Kranten zien naast Lukaku nog één grote uitblinker

door
Kranten zien naast Lukaku nog één grote uitblinker

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een geslaagde kwalificatiecampagne voor EURO 2024. Ze wisten uiteindelijk alsnog Oostenrijk af te houden en zich tot groepswinnaar te kronen, waardoor ze ook in pot 1 mogen bij de loting voor het eindtoernooi.

De campagne werd zondagavond afgesloten met een klinkende overwinning tegen Azerbeidzjan. De Duivels haalden het met maar liefst 5-0, nadat ze vooral in de eerste helft een glansprestatie op de mat legden.

LEES OOK: Bellamy vloekt op grote (kwel)Duivel: “Wales was bang"

Lukaku Man van de Match

Daarbij ging alle aandacht uiteraard naar Romelu Lukaku, die op iets meer dan 20 minuten tijd maar liefst vier keer de weg naar de netten vond. Dat het bij de rust 4-0 stond, was vrijwel volledig aan de aanvoerder te danken. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat hij overal aangeduid wordt als Man van de Match.

Maar de kranten zagen naast Lukaku nog één Rode Duivel die een bijzonder hoog niveau haalde. Zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad geven Jérémy Doku ook een zeer hoog cijfer.

Ook Doku maakt weer indruk

"Als hij aan de bal was, ging er een siddering door de Heizel. Assists, pre-assist, dribbels, versnellingen. Hij deed het allemaal. Het publiek lag aan zijn voeten - de tegenstanders evenzeer", noteerde HLN bij de 9/10 waarmee ze Doku bedachten.

De voorbije weken liet Doku al zeer mooie dingen zien bij Manchester City, waar hij op korte tijd uitgegroeid is tot een zeer belangrijk wapen in het indrukwekkende arsenaal van Pep Guardiola. Bij de nationale ploeg gaat hij vrolijk door op dat elan. Zo merkte ook De Standaard-journalist Bart Lagae nog op:

Was Doku de op één na beste Rode Duivel?

Meest recent

Bellamy vloekt op grote (kwel)Duivel: “Wales was bang"

De Rode Duivels boekten een belangrijke zege in Wales. Bondscoach Craig Bellamy mocht als eerste ...

38
38
Bormans gooit op tafel: Union machteloos door Pocognoli

Union SG heeft afscheid genomen van Sebastien Pocognoli. De Belgische oefenmeester gaat een nieuwe ...

42
42
Kleedkameronthulling Raskin: dit eiste Garcia tijdens de rust

De Rode Duivels kwamen al vroeg op voorsprong tegen Wales en alle mogelijke doemscenario’s ...

86
86
‘Sensationele Europese wintertransfer Benzema’

Karim Benzema maakte jaren furore bij Real Madrid met als hoogtepunt een Ballon d’Or. De ...

32
32
Belgische talenten geloven ogen niet: “Nog nooit meegemaakt”

De jonge Duivels haalden tegen Wales verwoestend uit. De talenten van Gill Swerts wonnen met maar ...

94
94
Garcia heeft plots uniek wapen: “Zijn beste match”

Er is veel concurrentie bij de Rode Duivels en bondscoach Rudi Garcia moet elke wedstrijd knopen ...

103
103
‘Nieuwe structuur Anderlecht: wending achter de schermen’

Na het ontslag van Wouter Vandenhaute staat er een nieuwe structuur bij RSC Anderlecht voor de deur. ...

225
225
Vandenbempt schoffeert vier Duivels: “Onbegrijpelijk dramatisch”

De Rode Duivels staan er goed voor om het WK 2026 te halen. Na de overwinning tegen Wales heeft ...

314
314
TRANSFERUURTJE: ‘Toekomst Mignolet bekend, KAA Gent dumpt’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

446
446
Familie Pfaff plots getroffen door verschrikkelijk nieuws

De Pfaffs, ooit hét symbool van Vlaamse glamour en gezelligheid, worden opnieuw ...

70
70
Garcia prijst twee Rode Duivels de hemel in na Wales

De Belgische nationale ploeg won met 2-4 op het veld van Wales. Bondscoach Rudi Garcia kan opgelucht ...

218
218
Meunier velt zéér streng oordeel na Duivelse zege

Thomas Meunier kreeg de voorkeur op Timothy Castagne tegen Wales. De rechtsback liet zich ringeloren ...

129
129
Duivels splitsen: Courtois neemt viertal mee op privéjet

De Rode Duivels hebben een goede interlandperiode achter de rug. Na het gelijkspel tegen ...

246
246
Witsel mee naar het WK 2026? “Dat zit al in mijn hoofd”

Bondscoach Rudi Garcia koos ervoor om Axel Witsel weer op te roepen voor de Belgische nationale ...

103
103
Wraak Hubert: Union deelt flinke sneer uit aan Anderlecht

David Hubert werd bij Union SG aangesteld als de opvolger van Sebastien Pocognoli. Die ...

368
368
Garcia geschorst: bondscoach verrast iedereen met reactie

De Rode Duivels hebben een gigantische stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 ...

232
232
'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Sinds hij afgelopen zomer zijn contract bij Antwerp FC in onderling overleg liet ontbinden, is Denis ...

225
225
Vandenbempt pakt Duivel keihard aan: "Zwakste op het veld"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest. In hun kwalificatiecampagne voor het WK werd ...

1833
1833
Courtois geeft onverwachte reactie op penalty-affaire

Dankzij de 2-4-zege van maandagavond in Wales, kunnen de Rode Duivels het WK van komende zomer al ...

229
229
Akkoord met DAZN nabij? Telenet en Proximus reageren

De tweede interland-periode van het seizoen loopt ten einde, de volgende speeldag van de Jupiler Pro ...

997
997
'Luis Enrique lanceert transferraket richting Barça'

Paris Saint-Germain won vorig seizoen zowat alles wat te winnen viel en is ook sterk aan de huidige ...

159
159
Nieuwe chouchou bij Duivels: "Niet meer uit ploeg te krijgen"

Rudi Garcia deed voorlopig geen wereldschokkende dingen als Belgisch bondscoach en liet zich zelfs ...

379
379
Wales spreekt schande na Belgische triomf: "Belachelijk"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest en wisten hun cruciale WK-kwalificatieduel te ...

1018
1018
'Slot wordt verwend: nieuwe topaanwinst Liverpool'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

173
173
‘Miljoenenkoorts Club: Rigaux drukt op ‘GO’ voor topdeal’

Het doelwit is een 20-jarige U20-WK-revelatie die zichzelf in de kijker kopte tegen Brazilië. ...

457
457

Meer sportnieuws