Lukaku reageert kurkdroog na uitzonderlijke vierklapper

door
Lukaku reageert kurkdroog na uitzonderlijke vierklapper

Het is een leerrijke week geweest voor de Rode Duivels. Woensdag werd er duchtig geëxperimenteerd in de oefenwedstrijd tegen Servië en ook zondag had Domenico Tedesco enkele verrassingen in petto tegen Azerbeidzjan. Het waren echter de usual suspects die de aandacht opeisten.

Zo was dé absolute held van de Duivels toch maar weer Romelu Lukaku. De aanvoerder was in de eerste helft niet af te stoppen en zorgde er eigenhandig voor dat er bij de rust al een 4-0-voorsprong op het scorebord stond. Hij nam daarbij alle goals voor zijn rekening.

Lukaku niet onder de indruk na vierklapper

Vier goals in iets meer dan 20 minuten is een bijzonder straffe prestatie die maar weinigen hem zullen nadoen. Nooit eerder wist iemand bijvoorbeeld vier keer in één helft te scoren bij de Rode Duivels. Maar Lukaku leek niet onder de indruk van zijn eigen prestatie.

"Mijn vier goals? Ik heb gewoon mijn job gedaan", reageerde hij immers kurkdroog bij VTM. "Daar ben ik niet mee bezig. Mijn doel was om topschutter aller tijden van België te worden. Daarna was het niet meer nadenken en gewoon blijven gaan. Winnen, dat is het belangrijkste."

Lukaku oordeelt over EK-kansen

Een prijs winnen met de Rode Duivels lukte Lukaku nog niet. Hij zal dus met ambitie naar het EK trekken, maar beseft wel dat de Belgen zeker geen topfavoriet zullen zijn.

"Voor de meeste van onze spelers wordt het het eerste grote toernooi", beseft hij. "Ik denk dat de transitie goed aan het verlopen is. Nu moeten we gewoon zien dat we allemaal goed blijven spelen tot maart. Dan spelen we twee topwedstrijden en moeten we laten zien dat de Rode Duivels weer tot de Europese top behoren. Op het EK zullen we nog beter moeten zijn dan nu, maar we hebben nog tijd om onszelf te verbeteren."

POLL: Zijn de Rode Duivels een outsider op het EK?

Meest recent

Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgespeeld?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

7
7
Antwerp doet gouden zaak: "Als je hem in de ploeg hebt ..."

Antwerp FC heeft zondagmiddag een gouden zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. De Great Old ging ...

54
54
Noa Lang redt titelstrijd! PSV wint na spectaculaire comeback

De Nederlandse titelstrijd blijft erg spannend. PSV leek de rol nochtans te moeten lossen nadat het ...

55
55
'Transfersurprise Anderlecht: publiekslieveling naar uitgang'

RSC Anderlecht hoopt zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen alsnog in schoonheid af te ...

245
245
Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

91
91
Gent is afgang rijker: Chery houdt Antwerp op Europese koers

AA Gent blijft de blamages maar opstapelen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's verloren ...

155
155
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

285
285
Newcastle richting Champions League: fatale zeperd Chelsea

Newcastle United heeft zondag een grote stap richting de Champions League gezet. De Magpies wonnen ...

39
39
Burgess aan rood ontsnapt? Analisten vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

455
455
'Fink en Hayen hakken laatste knopen door voor clash'

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

224
224
Cercle onderneemt actie na 'onaanvaardbare' afgang

Cercle Brugge zal tot het uiterste moeten knokken voor een verlengd verblijft in de Jupiler Pro ...

134
134
'Arsenal verwent Arteta met gedroomde topaanwinst'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

103
103
'Jashari wordt onhoudbaar: daverend prijskaartje gemeld'

Als het aan de club zelf ligt, zal uitblinker Ardon Jashari ook volgend seizoen te bewonderen zijn ...

292
292
Gent ziet steunpilaar uitvallen, Antwerp vindt vervanger Odoi

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een sleutelduel op het programma binnen de strijd om ...

111
111
'Tielemans als alternatief: onverwachte transferschok'

Momenteel ligt hij in de lappenmand, maar Youri Tielemans kan voorts terugblikken op puik seizoen ...

155
155
TU: 'Juventus wil Club-uitblinker, laatste droomtransfer Ronaldo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Kampioenen van het hart: KV Mechelen ontroert met prachtactie

KV Mechelen kwam gisteren slechts tot een gelijkspel in de wedstrijd tegen Standard. Hierdoor is ...

94
94
Pocognoli zet mentale oorlog na Anderlecht verder

Union SG is nog steeds op titelkoers. Na de 0-1 overwinning tegen RSC Anderlecht is het verschil met ...

230
230
JPL-smaakmaker flirt met Kompany: “Hij heeft mijn nummer”

Vincent Kompany heeft als speler én trainer een verleden bij RSC Anderlecht. De Belgische ...

65
65
Coosemans maakt brandhout van Anderlecht-ploegmakkers

RSC Anderlecht verloor van grote rivaal Union SG. Paars-Wit ging met het kleinste verschil onderuit ...

904
904

Meer sportnieuws