Bondscoach Azerbeidzjan ontploft helemaal op persconferentie

door
Bondscoach Azerbeidzjan ontploft helemaal op persconferentie

De Rode Duivels hebben er zondag een mooie avond van gemaakt voor hun laatste kwalificatiewedstrijd voor het EK van volgende zomer. Ze bleken meer dan een maatje te groot voor Azerbeidzjan, dat in het Koning Boudewijnstadion een 5-0 om de oren kreeg.

Voor de Azeri's werd het een frustrerende avond. Ze slikten al vrij vroeg een tegentreffer en na amper 24 minuten kwamen ze al met tien te staan nadat Eddy Israfilov een tweede gele kaart slikte. Daarmee was de match al helemaal beslist en uiteindelijk werd het dus een slachtpartij.

Bondscoach Azerbeidzjan ontploft

De zwarte avond van de Azeri's kreeg na de partij nog een bizar staartje. Op de persconferentie ging bondscoach Giovanni De Blasi immers in de clinch met de pers uit Azerbeidzjan. Hij ging eerst in discussie met een journalist en toen een andere hem vroeg of hij de journalisten zou missen als hij zou vertrekken, ontplofte hij helemaal.

"Natuurlijk niet, ik heb nooit zo’n domme journalisten ontmoet. Ze kennen er niets van, stellen domme vragen en zijn gewoon dom", tekende Het Nieuwsblad op. "Ze vergeten ons prestaties in Baku tegen Oostenrijk, Zweden en België. Ze zijn niet capabel om te zien dat je met een FIAT 500 niet kunt winnen tegen een ploeg van Ferrari’s."

Ook exit loopt fout

Na zijn tirade was de woede De Blasi duidelijk nog niet bekoeld. Toen hij de persconferentie wilde verlaten, struikelde hij eerst over een stoel en daarna probeerde hij om door de verkeerde deur de perszaal te verlaten. Dat alles maakte zijn frustratie alleen maar groter.

Voor Azerbeidzjan was het een kwalificatiecampagne waarin ze geen potten konden breken. Ze verzamelden zeven punten en eindigen daarmee als voorlaatste in de groep. Enkel de verrassende 3-0-zege tegen Zweden enkele dagen geleden was een hoogtepunt.

Kan je zijn frustratie begrijpen?

Meest recent

Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

22
22
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

31
31
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

315
315
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

46
46
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

283
283
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

130
130
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

142
142
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

181
181
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

174
174
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

161
161
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

341
341
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

280
280
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

81
81
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

158
158
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

328
328
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

299
299
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

253
253
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

186
186
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

432
432
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

233
233
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

452
452
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

208
208
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

353
353

Meer sportnieuws