TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prijskaartje Nusa, RSCA-speler wil weg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prijskaartje Nusa, RSCA-speler wil weg'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt van plan om het Belgische transferrecord weldra weer aan diggelen te slaan. Ondanks zijn blessures van de voorbije maanden blijft Antonio Nusa immers zeer gegeerd. Het 18-jarige goudhaantje verschijnt nu ook op het verlanglijstje van Tottenham en dat doet Club dromen van een recordbedrag. Ze zouden een prijskaartje van maar liefst 34 miljoen euro bepaald hebben.

Bij Anderlecht dringt één speler al zeker aan op een vertrek in januari. Amadou Diawara verloor zijn basisplaats na de komst van Delaney en Rits en wil daarom andere oorden opzoeken. De Guineeër zou mikken op een transfer naar de Premier League, Ligue 1 of Bundesliga, maar dat lijkt moeilijk te worden. Een transfer zou Anderlecht wel goed uitkomen, want Diawara is één van de grootverdieners in de selectie.

Standard maakt van de interlandbreak gebruik om zijn staf grondig te herschikken. Carl Hoefkens kreeg al het gezelschap van Bernd Thijs als nieuwe T2 en hij zou weldra nog een nieuwe assistent mogen verwelkomen. Standard maakt immers werk van een terugkeer van José Jeunechamps, die al in twee eerdere periodes op Sclessin aan de slag was. Momenteel is Jeunechamps nog assistent van Timmy Simons bij Dender.

Buitenland

Inter Miami haalde in de zomer al stevig uit met de komst van Lionel Messi, Sergio Busquets en Jordi Alba, maar eigenaar David Beckham lijkt nog meer sterren te willen halen. Luis Suarez werd al genoemd en nu zou Miami ook werk maken van de komst van David de Gea. De Spaanse doelman zit nog steeds zonder club nadat hij in de zomer geen nieuw contract kreeg bij Man Utd.

Arsenal lijkt van plan om zich in januari ook nog te versterken. Mikel Arteta zou vooral om een extra middenvelder vragen en daarvoor verschijnt nu een opmerkelijke optie. Arsenal zou namelijk Ruben Neves terug naar de Premier League willen halen, amper zes maanden nadat de Portugees Wolves verruilde voor een monstercontract bij het Saudische Al-Hilal.

Voor Rode Duivel Amadou Onana lijkt een wintertransfer ook niet uitgesloten. De financiële situatie van Everton oogt immers dramatisch en de club moet in januari mogelijk enkele sterkhouders verkopen om het hoofd boven water te kunnen houden. Van die situatie zou Manchester United willen profiteren door onze 22-jarige landgenoot binnen te halen.

Is 34 miljoen een realistisch bedrag voor Nusa?

Meest recent

KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

8
8
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

11
11
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

20
20
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

94
94
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

96
96
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

100
100
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

83
83
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

128
128
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

185
185
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

25
25
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

135
135
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

312
312
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

159
159
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

81
81
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

39
39
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

325
325
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

79
79
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

192
192
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

329
329
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

109
109
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

156
156
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

78
78

Meer sportnieuws