Kranten zien naast Lukaku nog één grote uitblinker

door
Kranten zien naast Lukaku nog één grote uitblinker

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een geslaagde kwalificatiecampagne voor EURO 2024. Ze wisten uiteindelijk alsnog Oostenrijk af te houden en zich tot groepswinnaar te kronen, waardoor ze ook in pot 1 mogen bij de loting voor het eindtoernooi.

De campagne werd zondagavond afgesloten met een klinkende overwinning tegen Azerbeidzjan. De Duivels haalden het met maar liefst 5-0, nadat ze vooral in de eerste helft een glansprestatie op de mat legden.

LEES OOK: 'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Lukaku Man van de Match

Daarbij ging alle aandacht uiteraard naar Romelu Lukaku, die op iets meer dan 20 minuten tijd maar liefst vier keer de weg naar de netten vond. Dat het bij de rust 4-0 stond, was vrijwel volledig aan de aanvoerder te danken. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat hij overal aangeduid wordt als Man van de Match.

Maar de kranten zagen naast Lukaku nog één Rode Duivel die een bijzonder hoog niveau haalde. Zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad geven Jérémy Doku ook een zeer hoog cijfer.

Ook Doku maakt weer indruk

"Als hij aan de bal was, ging er een siddering door de Heizel. Assists, pre-assist, dribbels, versnellingen. Hij deed het allemaal. Het publiek lag aan zijn voeten - de tegenstanders evenzeer", noteerde HLN bij de 9/10 waarmee ze Doku bedachten.

De voorbije weken liet Doku al zeer mooie dingen zien bij Manchester City, waar hij op korte tijd uitgegroeid is tot een zeer belangrijk wapen in het indrukwekkende arsenaal van Pep Guardiola. Bij de nationale ploeg gaat hij vrolijk door op dat elan. Zo merkte ook De Standaard-journalist Bart Lagae nog op:

Was Doku de op één na beste Rode Duivel?

Meest recent

Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

5
5
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

26
26
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

112
112
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

16
16
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

89
89
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

219
219
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

249
249
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

150
150
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

479
479
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

298
298
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

72
72
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

174
174
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

119
119
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

108
108
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

151
151
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

424
424
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

641
641
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

326
326
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

183
183
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

149
149
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

532
532
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

514
514
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

148
148
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

151
151
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

138
138

Meer sportnieuws