Opvallende bewaker in Koning Boudewijnstadion is broer van ...

152 stemmen
Opvallende bewaker in Koning Boudewijnstadion is broer van ...

De Rode Duivels namen zondag eenvoudig de maat van Azerbeidzjan. Romelu Lukaku was de gevierde man met vier goals. Naast het veld vielen enkele randzaken op.

Lukaku had er voor de rust al vier (!) in het mandje liggen en schoot zich zo nog wat meer de geschiedenisboeken in van de Rode Duivels. Na de rust diepte Trossard nog uit tot 5-0, een mooie uitslag van de Duivels om de groepswinst veilig te stellen.

Naast het veld vermaakten de fans zich kostelijk en stond het bewakingspersoneel in voor de veiligheid van de mensen. Daarbij ook Frank Vanden Borre, de broer van ... jawel, ex-international Anthony Vanden Borre.

Het Nieuwsblad weet dat Frank de deur naar de perszaal en de kleedkamer bemande en een hartelijke begroeting kreeg van de Duivels uit de tijd van Anthony.

LEES OOK: Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anthony zit momenteel in Argentinië

De krant kreeg van Frank ook nog mee hoe het is met Anthony. Die geniet van zijn voetbalpensioen en reist momenteel door Argentinië, waar hij graag Boca Juniors of River Plate aan het werk wilde zien.

Vanden Borre verzamelde 29 caps

Anthony Vanden Borre verzamelde 29 caps voor de Rode Duivels. Zijn debuut maakte hij in 2004 in een oefenduel tegen Turkije. Zijn laatste optreden kwam er in 2014 in een EK-kwalificatiewedstrijd tegen Wales.

Vanden Borre trof één keer raak in het shirt van de Duivels. Dat was in een vriendschappelijke interland tegen Saoedi-Arabië in 2006. Op clubniveau speelde hij voor onder meer RSC Anderlecht, Fiorentina, FC Portsmouth en KRC Genk.

Zou Vanden Borre in de basis staan bij deze generatie Duivels?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
Joma trapt na op Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

23
23
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

233
233
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

91
91
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

53
53
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

67
67
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

366
366
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

84
84
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

85
85
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

74
74
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

65
65
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

153
153
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

202
202
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

224
224
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

227
227
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

690
690
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

324
324
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

162
162
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

173
173
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

148
148
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

182
182
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

149
149
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

62
62
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

473
473
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

249
249

Meer sportnieuws