Bondscoach Azerbeidzjan ontploft helemaal op persconferentie

door
Bondscoach Azerbeidzjan ontploft helemaal op persconferentie

De Rode Duivels hebben er zondag een mooie avond van gemaakt voor hun laatste kwalificatiewedstrijd voor het EK van volgende zomer. Ze bleken meer dan een maatje te groot voor Azerbeidzjan, dat in het Koning Boudewijnstadion een 5-0 om de oren kreeg.

Voor de Azeri's werd het een frustrerende avond. Ze slikten al vrij vroeg een tegentreffer en na amper 24 minuten kwamen ze al met tien te staan nadat Eddy Israfilov een tweede gele kaart slikte. Daarmee was de match al helemaal beslist en uiteindelijk werd het dus een slachtpartij.

Bondscoach Azerbeidzjan ontploft

De zwarte avond van de Azeri's kreeg na de partij nog een bizar staartje. Op de persconferentie ging bondscoach Giovanni De Blasi immers in de clinch met de pers uit Azerbeidzjan. Hij ging eerst in discussie met een journalist en toen een andere hem vroeg of hij de journalisten zou missen als hij zou vertrekken, ontplofte hij helemaal.

"Natuurlijk niet, ik heb nooit zo’n domme journalisten ontmoet. Ze kennen er niets van, stellen domme vragen en zijn gewoon dom", tekende Het Nieuwsblad op. "Ze vergeten ons prestaties in Baku tegen Oostenrijk, Zweden en België. Ze zijn niet capabel om te zien dat je met een FIAT 500 niet kunt winnen tegen een ploeg van Ferrari’s."

Ook exit loopt fout

Na zijn tirade was de woede De Blasi duidelijk nog niet bekoeld. Toen hij de persconferentie wilde verlaten, struikelde hij eerst over een stoel en daarna probeerde hij om door de verkeerde deur de perszaal te verlaten. Dat alles maakte zijn frustratie alleen maar groter.

Voor Azerbeidzjan was het een kwalificatiecampagne waarin ze geen potten konden breken. Ze verzamelden zeven punten en eindigen daarmee als voorlaatste in de groep. Enkel de verrassende 3-0-zege tegen Zweden enkele dagen geleden was een hoogtepunt.

Kan je zijn frustratie begrijpen?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

72
72
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

64
64
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

181
181
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

224
224
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

81
81
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

180
180
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

107
107
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

15
15
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

263
263
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

197
197
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

199
199
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

37
37
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

61
61
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

81
81
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

178
178

Meer sportnieuws