Lukaku reageert kurkdroog na uitzonderlijke vierklapper

door
Lukaku reageert kurkdroog na uitzonderlijke vierklapper

Het is een leerrijke week geweest voor de Rode Duivels. Woensdag werd er duchtig geëxperimenteerd in de oefenwedstrijd tegen Servië en ook zondag had Domenico Tedesco enkele verrassingen in petto tegen Azerbeidzjan. Het waren echter de usual suspects die de aandacht opeisten.

Zo was dé absolute held van de Duivels toch maar weer Romelu Lukaku. De aanvoerder was in de eerste helft niet af te stoppen en zorgde er eigenhandig voor dat er bij de rust al een 4-0-voorsprong op het scorebord stond. Hij nam daarbij alle goals voor zijn rekening.

LEES OOK: 'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Lukaku niet onder de indruk na vierklapper

Vier goals in iets meer dan 20 minuten is een bijzonder straffe prestatie die maar weinigen hem zullen nadoen. Nooit eerder wist iemand bijvoorbeeld vier keer in één helft te scoren bij de Rode Duivels. Maar Lukaku leek niet onder de indruk van zijn eigen prestatie.

"Mijn vier goals? Ik heb gewoon mijn job gedaan", reageerde hij immers kurkdroog bij VTM. "Daar ben ik niet mee bezig. Mijn doel was om topschutter aller tijden van België te worden. Daarna was het niet meer nadenken en gewoon blijven gaan. Winnen, dat is het belangrijkste."

Lukaku oordeelt over EK-kansen

Een prijs winnen met de Rode Duivels lukte Lukaku nog niet. Hij zal dus met ambitie naar het EK trekken, maar beseft wel dat de Belgen zeker geen topfavoriet zullen zijn.

"Voor de meeste van onze spelers wordt het het eerste grote toernooi", beseft hij. "Ik denk dat de transitie goed aan het verlopen is. Nu moeten we gewoon zien dat we allemaal goed blijven spelen tot maart. Dan spelen we twee topwedstrijden en moeten we laten zien dat de Rode Duivels weer tot de Europese top behoren. Op het EK zullen we nog beter moeten zijn dan nu, maar we hebben nog tijd om onszelf te verbeteren."

Zijn de Rode Duivels een outsider op het EK?

Meest recent

Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

100
100
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

23
23
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

114
114
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

35
35
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

49
49
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

27
27
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

54
54
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

41
41
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

314
314
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

146
146
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

106
106
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

442
442
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

187
187
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

98
98
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

110
110
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

208
208
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

54
54
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

55
55
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

572
572
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

183
183
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

242
242
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

236
236
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

706
706
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

323
323

Meer sportnieuws