Lukaku reageert kurkdroog na uitzonderlijke vierklapper

151
Lukaku reageert kurkdroog na uitzonderlijke vierklapper

Het is een leerrijke week geweest voor de Rode Duivels. Woensdag werd er duchtig geëxperimenteerd in de oefenwedstrijd tegen Servië en ook zondag had Domenico Tedesco enkele verrassingen in petto tegen Azerbeidzjan. Het waren echter de usual suspects die de aandacht opeisten.

Zo was dé absolute held van de Duivels toch maar weer Romelu Lukaku. De aanvoerder was in de eerste helft niet af te stoppen en zorgde er eigenhandig voor dat er bij de rust al een 4-0-voorsprong op het scorebord stond. Hij nam daarbij alle goals voor zijn rekening.

LEES OOK: "Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lukaku niet onder de indruk na vierklapper

Vier goals in iets meer dan 20 minuten is een bijzonder straffe prestatie die maar weinigen hem zullen nadoen. Nooit eerder wist iemand bijvoorbeeld vier keer in één helft te scoren bij de Rode Duivels. Maar Lukaku leek niet onder de indruk van zijn eigen prestatie.

"Mijn vier goals? Ik heb gewoon mijn job gedaan", reageerde hij immers kurkdroog bij VTM. "Daar ben ik niet mee bezig. Mijn doel was om topschutter aller tijden van België te worden. Daarna was het niet meer nadenken en gewoon blijven gaan. Winnen, dat is het belangrijkste."

Lukaku oordeelt over EK-kansen

Een prijs winnen met de Rode Duivels lukte Lukaku nog niet. Hij zal dus met ambitie naar het EK trekken, maar beseft wel dat de Belgen zeker geen topfavoriet zullen zijn.

"Voor de meeste van onze spelers wordt het het eerste grote toernooi", beseft hij. "Ik denk dat de transitie goed aan het verlopen is. Nu moeten we gewoon zien dat we allemaal goed blijven spelen tot maart. Dan spelen we twee topwedstrijden en moeten we laten zien dat de Rode Duivels weer tot de Europese top behoren. Op het EK zullen we nog beter moeten zijn dan nu, maar we hebben nog tijd om onszelf te verbeteren."

Zijn de Rode Duivels een outsider op het EK?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

4
4
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

30
30
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

88
88
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

85
85
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

84
84
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

556
556
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

290
290
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

184
184
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

473
473
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

757
757
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

152
152
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

103
103
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

97
97
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

514
514
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

432
432
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

73
73
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

112
112
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

136
136
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

245
245
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

538
538
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

521
521
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

485
485
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

169
169
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

418
418

Meer sportnieuws