'Slecht nieuws voor Arthur Vermeeren'

1282
'Slecht nieuws voor Arthur Vermeeren'

Na de toch wel overbodige oefenpot tussen België en Servië werden er door bepaalde media al conclusies getrokken over bepaalde spelers. Hoogst opmerkelijk. Zo was er enorme lof voor Arthur Vermeeren. Toch lijkt die richting EK zich op dit moment weinig illusies te moeten maken.

Tegen Azerbeidzjan kreeg Aster Vranckx de voorkeur op Arthur Vermeeren. De middenvelder werd bij de rust gewisseld en Youri Tielemans viel in. Het is duidelijk dat het toptalent van Royal Antwerp FC momenteel niet al te veel hoop moet koesteren op het EK. Vranckx kreeg ook nog eens lof van de bondscoach.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Lof van Tedesco voor Vranckx

"In de duels is hij ijzersterk en de tweede ballen zijn ook bijna altijd voor hem. Als ik iemand zoek die de beste vervanger is voor Onana, dan is dat Vranckx. Ik koos voor hem omdat we stabiel moesten zijn. Er waren zes spelers met alleen offensieve bedoelingen. Daarom moesten vier spelers de counters controleren. Vranckx was daarbij. We hopen dat hij bij Wolfsburg veel aan spelen zal toekomen. De jongste wedstrijden stond hij er alvast in de basis", zei hij bij Het Nieuwsblad.

5 middenvelders voor Vermeeren?

We haalden het al eerder aan: Domenico Tedesco kiest voor een bepaald type middenvelder. Als je niet Kevin De Bruyne heet, zijn loopvermogen en duelkracht toch vooral belangrijk. Voorlopig komen Tielemans, De Bruyne, Mangala, Onana en Vranckx voor Vermeeren in de rangorde.

Vranckx is nog maar twee wedstrijden op rij een basisspeler bij VfL Wolfsburg. Het is duidelijk dat Tedesco een grote fan is van de voormalige speler van AC Milan en KV Mechelen. Als hij regelmatig blijft spelen bij de Duitse club, dan lijkt hij stilaan een zekerheid te worden voor het EK.

Zal Vermeeren meegaan naar het EK?

Meest recent

Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

8
8
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

40
40
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

19
19
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

175
175
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

24
24
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

34
34
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

70
70
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

181
181
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

64
64
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

113
113
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

16
16
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

54
54
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

351
351
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

176
176
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

190
190
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

90
90
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

50
50
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

130
130
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

88
88
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

71
71
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

144
144
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

306
306

Meer sportnieuws