Duitsland weer bij af na pijnlijke avond tegen Turkije

door
Duitsland weer bij af na pijnlijke avond tegen Turkije

De laatste rechte lijn naar EURO 2024 is stilaan ingezet, want intussen zijn al zestien van de 24 deelnemers bekend. Daarbij uiteraar ook gastland Duitsland, maar dat blijft een halfjaar voor de start van het toernooi met grote twijfels zitten. Zaterdagavond ging het alweer onderuit.

De voorbereiding op het EK was de voorbije maanden al een heuse calvarietocht voor Die Mannschaft. Nadat ze op het WK al in de groepsfase eruit gingen, begonnen ze nog met een zege tegen Peru. Daarna ging het echter meteen fout. Er volgden nederlagen tegen België, Polen en Japan, met tussendoor enkel een gelijkspel tegen Oekraïne.

Havertz als linksachter

Dat kostte in september nog de kop van bondscoach Hansi Flick. Onder interimaris Rudi Völler werd er nog gewonnen van Frankrijk, waarna Julian Nagelsmann aangesteld werd. Hij debuteerde in oktober met een zege tegen de Verenigde Staten en een gelijkspel tegen Mexico. Maar zaterdag volgde een nieuwe nederlaag.

De Duitsers lieten zich immers in eigen huis verrassen door Turkije, ondanks een droomstart. Nagelsmann zorgde voor verbazing door Kai Havertz als linksachter uit te spelen, maar die opende wel al na vijf minuten de score. Nog voor rust keerde Turkije de situatie echter helemaal om.

Turkije zet scheve situatie recht

Kadioglu maakte gelijk en in het absolute slot van de eerste helft zorgde de 18-jarige Yildiz ervoor dat de bezoekers met een voorsprong mochten rusten. Duitsland gaf echter niet op en scoorde ook in de tweede helft vroeg. Füllkrug bracht hen weer langszij.

Een minuut of 20 voor tijd werd Havertz echter nog de antiheld bij Duitsland. Hij beging handspel in zijn eigen zestien en Sari zette de resulterende penalty om. Daardoor haalde Turkije het uiteindelijk met 2-3 en lijkt Duitsland na drie matchen onder Nagelsmann weer bij af te zijn.

Zal Duitsland nog op tijd klaar zijn voor het EK?

Meest recent

Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

34
34
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

20
20
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

22
22
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

228
228
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

31
31
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

85
85
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

171
171
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

198
198
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

342
342
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

310
310
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

374
374
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

289
289
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

605
605
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

108
108
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

392
392
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

68
68
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

140
140
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

173
173
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

236
236
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

653
653
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

374
374
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

253
253
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

537
537
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

311
311

Meer sportnieuws