Mediarel rond sterspeler van FC Barcelona escaleert

door
Mediarel rond sterspeler van FC Barcelona escaleert

Berichten uit Turkije suggereerden dat Gundogan gesprekken zou voeren om zich bij Galatasaray aan te sluiten. De zaakwaarnemer van de speler, Ilhan Gundogan, ontkende ten stelligste dat zijn cliënt FC Barcelona wil verlaten.

LEES OOK: ‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Gündogan en Galatasaray: niets van aan

De makelaar benadrukte dat de Duitse middenvelder, die afgelopen zomer een tweejarig contract bij Barcelona tekende, toegewijd is aan de Spaanse grootmacht en dat er geen gesprekken zijn geweest met vertegenwoordigers van Galatasaray.

Hij benadrukte dat Ilkay tevreden is bij Barcelona en momenteel gericht is op zijn doelen bij de club. Aan Mundo Deportivo, zei Ilhan: “De berichten in de pers de laatste dagen over Ilkay weerspiegelen niet de waarheid."

“Ik heb niemand ontmoet van Galatasaray voor de wedstrijd tegen Bayern München om over Ilkay te praten. Er was geen ontwikkeling, ontmoeting, of iets dat bij ons kwam met betrekking tot dit. Ik wil dit duidelijk maken.”

“Noch ik, noch Ilkay begrijpt hoe dit nieuws tot stand is gekomen. Ilkay is zeer tevreden bij Barcelona en is gericht op wat hij daar wil bereiken en op zijn doelen." Dit was alweer de tweede mediastorm rond Gundogan binnen een maand.

Nieuwe mediastorm rond Gündogan

Eerder had de speler Barcelona openlijk bekritiseerd na hun nederlaag in El Clasico, en er waren ook berichten over aanpassingsproblemen van het gezin in de nieuwe stad na hun verhuis vanuit Manchester.

Sara Gundogan, zijn partner, moest dergelijke speculaties openlijk ontkrachten om te voorkomen dat de controverse zou escaleren, en ze beweerde dat het gezin goed was ingeburgerd, waarbij de club een belangrijke rol speelde bij het helpen aanpassen aan de nieuwe omgeving.

Past Gündogan goed bij FC Barcelona?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

14
14
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

12
12
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

23
23
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

39
39
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

41
41
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

72
72
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

82
82
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

241
241
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

103
103
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

262
262
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

390
390
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

125
125
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

86
86
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

279
279
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws