Mediarel rond sterspeler van FC Barcelona escaleert

door
Mediarel rond sterspeler van FC Barcelona escaleert

Berichten uit Turkije suggereerden dat Gundogan gesprekken zou voeren om zich bij Galatasaray aan te sluiten. De zaakwaarnemer van de speler, Ilhan Gundogan, ontkende ten stelligste dat zijn cliënt FC Barcelona wil verlaten.

LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gündogan en Galatasaray: niets van aan

De makelaar benadrukte dat de Duitse middenvelder, die afgelopen zomer een tweejarig contract bij Barcelona tekende, toegewijd is aan de Spaanse grootmacht en dat er geen gesprekken zijn geweest met vertegenwoordigers van Galatasaray.

Hij benadrukte dat Ilkay tevreden is bij Barcelona en momenteel gericht is op zijn doelen bij de club. Aan Mundo Deportivo, zei Ilhan: “De berichten in de pers de laatste dagen over Ilkay weerspiegelen niet de waarheid."

“Ik heb niemand ontmoet van Galatasaray voor de wedstrijd tegen Bayern München om over Ilkay te praten. Er was geen ontwikkeling, ontmoeting, of iets dat bij ons kwam met betrekking tot dit. Ik wil dit duidelijk maken.”

“Noch ik, noch Ilkay begrijpt hoe dit nieuws tot stand is gekomen. Ilkay is zeer tevreden bij Barcelona en is gericht op wat hij daar wil bereiken en op zijn doelen." Dit was alweer de tweede mediastorm rond Gundogan binnen een maand.

Nieuwe mediastorm rond Gündogan

Eerder had de speler Barcelona openlijk bekritiseerd na hun nederlaag in El Clasico, en er waren ook berichten over aanpassingsproblemen van het gezin in de nieuwe stad na hun verhuis vanuit Manchester.

Sara Gundogan, zijn partner, moest dergelijke speculaties openlijk ontkrachten om te voorkomen dat de controverse zou escaleren, en ze beweerde dat het gezin goed was ingeburgerd, waarbij de club een belangrijke rol speelde bij het helpen aanpassen aan de nieuwe omgeving.

Past Gündogan goed bij FC Barcelona?

Meest recent

Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

71
71
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

11
11
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

57
57
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

284
284
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

200
200
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

132
132
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

42
42
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

24
24
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

211
211
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

76
76
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

447
447
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

170
170
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

171
171
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

36
36
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

393
393
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

386
386
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

300
300
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

135
135
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

221
221
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

569
569
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

150
150
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

119
119
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

78
78
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

270
270
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

164
164

Meer sportnieuws