'Anderlecht wil enorme slag slaan bij Arsenal'

door
'Anderlecht wil enorme slag slaan bij Arsenal'

RSC Anderlecht speurt naarstig rond naar versterking voor de toekomst. De Brusselaars worden stilaan met tal van jonge talenten in verband gebracht. Buitenlandse bronnen maken ondertussen melding van interesse van de Brusselaars in een toptalent van Arsenal.

10 goals tegen Liverpool

Anderlecht zou wel graten zien in de komst van Chido Obi-Martin, die onlangs nog 10! keer scoorde tegen de U16 van Liverpool. Dat is een 15-jarige Deense aanvaller die nu al uitkomt voor de U18 van Arsenal. Hij speelde dit seizoen ook al voor de U19 en zelfs de U21. 

Hij wordt dan ook aanzien als een groot talent. Hij mocht ook al eens meetrainen met het eerste elftal van Arsenal, waar ze duidelijk wel in hem geloven. Obi-Martin maakt ook deel uit van de nationale jeugdploegen van Denemarken en het is uiteraard geen toeval dat Jesper Fredberg hem zeer goed kent.

Anderlecht en Dortmund tonen interesse

Vanaf 17 november 2024 kan hij een professioneel contract ondertekenen bij Arsenal. Ondertussen is duidelijk dat Anderlecht en ook Borussia Dortmund het talent graag willen vastleggen, al zal dat uiteraard niet makkelijk zijn. 

De toekomst zal uitwijzen of Fredberg ook in dit dossier kan stunten. In onderstaande beelden kan je het talent alvast aan het werk zien. 

POLL: Gaat RSCA hem kunnen strikken?

Meest recent

'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

42
42
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

99
99
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

278
278
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

271
271
Engelse finale in Europa League, Chelsea treft Real Betis

De Europa League krijgt dit seizoen een volledige Engelse finale. Manchester United en Tottenham ...

67
67
Ballon d'Or 2025: nieuwe favoriet na halve finales UCL

De ontknoping van het seizoen nadert zijn climax in zowat alle grote competities. Zo zijn sinds deze ...

139
139
Cercle-coach haalt messcherp uit: "Dit pik ik niet!"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

230
230
Club-fans voeren druk op: deadline burgemeester Anderlecht

De verwerpelijke incidenten in de marge van de bekerfinale blijven nazinderen. Het gemeentebestuur ...

272
272
Kopzorgen Garcia: volgende steunpilaar Duivels valt uit

Binnen een maandje blazen de Rode Duivels verzamelen voor hun eerste WK-kwalificatieduels. In ...

140
140
'Ommekeer compleet: De Bruyne vol voor Europese topclub'

Nog drie competitieduels en één bekerfinale, dan zit de uiterst succesvolle passage ...

374
374
Oorzaak voor instorting Genk: "Ze wijzen naar penalty's, maar ..."

Het heeft er alle schijn van dat de winnaar van de reguliere competitie ook dit jaar naast de ...

309
309
Nieuwe vaste waarde bij Duivels? "Hij is een blijver"

Binnen een maandje is het zover, dan beginnen de Rode Duivels aan het kwalificatiecampagne voor het ...

487
487
Magie voor 2 miljoen? Club Brugge ruikt gouden kans

Club Brugge toont concrete interesse in Leo Scienza, een 26-jarige Braziliaanse winger van ...

442
442
'Vertrek Vandenhaute zadelt Anderlecht met groot probleem op'

RSC Anderlecht zal andermaal een seizoen afsluiten zonder grote prijs. Bij een deel van de achterban ...

769
769
'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

Komend weekend staat de vierde Clasico van het seizoen op het programma. Real Madrid moet dan winnen ...

138
138
Fink de mist in bij KRC Genk: "Vreemde communicatie"

Na een pijnlijke 1 op 15 lijkt KRC Genk volledig uit de titelstrijd geslagen. Coach Thorsten Fink ...

465
465
Gent laat Anderlecht stof happen: nieuwe spits binnen

AA Gent gaat op sportief vlak door een moeilijke periode en dreigt het grote kneusje van de ...

239
239
Club Brugge komt met straf nieuws voor volgend seizoen

Club Brugge heeft enkele uiterst succesvolle jaren achter de rug, wat ook de populariteit doet ...

1270
1270
'Man City zorgt voor transferschok met grote CL-uitblinker'

Manchester City leeft momenteel toe naar de finale van de FA Cup binnen anderhalve week. Ondertussen ...

155
155
Fink houdt adem in: smaakmaker Genk in de lappenmand?

KRC Genk lijkt uitgeteld in de titelrace, al kan de wereld er plots weer helemaal anders uitzien ...

202
202

Meer sportnieuws