TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prijskaartje Nusa, RSCA-speler wil weg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prijskaartje Nusa, RSCA-speler wil weg'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt van plan om het Belgische transferrecord weldra weer aan diggelen te slaan. Ondanks zijn blessures van de voorbije maanden blijft Antonio Nusa immers zeer gegeerd. Het 18-jarige goudhaantje verschijnt nu ook op het verlanglijstje van Tottenham en dat doet Club dromen van een recordbedrag. Ze zouden een prijskaartje van maar liefst 34 miljoen euro bepaald hebben.

Bij Anderlecht dringt één speler al zeker aan op een vertrek in januari. Amadou Diawara verloor zijn basisplaats na de komst van Delaney en Rits en wil daarom andere oorden opzoeken. De Guineeër zou mikken op een transfer naar de Premier League, Ligue 1 of Bundesliga, maar dat lijkt moeilijk te worden. Een transfer zou Anderlecht wel goed uitkomen, want Diawara is één van de grootverdieners in de selectie.

Standard maakt van de interlandbreak gebruik om zijn staf grondig te herschikken. Carl Hoefkens kreeg al het gezelschap van Bernd Thijs als nieuwe T2 en hij zou weldra nog een nieuwe assistent mogen verwelkomen. Standard maakt immers werk van een terugkeer van José Jeunechamps, die al in twee eerdere periodes op Sclessin aan de slag was. Momenteel is Jeunechamps nog assistent van Timmy Simons bij Dender.

Buitenland

Inter Miami haalde in de zomer al stevig uit met de komst van Lionel Messi, Sergio Busquets en Jordi Alba, maar eigenaar David Beckham lijkt nog meer sterren te willen halen. Luis Suarez werd al genoemd en nu zou Miami ook werk maken van de komst van David de Gea. De Spaanse doelman zit nog steeds zonder club nadat hij in de zomer geen nieuw contract kreeg bij Man Utd.

Arsenal lijkt van plan om zich in januari ook nog te versterken. Mikel Arteta zou vooral om een extra middenvelder vragen en daarvoor verschijnt nu een opmerkelijke optie. Arsenal zou namelijk Ruben Neves terug naar de Premier League willen halen, amper zes maanden nadat de Portugees Wolves verruilde voor een monstercontract bij het Saudische Al-Hilal.

Voor Rode Duivel Amadou Onana lijkt een wintertransfer ook niet uitgesloten. De financiële situatie van Everton oogt immers dramatisch en de club moet in januari mogelijk enkele sterkhouders verkopen om het hoofd boven water te kunnen houden. Van die situatie zou Manchester United willen profiteren door onze 22-jarige landgenoot binnen te halen.

Is 34 miljoen een realistisch bedrag voor Nusa?

Meest recent

Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

46
46
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

12
12
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

92
92
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

23
23
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

33
33
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

107
107
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

34
34
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

112
112
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

314
314
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

44
44
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

470
470
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

93
93
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

218
218
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

99
99
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

474
474
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

168
168
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

67
67
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

328
328
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

300
300
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

158
158
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

171
171
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

116
116
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

199
199
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

23
23
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

425
425

Meer sportnieuws