Kranten zien naast Lukaku nog één grote uitblinker

door
Kranten zien naast Lukaku nog één grote uitblinker

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een geslaagde kwalificatiecampagne voor EURO 2024. Ze wisten uiteindelijk alsnog Oostenrijk af te houden en zich tot groepswinnaar te kronen, waardoor ze ook in pot 1 mogen bij de loting voor het eindtoernooi.

De campagne werd zondagavond afgesloten met een klinkende overwinning tegen Azerbeidzjan. De Duivels haalden het met maar liefst 5-0, nadat ze vooral in de eerste helft een glansprestatie op de mat legden.

LEES OOK: 'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

Lukaku Man van de Match

Daarbij ging alle aandacht uiteraard naar Romelu Lukaku, die op iets meer dan 20 minuten tijd maar liefst vier keer de weg naar de netten vond. Dat het bij de rust 4-0 stond, was vrijwel volledig aan de aanvoerder te danken. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat hij overal aangeduid wordt als Man van de Match.

Maar de kranten zagen naast Lukaku nog één Rode Duivel die een bijzonder hoog niveau haalde. Zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad geven Jérémy Doku ook een zeer hoog cijfer.

Ook Doku maakt weer indruk

"Als hij aan de bal was, ging er een siddering door de Heizel. Assists, pre-assist, dribbels, versnellingen. Hij deed het allemaal. Het publiek lag aan zijn voeten - de tegenstanders evenzeer", noteerde HLN bij de 9/10 waarmee ze Doku bedachten.

De voorbije weken liet Doku al zeer mooie dingen zien bij Manchester City, waar hij op korte tijd uitgegroeid is tot een zeer belangrijk wapen in het indrukwekkende arsenaal van Pep Guardiola. Bij de nationale ploeg gaat hij vrolijk door op dat elan. Zo merkte ook De Standaard-journalist Bart Lagae nog op:

Was Doku de op één na beste Rode Duivel?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

18
18
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

107
107
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

48
48
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

65
65
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

112
112
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

223
223
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

143
143
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

190
190
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

383
383
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

213
213
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

555
555
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

110
110
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

211
211
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

208
208
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

142
142
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

59
59
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

151
151
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

627
627
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

273
273

Meer sportnieuws