Mediarel rond sterspeler van FC Barcelona escaleert

182 stemmen
Mediarel rond sterspeler van FC Barcelona escaleert

Berichten uit Turkije suggereerden dat Gundogan gesprekken zou voeren om zich bij Galatasaray aan te sluiten. De zaakwaarnemer van de speler, Ilhan Gundogan, ontkende ten stelligste dat zijn cliënt FC Barcelona wil verlaten.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Gündogan en Galatasaray: niets van aan

De makelaar benadrukte dat de Duitse middenvelder, die afgelopen zomer een tweejarig contract bij Barcelona tekende, toegewijd is aan de Spaanse grootmacht en dat er geen gesprekken zijn geweest met vertegenwoordigers van Galatasaray.

Hij benadrukte dat Ilkay tevreden is bij Barcelona en momenteel gericht is op zijn doelen bij de club. Aan Mundo Deportivo, zei Ilhan: “De berichten in de pers de laatste dagen over Ilkay weerspiegelen niet de waarheid."

“Ik heb niemand ontmoet van Galatasaray voor de wedstrijd tegen Bayern München om over Ilkay te praten. Er was geen ontwikkeling, ontmoeting, of iets dat bij ons kwam met betrekking tot dit. Ik wil dit duidelijk maken.”

“Noch ik, noch Ilkay begrijpt hoe dit nieuws tot stand is gekomen. Ilkay is zeer tevreden bij Barcelona en is gericht op wat hij daar wil bereiken en op zijn doelen." Dit was alweer de tweede mediastorm rond Gundogan binnen een maand.

Nieuwe mediastorm rond Gündogan

Eerder had de speler Barcelona openlijk bekritiseerd na hun nederlaag in El Clasico, en er waren ook berichten over aanpassingsproblemen van het gezin in de nieuwe stad na hun verhuis vanuit Manchester.

Sara Gundogan, zijn partner, moest dergelijke speculaties openlijk ontkrachten om te voorkomen dat de controverse zou escaleren, en ze beweerde dat het gezin goed was ingeburgerd, waarbij de club een belangrijke rol speelde bij het helpen aanpassen aan de nieuwe omgeving.

Past Gündogan goed bij FC Barcelona?

Meest recent

Vanaken bevrijder van Duivels? Wilmots doorprikt bubbel

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

0
0
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

46
46
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

44
44
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

167
167
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

54
54
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

42
42
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

404
404
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

65
65
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

220
220
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

47
47
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

235
235
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

171
171
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

114
114
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

697
697
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

177
177
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

172
172
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1087
1087
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

699
699
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

464
464
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

857
857
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

859
859
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

140
140

Meer sportnieuws