Bondscoach Azerbeidzjan ontploft helemaal op persconferentie

door
Bondscoach Azerbeidzjan ontploft helemaal op persconferentie

De Rode Duivels hebben er zondag een mooie avond van gemaakt voor hun laatste kwalificatiewedstrijd voor het EK van volgende zomer. Ze bleken meer dan een maatje te groot voor Azerbeidzjan, dat in het Koning Boudewijnstadion een 5-0 om de oren kreeg.

Voor de Azeri's werd het een frustrerende avond. Ze slikten al vrij vroeg een tegentreffer en na amper 24 minuten kwamen ze al met tien te staan nadat Eddy Israfilov een tweede gele kaart slikte. Daarmee was de match al helemaal beslist en uiteindelijk werd het dus een slachtpartij.

Bondscoach Azerbeidzjan ontploft

De zwarte avond van de Azeri's kreeg na de partij nog een bizar staartje. Op de persconferentie ging bondscoach Giovanni De Blasi immers in de clinch met de pers uit Azerbeidzjan. Hij ging eerst in discussie met een journalist en toen een andere hem vroeg of hij de journalisten zou missen als hij zou vertrekken, ontplofte hij helemaal.

"Natuurlijk niet, ik heb nooit zo’n domme journalisten ontmoet. Ze kennen er niets van, stellen domme vragen en zijn gewoon dom", tekende Het Nieuwsblad op. "Ze vergeten ons prestaties in Baku tegen Oostenrijk, Zweden en België. Ze zijn niet capabel om te zien dat je met een FIAT 500 niet kunt winnen tegen een ploeg van Ferrari’s."

Ook exit loopt fout

Na zijn tirade was de woede De Blasi duidelijk nog niet bekoeld. Toen hij de persconferentie wilde verlaten, struikelde hij eerst over een stoel en daarna probeerde hij om door de verkeerde deur de perszaal te verlaten. Dat alles maakte zijn frustratie alleen maar groter.

Voor Azerbeidzjan was het een kwalificatiecampagne waarin ze geen potten konden breken. Ze verzamelden zeven punten en eindigen daarmee als voorlaatste in de groep. Enkel de verrassende 3-0-zege tegen Zweden enkele dagen geleden was een hoogtepunt.

Kan je zijn frustratie begrijpen?

Meest recent

'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

28
28
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

128
128
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

145
145
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

32
32
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

322
322
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

211
211
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

459
459
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

377
377
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

288
288
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

67
67
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

113
113
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

732
732
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

567
567
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

278
278
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

340
340
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

855
855
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

373
373
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

334
334
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

436
436
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

179
179
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

101
101
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

323
323
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

320
320
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

81
81

Meer sportnieuws