TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prijskaartje Nusa, RSCA-speler wil weg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prijskaartje Nusa, RSCA-speler wil weg'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt van plan om het Belgische transferrecord weldra weer aan diggelen te slaan. Ondanks zijn blessures van de voorbije maanden blijft Antonio Nusa immers zeer gegeerd. Het 18-jarige goudhaantje verschijnt nu ook op het verlanglijstje van Tottenham en dat doet Club dromen van een recordbedrag. Ze zouden een prijskaartje van maar liefst 34 miljoen euro bepaald hebben.

Bij Anderlecht dringt één speler al zeker aan op een vertrek in januari. Amadou Diawara verloor zijn basisplaats na de komst van Delaney en Rits en wil daarom andere oorden opzoeken. De Guineeër zou mikken op een transfer naar de Premier League, Ligue 1 of Bundesliga, maar dat lijkt moeilijk te worden. Een transfer zou Anderlecht wel goed uitkomen, want Diawara is één van de grootverdieners in de selectie.

Standard maakt van de interlandbreak gebruik om zijn staf grondig te herschikken. Carl Hoefkens kreeg al het gezelschap van Bernd Thijs als nieuwe T2 en hij zou weldra nog een nieuwe assistent mogen verwelkomen. Standard maakt immers werk van een terugkeer van José Jeunechamps, die al in twee eerdere periodes op Sclessin aan de slag was. Momenteel is Jeunechamps nog assistent van Timmy Simons bij Dender.

Buitenland

Inter Miami haalde in de zomer al stevig uit met de komst van Lionel Messi, Sergio Busquets en Jordi Alba, maar eigenaar David Beckham lijkt nog meer sterren te willen halen. Luis Suarez werd al genoemd en nu zou Miami ook werk maken van de komst van David de Gea. De Spaanse doelman zit nog steeds zonder club nadat hij in de zomer geen nieuw contract kreeg bij Man Utd.

Arsenal lijkt van plan om zich in januari ook nog te versterken. Mikel Arteta zou vooral om een extra middenvelder vragen en daarvoor verschijnt nu een opmerkelijke optie. Arsenal zou namelijk Ruben Neves terug naar de Premier League willen halen, amper zes maanden nadat de Portugees Wolves verruilde voor een monstercontract bij het Saudische Al-Hilal.

Voor Rode Duivel Amadou Onana lijkt een wintertransfer ook niet uitgesloten. De financiële situatie van Everton oogt immers dramatisch en de club moet in januari mogelijk enkele sterkhouders verkopen om het hoofd boven water te kunnen houden. Van die situatie zou Manchester United willen profiteren door onze 22-jarige landgenoot binnen te halen.

Is 34 miljoen een realistisch bedrag voor Nusa?

Meest recent

‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

20
20
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

16
16
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

137
137
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

214
214
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

39
39
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

183
183
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

52
52
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

137
137
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

49
49
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

26
26
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

334
334
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

440
440
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

382
382
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

39
39
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

305
305
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

337
337
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

315
315
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

317
317
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

264
264
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

108
108
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

364
364
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

714
714

Meer sportnieuws