Opvallende bewaker in Koning Boudewijnstadion is broer van ...

door
Opvallende bewaker in Koning Boudewijnstadion is broer van ...

De Rode Duivels namen zondag eenvoudig de maat van Azerbeidzjan. Romelu Lukaku was de gevierde man met vier goals. Naast het veld vielen enkele randzaken op.

Lukaku had er voor de rust al vier (!) in het mandje liggen en schoot zich zo nog wat meer de geschiedenisboeken in van de Rode Duivels. Na de rust diepte Trossard nog uit tot 5-0, een mooie uitslag van de Duivels om de groepswinst veilig te stellen.

Naast het veld vermaakten de fans zich kostelijk en stond het bewakingspersoneel in voor de veiligheid van de mensen. Daarbij ook Frank Vanden Borre, de broer van ... jawel, ex-international Anthony Vanden Borre.

Het Nieuwsblad weet dat Frank de deur naar de perszaal en de kleedkamer bemande en een hartelijke begroeting kreeg van de Duivels uit de tijd van Anthony.

LEES OOK: Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

Anthony zit momenteel in Argentinië

De krant kreeg van Frank ook nog mee hoe het is met Anthony. Die geniet van zijn voetbalpensioen en reist momenteel door Argentinië, waar hij graag Boca Juniors of River Plate aan het werk wilde zien.

Vanden Borre verzamelde 29 caps

Anthony Vanden Borre verzamelde 29 caps voor de Rode Duivels. Zijn debuut maakte hij in 2004 in een oefenduel tegen Turkije. Zijn laatste optreden kwam er in 2014 in een EK-kwalificatiewedstrijd tegen Wales.

Vanden Borre trof één keer raak in het shirt van de Duivels. Dat was in een vriendschappelijke interland tegen Saoedi-Arabië in 2006. Op clubniveau speelde hij voor onder meer RSC Anderlecht, Fiorentina, FC Portsmouth en KRC Genk.

Zou Vanden Borre in de basis staan bij deze generatie Duivels?

Meest recent

Nieuwe boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

23
23
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

15
15
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

138
138
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

125
125
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

58
58
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

110
110
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

70
70
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

59
59
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

78
78
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

173
173
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

98
98
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

95
95
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

135
135
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

54
54
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

316
316
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

330
330
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

159
159
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

90
90
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

324
324
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

106
106
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

132
132
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

372
372
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

204
204
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

225
225

Meer sportnieuws