Lukaku reageert kurkdroog na uitzonderlijke vierklapper

151
Lukaku reageert kurkdroog na uitzonderlijke vierklapper

Het is een leerrijke week geweest voor de Rode Duivels. Woensdag werd er duchtig geëxperimenteerd in de oefenwedstrijd tegen Servië en ook zondag had Domenico Tedesco enkele verrassingen in petto tegen Azerbeidzjan. Het waren echter de usual suspects die de aandacht opeisten.

Zo was dé absolute held van de Duivels toch maar weer Romelu Lukaku. De aanvoerder was in de eerste helft niet af te stoppen en zorgde er eigenhandig voor dat er bij de rust al een 4-0-voorsprong op het scorebord stond. Hij nam daarbij alle goals voor zijn rekening.

LEES OOK: Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

Lukaku niet onder de indruk na vierklapper

Vier goals in iets meer dan 20 minuten is een bijzonder straffe prestatie die maar weinigen hem zullen nadoen. Nooit eerder wist iemand bijvoorbeeld vier keer in één helft te scoren bij de Rode Duivels. Maar Lukaku leek niet onder de indruk van zijn eigen prestatie.

"Mijn vier goals? Ik heb gewoon mijn job gedaan", reageerde hij immers kurkdroog bij VTM. "Daar ben ik niet mee bezig. Mijn doel was om topschutter aller tijden van België te worden. Daarna was het niet meer nadenken en gewoon blijven gaan. Winnen, dat is het belangrijkste."

Lukaku oordeelt over EK-kansen

Een prijs winnen met de Rode Duivels lukte Lukaku nog niet. Hij zal dus met ambitie naar het EK trekken, maar beseft wel dat de Belgen zeker geen topfavoriet zullen zijn.

"Voor de meeste van onze spelers wordt het het eerste grote toernooi", beseft hij. "Ik denk dat de transitie goed aan het verlopen is. Nu moeten we gewoon zien dat we allemaal goed blijven spelen tot maart. Dan spelen we twee topwedstrijden en moeten we laten zien dat de Rode Duivels weer tot de Europese top behoren. Op het EK zullen we nog beter moeten zijn dan nu, maar we hebben nog tijd om onszelf te verbeteren."

Zijn de Rode Duivels een outsider op het EK?

Meest recent

Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

4
4
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

13
13
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

79
79
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

7
7
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

45
45
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

20
20
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

190
190
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

78
78
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

25
25
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

18
18
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

66
66
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

156
156
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

45
45
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

36
36
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

115
115
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

62
62
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

103
103
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

56
56
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

49
49
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

133
133
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

111
111
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

217
217

Meer sportnieuws