Duitsland weer bij af na pijnlijke avond tegen Turkije

door
Duitsland weer bij af na pijnlijke avond tegen Turkije

De laatste rechte lijn naar EURO 2024 is stilaan ingezet, want intussen zijn al zestien van de 24 deelnemers bekend. Daarbij uiteraar ook gastland Duitsland, maar dat blijft een halfjaar voor de start van het toernooi met grote twijfels zitten. Zaterdagavond ging het alweer onderuit.

De voorbereiding op het EK was de voorbije maanden al een heuse calvarietocht voor Die Mannschaft. Nadat ze op het WK al in de groepsfase eruit gingen, begonnen ze nog met een zege tegen Peru. Daarna ging het echter meteen fout. Er volgden nederlagen tegen België, Polen en Japan, met tussendoor enkel een gelijkspel tegen Oekraïne.

Havertz als linksachter

Dat kostte in september nog de kop van bondscoach Hansi Flick. Onder interimaris Rudi Völler werd er nog gewonnen van Frankrijk, waarna Julian Nagelsmann aangesteld werd. Hij debuteerde in oktober met een zege tegen de Verenigde Staten en een gelijkspel tegen Mexico. Maar zaterdag volgde een nieuwe nederlaag.

De Duitsers lieten zich immers in eigen huis verrassen door Turkije, ondanks een droomstart. Nagelsmann zorgde voor verbazing door Kai Havertz als linksachter uit te spelen, maar die opende wel al na vijf minuten de score. Nog voor rust keerde Turkije de situatie echter helemaal om.

Turkije zet scheve situatie recht

Kadioglu maakte gelijk en in het absolute slot van de eerste helft zorgde de 18-jarige Yildiz ervoor dat de bezoekers met een voorsprong mochten rusten. Duitsland gaf echter niet op en scoorde ook in de tweede helft vroeg. Füllkrug bracht hen weer langszij.

Een minuut of 20 voor tijd werd Havertz echter nog de antiheld bij Duitsland. Hij beging handspel in zijn eigen zestien en Sari zette de resulterende penalty om. Daardoor haalde Turkije het uiteindelijk met 2-3 en lijkt Duitsland na drie matchen onder Nagelsmann weer bij af te zijn.

Zal Duitsland nog op tijd klaar zijn voor het EK?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

1
1
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

38
38
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

34
34
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

5
5
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

25
25
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

175
175
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

151
151
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

173
173
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

67
67
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

23
23
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

41
41
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

27
27
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

50
50
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

71
71
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

69
69
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

68
68
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

109
109
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

161
161
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

57
57
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

246
246
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

36
36
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

82
82
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

207
207

Meer sportnieuws