TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prijskaartje Nusa, RSCA-speler wil weg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prijskaartje Nusa, RSCA-speler wil weg'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt van plan om het Belgische transferrecord weldra weer aan diggelen te slaan. Ondanks zijn blessures van de voorbije maanden blijft Antonio Nusa immers zeer gegeerd. Het 18-jarige goudhaantje verschijnt nu ook op het verlanglijstje van Tottenham en dat doet Club dromen van een recordbedrag. Ze zouden een prijskaartje van maar liefst 34 miljoen euro bepaald hebben.

Bij Anderlecht dringt één speler al zeker aan op een vertrek in januari. Amadou Diawara verloor zijn basisplaats na de komst van Delaney en Rits en wil daarom andere oorden opzoeken. De Guineeër zou mikken op een transfer naar de Premier League, Ligue 1 of Bundesliga, maar dat lijkt moeilijk te worden. Een transfer zou Anderlecht wel goed uitkomen, want Diawara is één van de grootverdieners in de selectie.

Standard maakt van de interlandbreak gebruik om zijn staf grondig te herschikken. Carl Hoefkens kreeg al het gezelschap van Bernd Thijs als nieuwe T2 en hij zou weldra nog een nieuwe assistent mogen verwelkomen. Standard maakt immers werk van een terugkeer van José Jeunechamps, die al in twee eerdere periodes op Sclessin aan de slag was. Momenteel is Jeunechamps nog assistent van Timmy Simons bij Dender.

Buitenland

Inter Miami haalde in de zomer al stevig uit met de komst van Lionel Messi, Sergio Busquets en Jordi Alba, maar eigenaar David Beckham lijkt nog meer sterren te willen halen. Luis Suarez werd al genoemd en nu zou Miami ook werk maken van de komst van David de Gea. De Spaanse doelman zit nog steeds zonder club nadat hij in de zomer geen nieuw contract kreeg bij Man Utd.

Arsenal lijkt van plan om zich in januari ook nog te versterken. Mikel Arteta zou vooral om een extra middenvelder vragen en daarvoor verschijnt nu een opmerkelijke optie. Arsenal zou namelijk Ruben Neves terug naar de Premier League willen halen, amper zes maanden nadat de Portugees Wolves verruilde voor een monstercontract bij het Saudische Al-Hilal.

Voor Rode Duivel Amadou Onana lijkt een wintertransfer ook niet uitgesloten. De financiële situatie van Everton oogt immers dramatisch en de club moet in januari mogelijk enkele sterkhouders verkopen om het hoofd boven water te kunnen houden. Van die situatie zou Manchester United willen profiteren door onze 22-jarige landgenoot binnen te halen.

Is 34 miljoen een realistisch bedrag voor Nusa?

Meest recent

'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

106
106
Hubert reageert: finale liefst tegen Anderlecht of Antwerp?

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

37
37
Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

32
32
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

252
252
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

49
49
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

165
165
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

207
207
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

446
446
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

111
111
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

20
20
'Cadeau voor Kompany: topaanwinst richting München'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

149
149
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

472
472
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

40
40
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

43
43
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

98
98
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

117
117
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1215
1215
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

75
75
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

53
53
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

70
70
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

180
180
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

331
331
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

63
63
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

267
267
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

279
279

Meer sportnieuws