Bondscoach Azerbeidzjan ontploft helemaal op persconferentie

door
Bondscoach Azerbeidzjan ontploft helemaal op persconferentie

De Rode Duivels hebben er zondag een mooie avond van gemaakt voor hun laatste kwalificatiewedstrijd voor het EK van volgende zomer. Ze bleken meer dan een maatje te groot voor Azerbeidzjan, dat in het Koning Boudewijnstadion een 5-0 om de oren kreeg.

Voor de Azeri's werd het een frustrerende avond. Ze slikten al vrij vroeg een tegentreffer en na amper 24 minuten kwamen ze al met tien te staan nadat Eddy Israfilov een tweede gele kaart slikte. Daarmee was de match al helemaal beslist en uiteindelijk werd het dus een slachtpartij.

Bondscoach Azerbeidzjan ontploft

De zwarte avond van de Azeri's kreeg na de partij nog een bizar staartje. Op de persconferentie ging bondscoach Giovanni De Blasi immers in de clinch met de pers uit Azerbeidzjan. Hij ging eerst in discussie met een journalist en toen een andere hem vroeg of hij de journalisten zou missen als hij zou vertrekken, ontplofte hij helemaal.

"Natuurlijk niet, ik heb nooit zo’n domme journalisten ontmoet. Ze kennen er niets van, stellen domme vragen en zijn gewoon dom", tekende Het Nieuwsblad op. "Ze vergeten ons prestaties in Baku tegen Oostenrijk, Zweden en België. Ze zijn niet capabel om te zien dat je met een FIAT 500 niet kunt winnen tegen een ploeg van Ferrari’s."

Ook exit loopt fout

Na zijn tirade was de woede De Blasi duidelijk nog niet bekoeld. Toen hij de persconferentie wilde verlaten, struikelde hij eerst over een stoel en daarna probeerde hij om door de verkeerde deur de perszaal te verlaten. Dat alles maakte zijn frustratie alleen maar groter.

Voor Azerbeidzjan was het een kwalificatiecampagne waarin ze geen potten konden breken. Ze verzamelden zeven punten en eindigen daarmee als voorlaatste in de groep. Enkel de verrassende 3-0-zege tegen Zweden enkele dagen geleden was een hoogtepunt.

Kan je zijn frustratie begrijpen?

Meest recent

Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

7
7
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

30
30
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

69
69
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

30
30
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

72
72
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

271
271
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

266
266
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

34
34
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

82
82
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

101
101
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

183
183
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

94
94
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

315
315
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

127
127
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

403
403
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

146
146
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

165
165
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

123
123
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

164
164
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

409
409
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

497
497
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

805
805
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

374
374
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

226
226

Meer sportnieuws