TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prijskaartje Nusa, RSCA-speler wil weg'

382 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prijskaartje Nusa, RSCA-speler wil weg'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt van plan om het Belgische transferrecord weldra weer aan diggelen te slaan. Ondanks zijn blessures van de voorbije maanden blijft Antonio Nusa immers zeer gegeerd. Het 18-jarige goudhaantje verschijnt nu ook op het verlanglijstje van Tottenham en dat doet Club dromen van een recordbedrag. Ze zouden een prijskaartje van maar liefst 34 miljoen euro bepaald hebben.

Bij Anderlecht dringt één speler al zeker aan op een vertrek in januari. Amadou Diawara verloor zijn basisplaats na de komst van Delaney en Rits en wil daarom andere oorden opzoeken. De Guineeër zou mikken op een transfer naar de Premier League, Ligue 1 of Bundesliga, maar dat lijkt moeilijk te worden. Een transfer zou Anderlecht wel goed uitkomen, want Diawara is één van de grootverdieners in de selectie.

Standard maakt van de interlandbreak gebruik om zijn staf grondig te herschikken. Carl Hoefkens kreeg al het gezelschap van Bernd Thijs als nieuwe T2 en hij zou weldra nog een nieuwe assistent mogen verwelkomen. Standard maakt immers werk van een terugkeer van José Jeunechamps, die al in twee eerdere periodes op Sclessin aan de slag was. Momenteel is Jeunechamps nog assistent van Timmy Simons bij Dender.

Buitenland

Inter Miami haalde in de zomer al stevig uit met de komst van Lionel Messi, Sergio Busquets en Jordi Alba, maar eigenaar David Beckham lijkt nog meer sterren te willen halen. Luis Suarez werd al genoemd en nu zou Miami ook werk maken van de komst van David de Gea. De Spaanse doelman zit nog steeds zonder club nadat hij in de zomer geen nieuw contract kreeg bij Man Utd.

Arsenal lijkt van plan om zich in januari ook nog te versterken. Mikel Arteta zou vooral om een extra middenvelder vragen en daarvoor verschijnt nu een opmerkelijke optie. Arsenal zou namelijk Ruben Neves terug naar de Premier League willen halen, amper zes maanden nadat de Portugees Wolves verruilde voor een monstercontract bij het Saudische Al-Hilal.

Voor Rode Duivel Amadou Onana lijkt een wintertransfer ook niet uitgesloten. De financiële situatie van Everton oogt immers dramatisch en de club moet in januari mogelijk enkele sterkhouders verkopen om het hoofd boven water te kunnen houden. Van die situatie zou Manchester United willen profiteren door onze 22-jarige landgenoot binnen te halen.

Is 34 miljoen een realistisch bedrag voor Nusa?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

31
31
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

25
25
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

27
27
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

76
76
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

72
72
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

80
80
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

63
63
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

97
97
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

87
87
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

157
157
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

506
506
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

63
63
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

176
176
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

467
467
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

863
863
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

123
123
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

373
373
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

178
178
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

706
706
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

605
605
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws