, bevindt Mark van Bommel ...

1334
1334

Meer sportnieuws