Kranten zien naast Lukaku nog één grote uitblinker

door
Kranten zien naast Lukaku nog één grote uitblinker

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een geslaagde kwalificatiecampagne voor EURO 2024. Ze wisten uiteindelijk alsnog Oostenrijk af te houden en zich tot groepswinnaar te kronen, waardoor ze ook in pot 1 mogen bij de loting voor het eindtoernooi.

De campagne werd zondagavond afgesloten met een klinkende overwinning tegen Azerbeidzjan. De Duivels haalden het met maar liefst 5-0, nadat ze vooral in de eerste helft een glansprestatie op de mat legden.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Lukaku Man van de Match

Daarbij ging alle aandacht uiteraard naar Romelu Lukaku, die op iets meer dan 20 minuten tijd maar liefst vier keer de weg naar de netten vond. Dat het bij de rust 4-0 stond, was vrijwel volledig aan de aanvoerder te danken. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat hij overal aangeduid wordt als Man van de Match.

Maar de kranten zagen naast Lukaku nog één Rode Duivel die een bijzonder hoog niveau haalde. Zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad geven Jérémy Doku ook een zeer hoog cijfer.

Ook Doku maakt weer indruk

"Als hij aan de bal was, ging er een siddering door de Heizel. Assists, pre-assist, dribbels, versnellingen. Hij deed het allemaal. Het publiek lag aan zijn voeten - de tegenstanders evenzeer", noteerde HLN bij de 9/10 waarmee ze Doku bedachten.

De voorbije weken liet Doku al zeer mooie dingen zien bij Manchester City, waar hij op korte tijd uitgegroeid is tot een zeer belangrijk wapen in het indrukwekkende arsenaal van Pep Guardiola. Bij de nationale ploeg gaat hij vrolijk door op dat elan. Zo merkte ook De Standaard-journalist Bart Lagae nog op:

Was Doku de op één na beste Rode Duivel?

Meest recent

Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

5
5
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

12
12
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

31
31
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

18
18
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

34
34
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

43
43
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

79
79
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

116
116
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

45
45
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

144
144
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

68
68
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

195
195
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

160
160
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

127
127
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

46
46
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

420
420
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

181
181
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

276
276
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

566
566
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

172
172
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

119
119
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

263
263
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

69
69

Meer sportnieuws