Bondscoach Azerbeidzjan ontploft helemaal op persconferentie

door
Bondscoach Azerbeidzjan ontploft helemaal op persconferentie

De Rode Duivels hebben er zondag een mooie avond van gemaakt voor hun laatste kwalificatiewedstrijd voor het EK van volgende zomer. Ze bleken meer dan een maatje te groot voor Azerbeidzjan, dat in het Koning Boudewijnstadion een 5-0 om de oren kreeg.

Voor de Azeri's werd het een frustrerende avond. Ze slikten al vrij vroeg een tegentreffer en na amper 24 minuten kwamen ze al met tien te staan nadat Eddy Israfilov een tweede gele kaart slikte. Daarmee was de match al helemaal beslist en uiteindelijk werd het dus een slachtpartij.

Bondscoach Azerbeidzjan ontploft

De zwarte avond van de Azeri's kreeg na de partij nog een bizar staartje. Op de persconferentie ging bondscoach Giovanni De Blasi immers in de clinch met de pers uit Azerbeidzjan. Hij ging eerst in discussie met een journalist en toen een andere hem vroeg of hij de journalisten zou missen als hij zou vertrekken, ontplofte hij helemaal.

"Natuurlijk niet, ik heb nooit zo’n domme journalisten ontmoet. Ze kennen er niets van, stellen domme vragen en zijn gewoon dom", tekende Het Nieuwsblad op. "Ze vergeten ons prestaties in Baku tegen Oostenrijk, Zweden en België. Ze zijn niet capabel om te zien dat je met een FIAT 500 niet kunt winnen tegen een ploeg van Ferrari’s."

Ook exit loopt fout

Na zijn tirade was de woede De Blasi duidelijk nog niet bekoeld. Toen hij de persconferentie wilde verlaten, struikelde hij eerst over een stoel en daarna probeerde hij om door de verkeerde deur de perszaal te verlaten. Dat alles maakte zijn frustratie alleen maar groter.

Voor Azerbeidzjan was het een kwalificatiecampagne waarin ze geen potten konden breken. Ze verzamelden zeven punten en eindigen daarmee als voorlaatste in de groep. Enkel de verrassende 3-0-zege tegen Zweden enkele dagen geleden was een hoogtepunt.

Kan je zijn frustratie begrijpen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

36
36
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

5
5
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

38
38
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

28
28
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

109
109
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

21
21
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

97
97
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

402
402
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

226
226
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

256
256
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

219
219
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

44
44
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

236
236
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

70
70
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

411
411
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

246
246
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

98
98
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

91
91
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

407
407
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

81
81
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

198
198
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

72
72
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

416
416

Meer sportnieuws