Duitsland weer bij af na pijnlijke avond tegen Turkije

door
Duitsland weer bij af na pijnlijke avond tegen Turkije

De laatste rechte lijn naar EURO 2024 is stilaan ingezet, want intussen zijn al zestien van de 24 deelnemers bekend. Daarbij uiteraar ook gastland Duitsland, maar dat blijft een halfjaar voor de start van het toernooi met grote twijfels zitten. Zaterdagavond ging het alweer onderuit.

De voorbereiding op het EK was de voorbije maanden al een heuse calvarietocht voor Die Mannschaft. Nadat ze op het WK al in de groepsfase eruit gingen, begonnen ze nog met een zege tegen Peru. Daarna ging het echter meteen fout. Er volgden nederlagen tegen België, Polen en Japan, met tussendoor enkel een gelijkspel tegen Oekraïne.

Havertz als linksachter

Dat kostte in september nog de kop van bondscoach Hansi Flick. Onder interimaris Rudi Völler werd er nog gewonnen van Frankrijk, waarna Julian Nagelsmann aangesteld werd. Hij debuteerde in oktober met een zege tegen de Verenigde Staten en een gelijkspel tegen Mexico. Maar zaterdag volgde een nieuwe nederlaag.

De Duitsers lieten zich immers in eigen huis verrassen door Turkije, ondanks een droomstart. Nagelsmann zorgde voor verbazing door Kai Havertz als linksachter uit te spelen, maar die opende wel al na vijf minuten de score. Nog voor rust keerde Turkije de situatie echter helemaal om.

Turkije zet scheve situatie recht

Kadioglu maakte gelijk en in het absolute slot van de eerste helft zorgde de 18-jarige Yildiz ervoor dat de bezoekers met een voorsprong mochten rusten. Duitsland gaf echter niet op en scoorde ook in de tweede helft vroeg. Füllkrug bracht hen weer langszij.

Een minuut of 20 voor tijd werd Havertz echter nog de antiheld bij Duitsland. Hij beging handspel in zijn eigen zestien en Sari zette de resulterende penalty om. Daardoor haalde Turkije het uiteindelijk met 2-3 en lijkt Duitsland na drie matchen onder Nagelsmann weer bij af te zijn.

Zal Duitsland nog op tijd klaar zijn voor het EK?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

189
189
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

114
114
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

200
200
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

123
123
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

101
101
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

57
57
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

220
220
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

229
229
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

46
46
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

412
412
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

267
267
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

507
507
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

44
44
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

448
448
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

58
58
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

487
487
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

152
152
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

367
367
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

258
258
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

332
332
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

535
535
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

688
688

Meer sportnieuws