"Tedesco moet nog twéé problemen regelen voor EK"

257 stemmen

De Rode Duivels hebben zondagavond een punt gezet achter hun kwalificatiecampagne voor EURO 2024. Dat deden ze met een positieve noot, want ze haalden het vlotjes met 5-0 van Azerbeidzjan. Voortaan kan het vizier helemaal gericht worden op het eindtoernooi, dat in juni in Duitsland van start gaat.

Op 2 december zal er in Hamburg geloot worden voor het EK. De Rode Duivels zullen daarbij in pot 1 belanden en dat betekent dat ze in de groepsfase al zeker Duitsland, Frankrijk, Portugal en Spanje zullen ontlopen. Daarna volgen nog een viertal wedstrijden om zich klaar te stomen voor het EK.

LEES OOK: Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

Albert ziet 2 problemen bij Rode Duivels

In maart trekken de Duivels sowieso al naar Wembley voor een clash met Engeland en Tedesco liet zondag uitschijnen dat er daarnaast nog een oefenmatch in maart en twee voorbereidingswedstrijden in juni georganiseerd zullen worden. Die geven de bondscoach de gelegenheid om de laatste plooien nog glad te strijken.

Philippe Albert stelt bij RTBF immers vast dat er toch nog twee vraagtekens boven de nationale ploeg hangen. Ten eerste is er de onzekerheid of Thibaut Courtois nog terugkeert na zijn clash met Tedesco in juni. "Dat had al lang geregeld moeten zijn", is Albert scherp. "Ik hoop dat Thibaut ook nog zin heeft om voor de nationale ploeg te spelen. Er zal dus ook van zijn kant een inspanning moeten komen."

Zorgen om Courtois en De Bruyne

Daarnaast geeft Albert aan dat er toch een oplossing gevonden zal moeten worden voor de langdurige afwezigheid van Kevin De Bruyne. De spelmaker van Manchester City bleek de voorbije maanden zeer moeilijk te vervangen en Albert vreest dat we op het EK niet de allerbeste De Bruyne zullen zien.

"Als je zo lang out geweest bent, kan je niet verwachten dat je van de ene op de andere dag weer 100 procent zal zijn zoals de voorbije seizoenen", waarschuwt Albert. "Dat zijn dus de twee problemen die zo snel mogelijk geregeld moeten worden."

Zal De Bruyne op het EK zijn beste niveau halen?

Meest recent

Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

9
9
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

12
12
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

8
8
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

34
34
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

170
170
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

32
32
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

132
132
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

174
174
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

57
57
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

119
119
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

226
226
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

139
139
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

123
123
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

337
337
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

205
205
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

189
189
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

229
229
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

371
371
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

249
249
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

519
519
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

269
269
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

489
489

Meer sportnieuws